پوری رته Yatra: شاه صحبت می کند به Jagannath معبد رئیس کمیته

Category: کیمیا | No comments

Bhubaneswar: اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه صحبت کرد و به Gajapati مهاراجه Dibyasingha دب, رئیس Shree Jagannath معبد مدیریت کمیته در روز دوشنبه میان عدم اطمینان بیش از Ratha Yatra پوری در این سال است.

شاه در مورد آداب و رسوم مرتبط با پروردگار Jagannath سالانه Ratha Yatra است که در ادامه بدون وقفه پس از 1736 با Deb دولت BJP جمهور سمیر Mohanty گفت.

“به هر جهت خداوند Jagannath بزرگ جانباز نارندرا نخست وزیر اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah به صحبت کرد Gajapati مهاراجه,” او گفت: در یک صدای جیر جیر.

“من خوشبین هستم که در راس دادگاه را به یک سیگنال سبز برای برگزاری Ratha Yatra در پوری در این سال” Mohanty گفت.

شاه همچنین در مورد احساسات مذهبی متصل به جشنواره با دب او اضافه شده است.

دیوان عالی کشور روز دوشنبه گفت: رئیس دادگستری S A Bobde موافقت کرده است برای راه اندازی سه قاضی نیمکت به گوش در طول روز این درخواست به دنبال تغییرات در ژوئن 18 جهت است که در آنجا ماند و در این سال Ratha Yatra در پوری با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

مرکز گفت apex دادگاه که Ratha Yatra می تواند اجازه داده می شود بدون مشارکت عمومی در نظر گرفتن همه گیر و گفت: “سنت از قرن ها ممکن است متوقف شود”.

این Odisha دولت نیز پشتیبانی از این مرکز را ایستاده در راس دادگاه.

به پوری Ratha Jatra که با حضور lakhs از مردم از سراسر جهان برنامه ریزی شده است که برگزار خواهد شد از ماه ژوئن 23.

دادگاه راس تا به حال در ژوئن 18 گفت: در منافع عمومی سلامت و ایمنی شهروندان در این سال رته Yatra نمی تواند و مجاز است که “خداوند Jagannath نمی خواهد ما را ببخش اگر ما اجازه می دهد” آن است.

یک روز پس از سفارش تصویب شد, برنامه های کاربردی, ثبت شد, در دادگاه عالی به دنبال یک فراخوان از آن نظم و تغییرات در آن است.

در حالی که Ratha yatra جشنواره برگزار شد بیش از 10-12 روز است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 23, “Bahuda Jatra” (بازگشت جشنواره خودرو) زنجان برگزار می شود در تاریخ 1 ژوئیه.

سه به شدت ساخته شده چوبی ارابه Jagannath خداوند پروردگار Balabhadra و دوی Subhadra کشیده و توسط هزاران نفر از جانبازان بیش از یک فاصله سه کیلومتری دو بار در طول نه روز جشنواره تثلیث در پوری.

Deb قبلا خواست دولت به اطمینان حاصل شود که رته Jatra می رود به طور معمول آن را به عنوان “تحریم و اجباری” با توجه به مذهبی مقدس و قوانین زمین.

او پیشنهاد کرده بود یک جانباز-کمتر جشنواره این زمان در پی این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>