به مناسبت افزایش یابد: کنگره به BJP در Ladakh بن بست

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: کنگره آمریکا در بی جی پی در دوشنبه خود را برای حمله به نخست وزیر مانموهان سینگ و خواسته زعفران حزب به سازش در امنیت ملی کشور و تمامیت ارضی آن خواهد بود “بزرگترین زیانی” به نیروهای مسلح.

کنگره رهبر راهول گاندی گفت سینگ داده است مهم مشاوره و امیدوار است که نارندرا نخست وزیر خواهد به آن پایبند مودبانه آن را به عنوان داده در این کشور بهره.

“عزیز Sh Nadda و بی جی پی توقف افت در ‘امنیت ملی’ و هند ‘تمامیت ارضی’.

“این خواهد بود که بزرگترین زیانی به نیروهای مسلح ما و ما 20 شهدا. همین حالا دست و پنجه نرم کردن قدرت به ‘به مناسبت افزایش یابد’. ما به دولت هر پشتیبانی” کنگره ارشد سخنگوی Randeep Surjewala در توییتر نوشت.

نظرات خود را پس از Bharatiya Janata Party (BJP) رئیس JP Nadda آمار در Singh, او را متهم به “abjectly تسلیم شدن” صدها کیلومتر مربع از هند زمین به چین و “ریاست” 600 تاخت و تاز شده توسط کشور همسایه در بین سال های 2010 و 2013 در دوران نخست ministership.

Nadda نیز خواسته نخست وزیر سابق برای جلوگیری از “توهین” نیروهای مسلح بارها و بارها و سوال خود را بگیریم ادعا که رهبران کنگره را در پست فولاد اعتصاب.

“دکتر مانموهان سینگ متعلق به همان حزب که: بی اراده تسلیم بیش از 43,000 کیلومتر از خاک هند, به چینی ها! در طول UPA سال دیدم مطلق استراتژیک و ارضی تسلیم بدون مبارزه. زمان و دوباره belittles نیروهای ما.

“تنها خواسته که دکتر سینگ بود که نگران چینی طرح که به عنوان PM او abjectly تسلیم صدها کیلومتر مربع از هند زمین به چین است. او ریاست بیش از 600 تاخت و تاز شده توسط چین بین سال های 2010 تا 2013!” Nadda گفت: در توییت.

در اولین سخنان در Ladakh face-off, نخست وزیر سابق گفت: مودی باید متوجه پیامدهای کلمات و نمی تواند اجازه می دهد چین به استفاده از آن به عنوان دفاع از موقعیت خود را.

و اشاره کرد که دروغ است و هیچ جایگزینی برای دیپلماسی یا قاطع رهبری سینگ به نام بر نخست وزیر برای اطمینان از عدالت برای سربازانی که جان خود را در دفاع از هند تمامیت ارضی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>