شهرستان رهبران مطبوعات رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در $841M در COVID-19 کمک

Category: کیمیا | No comments

رهبران مینه سوتا شهرستانها و استان ها در برخورد با هزینه های COVID-19 بیماری همه گیر در حال فشار دادن رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به انتشار $841 میلیون در فدرال کمک های که برگزار شد تا در یک حزبی بن بست در پایان جلسه ویژه قوه مقننه در روز شنبه.

مقامات محلی در سراسر کشور را با نا امیدی به ایران خراب شد بیش نحوه توزیع مراقبت در عمل پول مینه سوتا دریافت دو ماه پیش برای کمک به جوامع و کسب و کارهای کوچک است که باید متحمل هزینه های این بیماری همه گیر.

سخنگوی والی گفت: Walz خواهد بود پرداختن به بودجه فدرال این هفته و می خواهد برای به دست آوردن پول به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

Walz اشاره کرد در طی یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او می تواند به سرعت عمل بدون قوه مقننه به انتشار پول. “من می توانید آن را در شیوه ای دقیق است که [قانون] در خواست در آن وجود دارد فقط با این مقامات که ما” Walz گفت. قانونی مشورتی کمیسیون نیاز به نقد و بررسی این طرح قبل از کمک های توزیع شده است.

فدرال پول یکی از مسائل مختلف ناتمام مانده در طول یک هفته ای جلسه ویژه. قانونگذاران نیز به پایان رسید کار خود را بدون توافق در پلیس اقدامات اصلاحات و عمده زیرساخت های بودجه بسته است.

 

ماشین چمن زنی County مدیر تریش Harren گفت: پول فدرال مورد نیاز است به سرعت به “تریاژ خونریزی است.” او از شهرستان به خانه هورمل مواد غذایی و کیفیت گوشت خوک پردازنده و برخورد با یک شیوع در آن گوشت گیاهان پردازش. او گفت: آنها پشتیبانی توده تست خریداری تجهیزات حفاظت شخصی و رنج می برد از دست مالیات بر درآمد.

“وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از هزینه های” Harren گفت. با فدرال کمک او افزود: “آن را نمی خواهد باید برن در پشت ما محلی اموال مالیات دهندگان که در حال حاضر مبارزه.”

ماشین چمن زنی شهرستان مانند دیگر جوامع نیز نیاز به پول برای شروع یک کسب و کار کوچک برنامه پشتیبانی برای کمک به جلوگیری از همه گیر مربوط به بسته شدن. Harren پیش بینی گرفتن 4.8 میلیون دلار در حدود نیمی از آن او انتظار دارد که برای رفتن به کسب و کارهای کوچک به کمک به آنها برای زنده ماندن.

پنج سازمان است که نشان دهنده یک ترکیب 853 شهرستانها در سراسر کشور با ارسال نامه مشترک پنج شنبه به اصرار Walz به سرعت عمل می کنند. آنها همچنین خواسته فرماندار به گسترش قبلا پیشنهاد مهلت برای صرف پول نقد بنابراین شهرستانها می توانید با استفاده از نگه داشتن آن تا دسامبر. 30. سه نفر از شهرستان سازمان نیز با ارسال نامه ای روز شنبه خواستار اقدام سریع توسط رهبران دولت.

“شهرستانها در سراسر کشور انجام داده اند قابل توجه اغلب تنظیمات هزینه برای خدمات محلی برای اطمینان از بهداشت عمومی و ایمنی در طول این بحران” شهر گروه نوشت.

جمهوری خواه مجلس رهبر اقلیت Kurt Daudt و تشکر. Pat دی استفانو به توافق منجر شود در خانه راه و روش نیز فشرده Walz در نامه ای روز شنبه گفت: زمان بندی بسیار مهم است.

“این بودجه کمک خواهد کرد که ما دولت های محلی کل برای ده ها میلیون صرف COVID-19 پاسخ و تست خرید تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران خط مقدم و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به نگه داشتن ما در تلاش کسب و کار است که مجریان از خیابان های اصلی در سراسر مینه سوتا” آنها نوشت:

خانه DFL تد سخنگو Modrich گفت: دموکرات مجلس ملیسا Hortman همچنین پشتیبانی از گرفتن پول به دولت های محلی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

قانونگذاران دولت تلاش در طول جلسه به طور منظم با فرمول هر چقدر شهرداری و شهرستان را دریافت کنید, اما به نظر می رسد برای رسیدن به یک توافق قبل از جلسه ویژه. Walz استفاده کرده اند می تواند خود را قدرت اجرایی به divvy تا پول قبل از اینکه هفته گذشته جلسه ویژه اما او گفت که او تصمیم به نگه کردن به قانونگذاران اجازه می دهد درگیر می شود.

توافق قانونگذاران گفت: آنها فکر یک معامله در دست بود با DFL رهبران جلوتر از هفته گذشته جلسه ویژه. اما خانه دموکراتیک اکثریت پس از آن شامل هزینه های اضافی که به حال شده است بخشی از این توافقنامه است. این هزینه های جدید شامل پرداخت به قبایل برای مصرف, درمان, دولت, گشت و اصلاحات بخش هزینه ها و همچنین پول بیشتری برای کمک نقدی برنامه برای خانواده های کم درآمد.

خواه به رهبری سنا در ضمن تصویب یک لایحه با حمایت هر دو حزب است که توزیع $841 میلیون بدون هزینه های اضافی که Walz دولت پشتیبانی می کند.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake گفت: شب جمعه است که خواهان گشایش به 58 میلیون دلار در هزینه های اضافی برای رسیدن به یک معامله. دموکرات ها پیشنهاد کرده بود حدود 146 میلیون دلار در صندوق به طور کلی هزینه های است که آنان خواهد بود و افست با افزایش درآمد, کمک های مالی و انتقال صندوق. اما دو طرف به پایان رسید کار خود را بدون سازش ترک باز چگونه دولت خواهد اختصاص مراقبت در عمل پول است.

Walz روز شنبه گفت که دموکرات ها بودند در توجیه به دنبال اضافی دولت صرف پول فدرال. “بسیاری از این مکمل بودجه مشغول به کار بود با مراقبت در عمل مشغول به کار بود در COVID چیز” او گفت:. “آنها کار دست در دست.”

اما Gazelka گفت: روز شنبه در مصاحبه با WCCO رادیو که دموکرات ها نیز به دنبال به لینک یک معامله در مراقبت های عمل پول به پلیس اصلاحات که تبدیل به DFL اولویت برای جلسه ویژه. او گفت که او شنیده ام از “تعدادی از قانونگذاران دموکرات” که Walz مشغول به کار در پشت صحنه به شرط پشتیبانی برای مراقبت در عمل طرح به عدالت کیفری اصلاحات. هر دو تلاش به پایان رسید تا شکست. Hortman گفت: ایستگاه رادیویی پس از آن که مذاکرات “در نهایت فقط به پایان رسیده است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>