آمازون و Shakopee انبار 88 COVID-19 موارد UNFI را هاپکینز سایت دارای 11

Category: کیمیا | No comments

Amazon.com Inc.’s غول مرکز پاسخگویی در شاکپی اتحاد پیوست صفوف مینه سوتا محل کار با تعداد زیادی از کارکنان بیمار توسط coronavirus با حداقل 88 از آن حدود 1000 کارگران تست مثبت برای این بیماری ناشی از ویروس است.

گسترش در آمازون تسهیلات شده است کندتر از در چندین بسته بندی گوشت می آمد گیاهان شده است که بدترین ضربه مینه سوتا محل های کار است. در این موارد صدها نفر از مردم قرارداد COVID-19 در مارس و آوریل و یک تعداد انگشت شماری از مرگ و میر رخ داده است.

اما یکی دیگر از 99 کارگران در دیگر سایت آمازون در شهرهای دوقلو نیز آزمایش مثبت برای این بیماری پس از آن وارد در مینه سوتا در اوایل سال جاری مقامات بهداشتی دولت روز دوشنبه گفت:. هیچ آمازون کارگران کشته و 11 بیمارستان بستری شده است.

“ما قطعا دیده می شود بیشتر موارد در برخی دیگر از worksites اما آمازون یکی از بزرگترین شیوع بیماری در یک انبار و یا توزیع گیاه گفت:” کریس Ehresmann مدیر بیماری های عفونی برای مینه سوتا در بخش بهداشت و درمان.

به طور جداگانه 11 کارگران در ایالات غذاهای طبیعی, Inc. انبار در هاپکینز که در استخدام نزدیک به 900 نفر نیز آزمایش مثبت وزارت بهداشت گفت.

مقامات دولتی در حال رسیدن به کارفرمایان زمانی که خوشه در محل شروع به پدیدار شود.

“هر زمان که ما یک وضعیت که در آن یک پيشگيري مهم نیروی کار و آنها را در یک موقعیت که در آن آنها ندارد و لوکس از کار از خانه و یا کار در یک اطاقک … شما تمایل به دیدن بیشتر احتمال انتقال” Ehresmann گفت.

در مورد آمازون دولت داده ارائه یک نگاه اجمالی نادر از گسترش ویروس در امکانات آن است. سیاتل-شرکت بر اساس یکی از این کشور بزرگترین کارفرمایان است در برابر افشای تعداد موارد حتی به عنوان کارگران را فشار دهید برای اطلاعات بیشتر.

روز دوشنبه تنها crowcroft, سرمایه آمازون سخنگوی تصریح کرد: این شرکت در اظهارات قبلی که میزان عفونت در خود سایت یا در زیر نرخ جوامع آنها در هستند. او نمی ارائه جزئیات است که می تواند تایید.

آمازون هشدار کارگران از طریق پیام های متنی که وجود دارد مورد تأیید در پيشگيري. اما کارگران شکایت کرده که این شرکت نمی گویند که چگونه بسیاری از مردم درگیر هستند.

“این واقعا ترسناک” ویلیام Stolz, یک آمازون کارگر در شاکپی گفت: پس از اینکه گفت: در مورد دولت داده است.

آمازون نیاز به کارگران به پوشیدن ماسک صورت و درجه حرارت از کارگران است. اما Stolz گفت: این نا امید کننده است که کارگران نبوده است داده می شود اطلاعات بیشتر به طوری که آنها می توانید تصمیم بگیرید که آیا آن را به ارزش در معرض خطر به کار می کنند.

“همه ما باید در این است که برخی از مبهم متن پیام ارسال آنها هر چند روز که می گویند وجود دارد موارد جدید, جمع,” او گفت:. “اما ما هیچ ایده در صورتی که دو یا 10.”

در حالی که بزرگترین COVID-19 شیوع بیماری در مینه سوتا در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان coronavirus همچنان به گسترش از طریق بزرگ دیگر محل های کار که باز ماند از طریق این بیماری همه گیر.

در مورد 132 کارگران در حال حاضر آزمایش مثبت در Viracon معماری کارخانه شیشه در اوواتانا که تعطیل برای تمیز کردن به مدت دو روز در ماه گذشته.

Ehresmann گفت: در بخش بهداشت و درمان شده است در تماس با آمازون و ارائه راهنمایی برای کاهش گسترش یافته است.

