TULSA, Okla. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد استفاده خود باز گشت تجمع و تلاش برای تعریف انتخابات آینده به عنوان یک انتخاب بین میراث ملی و جناح چپ رادیکالیسم اما او در نظر گرفته شده نشان می دهد از نیروی سیاسی در طول همه گیر شد و هزاران نفر از یک خانه کامل و تا حدودی تحت الشعاع قرار جدید کروناویروس موارد در میان مبارزات انتخاباتی خود کارکنان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته و هشدارهای بهداشتی برگزار شد و اولین تجمع در 110 روز در چه یکی از بزرگترین داخل سالن گردهمایی در جهان در شیوع است که به کشته شدن حدود 120,000 آمریکایی ها و قرار دادن 40 میلیون ، این تجمع شنبه شب در تولسا بود به راه اندازی مجدد خود را از انتخاب مجدد تلاش کمتر از پنج ماه قبل از انتخابات ماه نوامبر.

“انتخاب در سال 2020 بسیار ساده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آیا شما می خواهید برای تعظیم قبل از جناح چپ و اوباش و یا آیا شما می خواهید برای ایستادن بلند و افتخار به عنوان آمریکایی ها؟”

پس از سه ماه استراحت از تظاهرات تهمت بازگشت به طور منظم تم از جمله می بالد در مورد قبل از همه گیر اقتصاد و شکایت در مورد رسانه ها. او ساخته شده هیچ اشاره ای به برخی از flashpoints roiling ملت از جمله ناگهانی شلیک وکیل ایالات متحده در منهتن مخرب کتاب جدید از سابق مشاور امنیت ملی و یا کشتن جورج فلوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن پخش مقید کردن نارضایتی در مورد کوروناویروس که او به تمسخر عنوان “کونگ آنفولانزا” یک نژادپرست مدت برای COVID-19 که در چین نشات گرفته. او سعی کرد از دست زدن به او از این بیماری همه گیر و حتی به عنوان موارد همچنان به افزایش در بسیاری از ایالت ها از جمله اوکلاهما.

او شکایت کرده است که قوی تست شد و رکورد خود نگاه بد و پیشنهاد تست باید تلاش کند. “در اینجا بد. هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بنابراین من گفت: من به مردم, ‘آهسته تست کردن.’ آنها تست و آنها تست.”

در پاسخ به تهمت دموکراتیک حریف, جو بایدن, توییتی, “سرعت تست.”

کاخ سفید, مشاور پیتر ناوارو گفت: سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در روز یکشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود “زبان در گونه.”

در ساعت قبل از تجمع جمعیت به طور قابل توجهی سبک تر از انتظار می رود و کمپین مقامات اوراق قصد دارد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت می کنند در یک فضای سرریز خارج از منزل.

داخل 19,000-صندلی BOK, مرکز تهمت thundered که “اکثریت خاموش است که قوی تر از همیشه قبل از.” Tulsa آتش نشانی سخنگوی اندی کوچک گفت: شهر آتش مارشال دفتر گزارش جمعیت فقط کمتر از 6,200 در این عرصه است.

تهمت سعی در توضیح جمعیت اندازه سرزنش رسانه ها برای ترساندن مردم و اصرار وجود دارد معترضان در خارج بودند و “انجام کارهای بد است.” صدها نفر از تظاهرکنندگان آب گرفتگی در شهرستان, مرکز شهر, خیابان مسدود و ترافیک در زمان, اما پلیس گزارش فقط تعداد انگشت شماری از بازداشت.

قبل از این تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین فاش کرد که شش عضو هیات بودند که کمک به راه اندازی برای این رویداد تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت: نه تحت تاثیر کارکنان و نه هر کسی که در تماس نزدیک با آنها خواهد حضور در این رویداد.

رئیس جمهور خروشان به مشاوران که موارد مثبت تا به حال ساخته شده, با توجه به کاخ سفید و کمپین مقامات صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد مکالمات خصوصی.

در این تجمع مغلوب ساختن پیشی جستن در تکیه سخت در مسائل فرهنگی از جمله فشار به پاره کردن مجسمه ها و و تغییر نام پایگاه نظامی تجلیل مؤتلفه ارقام در پی در سراسر کشور تظاهرات حدود نژادی و بی عدالتی است.

“این unhinged جناح چپ و اوباش در تلاش است به خرابگری تاریخ ما بی حرمت ما و آثار ما آثار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها می خواهند به تخریب میراث ما به طوری که آنها می تواند اعمال خود را جدید رژیم سرکوبگر در خود جای داده است.”

اجتماعات بزرگ در ایالات متحده تعطیل شد, در ماه مارس به دلیل coronavirus. تلسا رویداد برنامه ریزی شده بود بیش از اعتراضات محلی مقامات بهداشت به عنوان COVID-19 موارد مشخصی در بسیاری از کشورهای. انتخاب شهر میزبان و تاریخ — در اصل جمعه Juneteenth در یک شهرستان که در آن یک سال 1921 نژادپرستانه حمله کشته شدند به عنوان بسیاری از 300 نفر — باعث خشم و تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او جعلی رو به جلو اعتقاد داشتند که بازگشت به رالی مرحله خواهد reenergize کرد که خشمگین است که او کاهش یافته است در پشت بایدن در انتخابات و اطمینان به طور فزاینده ای نگران خواهان.

اما تهمت تلاش کرده است به زمین موثر در برابر حملات بایدن و broadsides در برابر معاون رئیس جمهور سابق نمی رسم تقریبا تشویق به انجام حفاری خود را در سال 2016 حریف هیلاری کلینتون ،

مقامات شهرستان به حال انتظار می رود جمعیت 100000 نفر یا بیشتر در مرکز شهر تولسا. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اعلام کرد که آن را دریافت کرده بود بیش از 1 میلیون بلیط درخواست. جمعیت که جمع شده بود به مراتب کمتر از آن است که هر چند این تجمع در حال پخش در کابل نیز هدف رای دهندگان در میدان نبرد متحده مانند پنسیلوانیا کارولینای شمالی و فلوریدا.

وجود رسانه های اجتماعی ادعا می کند که مردم تا به حال ثبت شده برای این تجمع به هیچ وجه قصد حضور در. Murtaugh رد تاثیر بالقوه گفت: “چپ همیشه احمق خود را به فکر آنها بودن باهوش” و او اشاره کرد که تظاهرات در حال پذیرش کلی با چاه کن همیشه ته چاهه.

رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی سعی کردم به انگشت اشاره در جای دیگر در طول کوچکتر از حد انتظار جمعیت معترضان متهم از مسدود کردن دسترسی به دستگاه های فلزیاب و جلوگیری از مردم از ورود به این تجمع است. سه خبر مربوط به روزنامه نگاران گزارش در تولسا برای چند ساعت منجر به سخنرانی رئیس جمهور نمی بینم معترضان جلوگیری از ورود به منطقه ای که در آن تظاهرات برگزار شد.

کمپین دست از ماسک و ضد عفونی کننده دست با این وجود نیاز است که شرکت کنندگان با استفاده از آنها و چند انجام داد. همچنین شرکت کنندگان قرار گرفتند دما را بررسی کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله