30 روز از یاد موزیک ویدیو سیاهی با VSB, روز, 22: Jill Scott , ‘میشیم در راه’

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 22: Jill Scott , Gettin In The Way

تصویر: جیل اسکات “میشیم در راه”

از لحظه ای که جیل اسکات ضربه صحنه در سراسر کشور در سال 2000 او یک نیروی. در حالی که او کاهش یافته است به خاکی-ترد neo-soul سطل اواخر 90s در اوایل aughts—من فکر می کنم که هر دو از مشهد, کانون جنبش اگر آن را به حال یک و “صدا” از موسیقی کمک این طبقه بندی—جیل به من تقریبا همیشه موسیقی ساخته شده برای به طور منظم-degular مردمی است. این آهنگ در اولین آلبوم هر دو شعر و زندگی واقعی است. و اولین تک “داری” در راه” است که اثبات مثبت از این. و تصویری یکی از realest پارازیت به این همیشه.

تبلیغات

جیل اسکات “میشیم در راه” (2000)

در دستور جیل پاسخ او را ثابت تلفن بی سیم (y’all به یاد داشته باشید وقتی که یک چیز بود) و به محض این که شخص در انتهای دیگر می شنود جیل صدای او آویزان است. همانطور که ما یاد بگیرند که از این ویدئو این اتفاق می افتد به او را ، و این که در آن با نمک شروع می شود. چون 2000 و سابق نمی رسید که *67 عمل قبل از برقراری تماس جیل قادر به *69 او تماس او بازگشت و تلاش برای توضیح به سابق است که بیش از آن که او نیاز به عقب نشینی. در حال حاضر من حدس می زنم این است که او مرد شده است بیش از حد خوب در این وضعیت. او به نظر نمی شود فریب داد و از او خواست جیل برای پاسخ به تلفن اما او احتمالا نمی خوای به زور اجازه دادن به سابق می دانم که او نیاز به خنک.

تبلیغات

اما جیل نیست یکی, عسل. هیچ she ain’t. و او را از شمال فیلادلفیا. هنگامی که سابق آویزان بر روی جیل او به نظر می رسد در تلفن به عنوان اگر آن را لعنت کرده است او را. بنابراین جیل می کند تنها چیز معقول برای انجام در یک ویدیو در مورد یک آهنگ به نام “داری” در راه” او پیاده کردن درب و راه پیمایی به خانه سابق به وضع قانون در فرد است. او اجازه می دهد او را می دانم که او در تلاش برای خوب می شود اما این گوشواره در حال آمده کردن و وازلین بر روی عرشه. در حال حاضر به دلیل مردمی در ” هود دانید که چه زمان آن است که همه آنها به دنبال او به خانه سابق به طوری که آنها می تواند هر دو شرط و تماشای رایگان نشان می دهد.

سابق خود “I ain’t sweatin “شما” غرور موضع. او مانند او را که در مورد عمل اما این فقط نشان داد تا در مقابل درب و تمام محله است که بی درنگ و در حال حاضر. و سپس جیل رمپ آن را ربودن کلاه گیس کردن ex سر و به جای آن در حال پرش از روی نقطه برای مبارزه با سابق stomps پشت کردن به خانه او دانستن است که او را در روز از دست داده. من شرط می بندم او هنوز هم تماس شخص دوباره اما برای این فیلم جیل ویکتور و قهرمان.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

این تصویری است که پانتئون-سطح relatable محتوا. جیل کل آلبوم کامل است و این تصویری بود از یک جهنم از یک مقدمه است. که اولین آلبوم بيشترین در موسیقی و این آهنگ و ویدئو—همراه با یکی از بزرگترین آهنگ های که تا کنون وجود داشته است “یک پیاده روی طولانی”—بخشی از دلیل که چرا.

چگونه بسیاری از فیلم های دیگر شما دیده می شود که در آن گوشواره در واقع می آیند ؟ یاد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>