تعداد موارد در مرکز پاسخگویی آمازون در شاکپی می تواند حتی بالاتر از 88. هر زمان که موارد مثبت گزارش شده به دولت هیث بخش مصاحبه با فرد آلوده به دست آوردن اطلاعات از جمله که در آن کار می کنند.

در حالی که 187 نفر که تا به حال آزمایش مثبت گفت: آنها مشغول به کار در آمازون نه همه آنها ذکر شده که محل سکونت آنها مشغول به کار در. در علاوه بر این به 88 در Shakopee, 22 گفت: آنها مشغول به کار در انبار آمازون در Eagan, 14 در بروکلین پارک و پنج در افرا گراو. دیگر 58 آمازون کارگران مشخص نیست محل خروج از آن معلوم نیست که در آن کار می کنند.

خطر ابتلا به مشتریان که خرید کالا از آمازون کم است Ehresmann گفت. در حالی که انتقال از طریق سطوح ممکن است آن را راه اصلی این ویروس گسترش می یابد. و برخی مطالعات نشان داده اند که مقوا است که اغلب خوب “در نگه داشتن این ویروس ماندگار,” او گفت:.

تحقق مرکز در شاکپی همچنین موضوع ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت تحقیقات پس از Awood مرکز مینیاپولیس کارگران گروه حمایت از ثبت یک شکایت در مورد آن در ماه آوریل است. که در همان ماه یک گروه کوچک از کارگران نیز اعتراض در خارج از انبار برای اعتراض به اخراج برخی از کارگران و به تماس برای تسریع اقدامات ایمنی و مزایایی مانند مرخصی با حقوق برای کسانی که احساس نمی امن مشغول به کار است.

“ما در حال حمایت از افرادی که دوره نقاهت بعد گفت:” crowcroft, سرمایه آمازون سخنگوی که اضافه شده است که آمازون صرف بیش از 800 میلیون دلار در نیمه اول سال در COVID-19 اقدامات ایمنی.

Suleman احمد معتقد است او coronavirus از کار در Shakopee تحقق مرکز پس از او کار کرده است در اطراف بسیاری دیگر از کارگران که بیمار شده است. او شروع به احساس بیمار در اواخر ماه آوریل و آزمایش مثبت برای COVID-19 یک هفته بعد. او فکر می کند آمازون باید بسته برای کمک به سرعت گسترش یافته است.

“این آسیب زیادی به من — من هنوز در تلاش” او گفت که او هنوز نمی دانند بازگشت به کار از آنجا که او هنوز هم معده مسائل.

در UNFI بزرگ تسهیلات در هاپکینز کلید توزیع کننده کالا به توله غذاها و ده ها تن از دیگر مواد غذایی در دولت چهار کارگر که تست مثبت برای COVID-19 شد و در قرنطینه دوشنبه. دیگران را بهبود از بیماری است.

“هیچ کدام از تایید موارد مثبت در ما هاپکینز مرکز توزیع هستند از طریق دیپلم به کاردانی انتقال در محل کار” Andre LaMere معاون ارشد رئیس جمهور از خطر و ایمنی در UNFI گفت: در یک e-mail. “ما در حال پیدا کردن که برخی از همکاران در حال ساخت انتخاب به دور از کار است که با قرار دادن آنها در معرض خطر قرار گرفتن در معرض چنین به عنوان تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که حضور در تجمعات در مکان های عمومی.”

تام اریکسون از Teamsters Local 120 که نشان دهنده کارگران در تاسیسات سوال که چگونه این شرکت می توان برخی از بیماری نبود منتقل می شود در محل کار. “ما درخواست خود را ردیابی روش پس از آغاز آوریل اما آنها در حال پاسخ دادن به سوالات نیست,” او گفت:.

UNFI ارائه کارکنان با دماسنج را به خانه به صورت روزانه نمایش درمانی قبل از گزارش به کار می کنند. همچنین گفت که متوسط چک آغاز شده و دوشنبه. هر کسی با یک تب و یا دمای 100.4 درجه یا بالاتر خواهد بود و به خانه فرستاد. این شرکت گفت که نیاز به ماسک صورت در محل کار و راه اندازی یک فرایند برای تماس با ردیابی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>