Illustration for article titled 2 Athletes Announce Transfers From Liberty University, Citing the Racial Insensitivity of the Schools Leadership

عکس: استیو Helber (AP تصاویر)

آزادی رئيس دانشگاه جری فالول جونیور فقط از دست دو بازیکن از مدرسه فوتبال و تیم به دلیل فالول یک تن-ناشنوا ادم سفیه و احمق که نمی دانستم که به tweeting, چهره خود را طراحی ماسک—که شامل یک تصویر از یک مرد سفید پوست در blackface در کنار یک فرد در یک Ku Klux Klan ردا—ممکن است خاموش قرار دادن به دانش آموزان سیاه پوست.

تبلیغات

ماه گذشته ریشه گزارش داد که فالول تمسخر رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم منظور نیاز به ویرجینیا شهروندان به پوشیدن ماسک صورت با به tweeting یک تصویر از یک ماسک را با یک عکس از نرتهم در blackface بعدی به کسی که در کلان لباس پوشاندند بر روی آن. تقریبا یک ماه بعد که صدای جیر جیر است که هنوز هم گاز گرفتن فالول ،

با توجه به Sports Illustrated, cornerbacks Kei’Trel کلارک و Tayvion زمین از طریق توییتر اعلام کرد در دوشنبه که آنها تصمیم گرفته اند برای انتقال به دور از آزادی U با توجه به “نژادی کوردلی” از کالج رهبری است.

تبلیغات

“متاسفانه با توجه به نژادی کوردلی نمایش داده شده توسط رهبری در آزادی دانشگاه, من تصمیم به وارد کردن نام من به انتقال پورتال و دیگر دانشجویان ورزشکار در آزادی دانشگاه” زمین—که رتبه شماره 1 در آزادی تمام وقت استخدام لیست با توجه به Sports Illustrated—توییتی. “من دعا می کنم که من قادر به ارائه یک فرصت در یک مدرسه جدید است که احترام به فرهنگ و تمدن و فراهم می کند یک محیط راحت است.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

ده دقیقه بعد کلارک توییتی بیانیه ای گفت که تقریبا چیزی مشابه به همین.

“در طول این سال من توسعه روابط است که من برای همیشه گرامی و اوراق قرضه است که شکسته نمی شود,” کلارک نوشت. “با این حال با توجه به فرهنگی [بی کفایتی] در سطوح مختلف رهبری آن نه خط با کد اخلاق. بنابراین من تا به حال به انجام آنچه که من احساس می کردم که درست بود در قلب من و من دعا می کنم که شما برای حمایت از من و برای من دعا کنید که من پیدا کردن یک خانه جدید برای پیشبرد آموزش و پرورش و فوتبال حرفه ای است.”

تبلیغات

هیچ یک از آنها را ذکر فالول با نام در توییت های خود را, اما صورت, ماسک حادثه چیزی است که لگد کردن روند از ورزشکاران و کارکنان به دنبال آزادی U مانند “منght ایما سر کردن است.”

تبلیغات

مدت کوتاهی پس از فالول را بیمار توصیه جیر آزادی زنان بازیکن بسکتبال آسیا تاد اعلام کرد او می تواند انتقال از مدرسه. او دلیل, به عنوان شما ممکن است حدس زده شد و همچنین با توجه به “نژادی insensitivities نشان داده شده در درون رهبری و فرهنگ است.”

سیاه آزادی دانشگاه آنلاین مربی و کشیش کریستوفر مجلس استعفا داد و پس از دیدن جیر جیر. در یک Facebook post, خانه ذکر شده فالول و بدنام صدای جیر جیر به طور مستقیم. در واقع با توجه به سی ان ان, 35, سیاه, شبان و سابق آزادی دانشگاه دانشجو-ورزشکاران به نام فالول در توییت (در میان چیزهای دیگر) در یک نامه درخواست او را به “جلوگیری از این شیرخواران رفتار است.”

تبلیغات

فالول در نهایت حذف صدای جیر جیر و عذرخواهی برای آن است.

“پس از گوش دادن به آفریقایی-آمریکایی L. U. رهبران و فارغ التحصیلان در طول هفته گذشته و شنیدن نگرانی های خود را من درک می کنم که با به tweeting یک تصویر به یاد تمام از فرماندار نژادپرستانه گذشته” فالول توییتی این ماه است. “من در واقع تجدید ضربه ای که تصویر را باعث شده بود و جرم برخی با استفاده از تصویر را به یک نقطه نظر سیاسی.”

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de