باب Kroll: فلوید تصویری هم ” نگاه و صدا وحشتناک,’ اما می گوید مینیاپولیس اتحادیه پلیس بودن scapegoated توسط ‘شکست خورده رهبران

Category: کیمیا | No comments

سرهنگ باب Kroll سر از مینیاپولیس پلیس اتحادیه اروپا گفت: آنچه که افسران را که منجر به مرگ جورج فلوید “نگاه می کند و صدای وحشتناک” اما او در حال انتظار برای دیدن ماموران بدن فرسوده دوربین فیلم قبل از قضاوت در مورد خویشتن داری پلیس استفاده می شود.

کرول نظرات در مصاحبه ای پخش شد گفت: “فردا صبح” در اولین اظهارات فلوید پس از مرگ در مه 25. یک شاهد عینی به اشتراک گذاشته شده تصویری از فلوید مرگ در Facebook جرقه روز از شورش و تظاهرات در مینیاپولیس و سنت Paul و در سراسر کشور.

پرداختن به رشد انتقاد از رفتار سابق متهم ماموران در صحنه کرول گفت: پلیس اعضای اتحادیه در حال ناعادلانه “scapegoated توسط رهبران سیاسی در شهر ما و دولت ما و آنها منتقل کرده اند خود را بی کفایت رهبری شکست خورده رهبری بر روی ما و ما, عضویت و آن است که به سادگی ناعادلانه است.”

کرول گفت: افسر بدن فیلم دوربین می تواند در یک عکس فولر.

“این ممکن است به برگ ریزان برخی از نور است که ما غافل از” کرول گفت: در پاسخ به پرسش از لنگر گیل پادشاه. “در حال حاضر ما نمی توانیم تصمیم گیری آگاهانه در مورد دیگر افسران که به نظر نمی رسد در دوربین.”

افسر سابق Derek چوین است به اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است.

همچنین در مواجهه با اتهامات مرتبط با در حال J. Alexander Kueng و توماس لین که هم وزن خود را در غیر مسلح و دستبند فلوید تا زمانی که او تبدیل به بی توجه و درگذشت. یک چهارم افسر Tou Thao ایستاده بود با نگه داشتن سازمان دیده بان بیش از شاهدان.

“قطعا ما دوست داشتم به دیده تر” کرول ادامه داد. “[اما] این بوده است که موفق ورزش در رهبری اینجا. ما می خواهیم اوایل نظر در این. اما آن را تا به دولت را با چوب سیاست و به ما چه ما برخوردار شوند.”

صحبت از طولانی تصویری کشته شدن یک نوجوان 17 ساله اطرافیان که مستند فلوید در حال مهار تکرار “من نمی توانم نفس بکشم” و التماس برای زندگی خود کرول گفت: “آن نگاه می کند و صدای وحشتناک. من با شما موافقم گیل.”

مقامات با دفتر شهردار یعقوب فری خواسته شد سه شنبه برای پاسخ به کرول فراخوان اتحادیه برای دیدن bodycam تصویری از پلیس در صحنه است.

چوین متهم شده است در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه با قتل عمد و غيرعمد در ارتباط با مرگ فلوید شد و به پیاده رو توسط پلیس پس از یک مواد غذایی کارمند متهم او را از تلاش برای تصویب یک تقلبی $20 bill. سه نفر دیگر به اتهام جنایات به اتهام کمک و معاونت در جرم به درجات مختلف.

کرول شده است هدف از تکرار اعتراضات در خارج از مقر اتحادیه و رئیس پلیس گفت که او تا به حال گفتگو با او در مورد فلوید مورد.

“او و دیگران در حال رفتن به مجبور به آمدن به یک حساب که هر دو آنها در حال رفتن به در سمت راست از تاریخ و یا آنها میخوایم در طرف اشتباه تاریخ” مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت: “60 دقیقه” مصاحبه پخش یکشنبه, ” … و یا آنها را پشت سر گذاشت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>