ثروتمند پدر فقیر پدر و پسر یک نژادپرستانه ادم سفیه و احمق تهمت حامی پس لطفا STFU که در مورد انت کتاب برای همیشه

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled The iRich Dad Poor Dad /iGuy Is a Racist, Idiot Trump Supporter So Please STFU About That Shitty Book Forever

عکس: TIMOTHY A. کلاری (گتی ایماژ)

اگر شما هرگز از شنیده Robert Kiyosaki یا ثروتمند پدر فقیر پدر و امپراتوری مالی مشاوره, من می خواهم شما را به خواندن این, من می خواهم شما را به گرفتن بر روی زانو خود را و من می خواهم به شما تشکر از خدا برای شما اعطای چنین باشید. شما خوش شانس. شما بسیار مورد علاقه است. متاسفانه بسیاری از ما به عنوان خوش شانس به این کتاب وجود دارد در برنامه های درسی گه اغلب ذکر شده توسط Douchebags که می گویند احمق گه مثل “i’ll Sleep When I Die” و “ظهور و خرد” و “ما نیاز به سیاه و سفید متعلق به زندانها.

تبلیغات

اگر شما بخواهید کسی را به نام مورد علاقه خود را می خواند و آنها لیست این یا هنر جنگ یا 48 قانون قدرت آن را یک ادم به پول-محور اخلاق—ارادت بر این باور است که مردم با پول بهتر از کسانی که بدون آن. نه ثروتمند و یا بیشتر و یا ممتاز ارائه فرصت های بیشتر برای زندگی بهتر, اما ذاتا دقیق سخت تر کار کمتر ضربه و قابل اعتماد تر. مهم نیست که چگونه شما و یا کسی که شما را به سرقت برده از (و یا کشته شدن) به آن را دارند. اگر شما از آن شما خدا هستید.

افرادی که دعا در این محراب به طور خاص مستعد ابتلا به این نوع همزیستی grift ساخته شده است که رابرت Kiyosaki یک مرد ثروتمند. (و غنی-ish.) او متقاعد کردن شما به خرید یک کتاب با Fisher-Price-مشاوره مالی و پس از آن شما را تشویق می کند به گسترش انجیل از grift به دیگران—که باعث ایجاد نوعی زیر است که اجازه می دهد تا او را به اتهام ده ها هزار نفر برای انواع ماتروشکا عروسک ساخته سمینارها جایی که او ارائه سنگهای مانند “سرمایه گذاری در همه چیز” و “dimes به ارزش دو بار به عنوان بسیاری به عنوان nickels.”

تبلیغات

البته نه همه مشاوره مالی است grift. بهترین از آن را تشویق می کند تا صبر و افزایش سواد و بیشتر است که مرتب کردن بر اساس شدن سریع مشاوره میفروخت توسط Kiyosaki—مردی که به معنای واقعی کلمه به شما می گوید به رها کردن از مدرسه می شود و کمتر با سواد به پول—خطرناک است.

به هر حال اگر Kiyosaki تاریخ grift نیست به اندازه کافی برای متقاعد کردن شما است که او را از نظر اخلاقی ورشکسته شارلاتان به عنوان قابل اعتماد به عنوان یک مش کاندوم او دوستی نزدیک با نظر اخلاقی ورشکسته شارلاتان به عنوان قابل اعتماد به عنوان یک مش کاندوم که او نیز اتفاق می افتد که رئیس جمهور باید آن را انجام دهد.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی بود از هر دیدگاه معقول یک shitshow. حتی تهمت و مبارزات انتخاباتی خود اعتراف کرد که معترضین به حال “تاثیر” در hilariously underwhelming جمعیت که برای کسی مثل صدای شیپور مانند اعتراف به این که یک بچه گربه بهتر است آویزان از او است. Kiyosaki توییت توییت از یک ادم سفیه و احمق و کل زمانی است که یک گزینش نژادپرستانه دیوانگی نوشته شده در قطع هایکو.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

این است که شما مشاوره مالی پادشاه??? این مرد??? پروفایل دیل کارنگی است که پول خود را مربی??? این مرد که Danny Ocean دزد گه از در ، من نمی اعتماد این مرد برای شکستن تخم مرغ.

تبلیغات

اگر این اطلاعات ناراحتی شما و شما به خودتان پیدا کنید نیاز مبرم به یک منبع جدید برای یقین مشاوره مالی اخم نکنید! من به شما کردم! آن را حتی ریمیکس ثروتمند پدر فقیر پدر. شما آماده برای آن ؟ در اینجا می آید:

1. یک ثروتمند پدر.

با تشکر از شما برای شرکت در سمینار. که خواهد شد $17,000. من را به پول نقد یکpp و Venmo.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>