لطفا در رحمت من و خانواده: صاحب خانه التماس شبه نظامیان قبل از برخورد

Category: کیمیا | No comments

سه شبه نظامیان اعتقاد بر این بود که کادر جامو و کشمیر فصل از “دولت اسلامی” (ISJK) شد کشته در تیراندازی با نیروهای امنیتی در اینجا در روز یکشنبه.

از مقامات پلیس گفت که یکی از شبه نظامیان کشته شد درگیر در دزدکی حرکت کردن حمله انجام شده توسط موتور به عهده افراد مسلح در احمد ناگار Pandach منطقه در حاشیه از سرینگر در مارس 20, خروج دو مرز نیروی امنیت (BSF) jawans رعنا مندل و ضیاء الحق مرده است. آنها گفتند که SLR تفنگ ربوده و از یکی از کشته BSF مردان بازیافت شد از برخورد سایت در روز یکشنبه.

خانه در Pozwalpora محل سرینگر را Zonimar منطقه است که در آن مبارز شد سه نفر پناه آسیب دیده بود در نیروهای امنیتی’ حمله نهایی.

قبل از مبارزه آغاز شده و اوایل روز شنبه از مقامات پلیس ساخته شده تجدید نظر به شبه نظامیان برای ذخیره کردن سلاح های خود را از طریق آدرس های عمومی و سیستم. زمانی که آنها آن را نادیده گرفته است مالک خانه خواسته بود به یکی از آخرین تلاش برای متقاعد کردن شبه نظامیان به تسلیم.

در یک ویدئو کلیپ مرد (نام محفوظ) شنیده می شود شفاعت قبل از داعش به دام افتاده در خانه خود “لطفا رحم کن بر من و خانواده ام. من در یک خانواده بزرگ به دنبال پس از. من عروسی دختر برنامه ریزی شده است برای ماه آینده. برادران من به خاطر خدا…رحمت بر من و خانواده ام. لطفا تسلیم. من به شما گفته بود شب گذشته (در حدود امکان از نیروهای امنیتی ردیابی آنها پایین) اما شما نمی به من گوش بده. آنها (نیروهای امنیتی) اذعان درخواست من به شما یک فرصت برای تسلیم شدن است. اگر شما لازم نیست که آنها را مشعل خانه من. من هیچ پول برای بازسازی آن است. لطفا آمده و تسلیم به صرفه جویی در خانه من بود.”

بازرس کل پلیس (کشمیر) محدوده ویجی کومار گفت که تلاش های مکرر ساخته شد برای متقاعد کردن شبه نظامیان به تسلیم اما آنها این پیشنهاد را رد کرد. “هنوز J&K پلیس و نیروهای امنیتی نشان داد صبر و اعمال حداکثر خویشتنداری در نتیجه حصول اطمینان از تمیز عملیات با وثیقه بدون آسیب در غیر این صورت بسیار متراکم و پر جمعیت منطقه از شهرستان سرینگر” او گفت:.

پلیس شناسایی مقتول نظامیان به عنوان Shakoor فاروق Langoo یکی از سرینگر را بهرتهنا منطقه و شهيد احمد Bhat از Semthan روستای Bijbehara منطقه در جنوب Anantnag منطقه. “شناسایی دیگر کشته تروریستی هنوز مشخص نشده است. تمام کشته های تروریست ها وابسته بودند تروریستی ممنوعه لباس حزب-ul-مجاهدین و ISJK” یک بیانیه صادر شده توسط پلیس در اینجا گفت. منابع محلی گفت که سوم کشته های شبه نظامی می تواند محسن اسلم Khanwan نیز یک شبه نظامیان محلی و ساکن سرینگر را Anchar, Soura منطقه است.

مقامات گفت که یک کمربند-و-جستجو در عملیات راه اندازی شد توسط J&K پلیس ضد شورش عملیات ویژه و مرکزی ذخیره نیروی پلیس در Zonimar منطقه در سپیده دم روز یکشنبه در “ورودی خاص” تولید شده توسط پلیس محلی مورد حضور شبه نظامیان در این منطقه است. “در طول عملیات جستجو های پنهان تروریست ها بارها و بارها به تسلیم از طریق خانواده ها و اعضای جامعه از منطقه اما به جای آنها شروع به شلیک بی هدف بر جستجو حزب بود که انتقام منجر به یک برخورد” به پلیس گفت.

خدمات اینترنت تلفن همراه بودند جامعی در کل منطقه سرینگر به زودی پس از این نیروهای امنیتی عملیات جستجو در Zonimar منطقه است.

عصر روز شنبه یک مبارز شناسایی توسط پلیس به عنوان ملی پاکستان Tayab ولید نام مستعار عمران بهایی نام مستعار Gazi بابا و بنا به گزارش ها وابسته به جیش-e-محمد کشته شد, در تیراندازی در باغ های سیب در جنوب Kulgam منطقه.

پلیس و منابع در اینجا گفت این مبارزه شکست بین افراد مسلح و نیروهای امنیتی در باغ خارج Lokhdipora روستا در Nehama منطقه Kulgam پس از دوم گذاشته محاصره این آموزش در مورد حضور شبه نظامیان.

این 9th, برخورد بین شبه نظامیان و نیروهای امنیتی در جنوب کشمیر در گذشته سه هفته. به عنوان بسیاری از 28 شبه نظامیان ضرب گلوله کشته شدند در این درگیری.

ارتش در روز جمعه ادعا کرد که آن را می بیند ‘قابل لمس تغییر در زمین پس از هر عملیات انجام شده علیه شبه نظامیان جدایی طلب در J&K و گفت: تلاش شده با پلیس محلی و دیگر نیروهای امنیتی را به صلح است آشکار خودنمایی شاهکارهای.

“با هر عملیات است که در نتیجه ما در حال حرکت در مسیر صلح است. من می توانم احساس آن را بر روی زمین وجود دارد تفاوت قابل لمس است که در پایان هر عملیات بعدی عملیات در حال وقوع است تحت تمیزتر شرایط” فرمانده سرینگر مبتنی بر 15 سپاه سرهنگ ژنرال Baggavalli Somashekhar راجو به خبرنگاران گفت: در اینجا پس از هشت شبه نظامیان کشته شدند در دو عملیات جداگانه آتش دعوا با نیروهای امنیتی در جنوب کشمیر را دوقلو مناطق Shopian و پولوما دوشنبه تا جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>