30 روز از یاد موزیک ویدیو سیاهی با VSB, روز, 23: Kriss Kross, ‘پرش’

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 23: Kriss Kross, Jump

تصویر: Kriss Kross “پرش”

در نگاه اول وجود دارد واقعا خیلی به این ویدئو برای Kriss Kross’ “پرش” اگر آن را به یک آهنگ و ویدئو است که تغییر زندگی خود را همراه با خود را تولید Jermaine Dupri. معروف خانواده سلطنتی بررسی Dupri دریافت شده از Ruffhouse/Columbia Records (برچسب Kriss Kross امضا شد به) برای “پرش”—واحد خود را به فروش بیش از 4 میلیون نسخه را فعال کنید او را به خود را شروع So So Def مشخصات ناشر. برای رکورد “پرش” یک سوسیس; Nipsey Hussle معروف دوباره درون یابی آن را برای خود تک “Hussle در خانه.” این تصویری است کاملا استاندارد در اوایل 90s تصویری کرایه با بسیاری از مردمی پریدن در اطراف عملکرد های مختلف عکس چقدر سخت این خاص 13 ساله بودند و تعداد زیادی از “گانگستری walkin'” یکی از آن دو گام رقص از 90s که ممفیس دریافت نمی کند تقریبا به اندازه کافی اعتبار برای طلوع به جریان اصلی.

تبلیغات

Kriss Kross “پرش” (1992)

چه می کند این ویدئو standout مد و به ویژه کریس (برای کسانی که نمی دانم, هر دو از اعضای Kriss Kross شد نام کریس—کریس کلی(RIP) و کریس اسمیت). آنها دوباره معروف کشف شده در آتلانتا در گرین برایبر (آرکانزاس) بازار به دلیل سبک خود را برای پوشیدن لباس های خود را به عقب. Dupri دیدم راه مردمی در واکنش به آنها و می دانستم که او چیزی در دست خود را. بقیه سابقه است. در اوایل 90s حداقل در سال 1992 Kriss Kross بود و همه شیوه ای از گروه سنی پانسمان عقب. ما قطعا انجام این کار در مدرسه به عنوان داشتند آموزان بالا. من برای یک واقعیت است که افراد جوان نیز به انجام این کار است. من تو را دیدم آن را با دو چشم خود. این دو غربی آتلانتا کودکان و نوجوانان تغییر جوانان مد بازی—و به طور کامل پاک شده داخل به بیرون جوانان مد بازی طلیعه توسط مایکل Bivins’ گروه همکار Atliens, یکی دیگر از خلق بد است.

تبلیغات

جایی که من در آن اتفاق افتاده است به ظاهر یک شبه. یک روز همه به تاب لباس های خود را در داخل از بعد آن را به عقب به دلیل “داخل به خارج است wiggedy wiggedy wiggedy wack!” من رفتم به مدرسه (در سال 1992 من در 7th grade) با یک شخص به نام Yrachaz (که Zachary املای عقب, برادر بزرگتر خود شد Zachary) که شروع به پوشیدن لباس های خود را به عقب. چیزی وجود دارد بسیار متا که در مورد حکم اما من مطمئن هستم که جامعه ما پیشرفته است به اندازه کافی به آن را کشف کردن. نکته این است به عنوان سخت به عنوان آن را با پوشیدن لباس های عقب برای آن به طول انجامید—آنها تا حد زیادی رها سبک خود را آلبوم دوم بمب دا—طلیعه شد در دو 13 ساله بچه ها از آتلانتا به دلیل آنها می گویند آتلانتا همه چیز را تحت تاثیر قرار.

در یک یادداشت شخصی کریس اسمیت (پدر مک با نام مستعار Lightskinned کریس) پسر عموی Rance زندگی چند درب را از مادر بزرگ من در سمت غرب آتلانتا و حتی چند حضور در فیلم های خود را. Rance تقریبا یک معامله بزرگ به دلیل این واقعیت است. من حتی به یاد داشته باشید هنگامی که در حال خارج و Rance گرفتن مدال دیگر در یک ماشین لیموزین خود را معروف تر از زندگی ، من هیچ ایده چه چیزی اتفاق افتاده است به Rance و به یاد داشته باشید نام خانوادگی خود را به صرفه جویی در زندگی من است. اما من به یاد داشته باشید اولین بار او به ما گفت که پسر عموی خود را و ما را باور نمی کند او را به خاطر ما سر خانواده معروف به معنای شما livin’ بزرگ بودند و ما کاملا زندگی که در آن ما زندگی می کردند. اما او دروغ گفتن است. Shoutouts به Rance. و به Kriss Kross برای تغییر بازی. RIP به کریس کلی. FILA.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>