COVID-19 مورد افزایش مینه سوتا اما ناشناخته انتقال قطره

Category: کیمیا | No comments

تماس با ردیابی به کاهش تعداد COVID-19 مورد از منابع ناشناخته به دولت هدف از 30% با توجه به به روز رسانی آمار و ارقام منتشر شده روز شنبه در مینه سوتا را همه گیر پاسخ داشبورد.

پیشرفت در ردیابی کردن ریشه های COVID-19 است که ناشی از عفونت با یک رمان coronavirus بدان معنی است که مینه سوتا مقامات بهداشتی بهتر شانس شناسایی و حاوی نقاط داغ انتقال بیماری می شود.

موارد جامعه انتقال است که نمی توان به یک منبع افزایش یافته بود از 10 درصد در اواخر ماه آوریل به 34 درصد در اواخر ماه مه اما در حال حاضر در 30٪. دولت در حال حاضر چهار جلسه از آن پنج داشبورد اهداف استفاده می شود که برای ارزیابی اینکه آیا محدودیت در کسب و کار و تحرک اجتماعی می تواند تماس گرفته شده و برگشت میان همه گیر.

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز سه شنبه گزارش داد 9 کشته و 245 به تازگی تایید موارد COVID-19 آوردن مجموع در این بیماری همه گیر به 1,393 مرگ و میر و 33,469 موارد است. شش نفر از تازگی و میر گزارش شده شامل ساکنان مراقبت طولانی مدت و یا امکانات زندگی کمک آوردن تلفات در آن جمعیت به 1,101.

ميانه سن COVID-19 موارد کاهش یافته و به 40.4 سال, دولت, مقامات بهداشتی گزارش روز دوشنبه اما بیش از نه در 10 مرگ و میر شامل افرادی که مسن هستند و یا شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و آسم و یا بیماری های ریه ها و قلب و کلیه ها و یا سیستم ایمنی بدن است.

تعداد مینه سوتا را در بیمارستان بستری با توجه به COVID-19 افزایش برای دومین روز متوالی. همانطور که از صبح روز سه شنبه 339 Minnesotans در بیمارستان بستری شد, از جمله 158 که نیاز به مراقبت های ویژه.

کل است و زیر اوج 606 نفر بستری شده در مارس 28, اما افزایش, می افزاید: نگرانی برای مقامات بهداشتی دولت از موج دوم COVID-19 موارد زیر آرامش محدودیت در ژوئن 10 و بازگشایی اجتماعی جمع آوری لکه های مانند رستوران ها و مکانهای تفریحی و باشگاه های ورزشی.

ردیابی از حدود 6,500 تازه تشخیص داده شده COVID-19 مورد از تاریخ 3 ژوئن یافت که 503 شده در رستوران ها بلافاصله قبل از عفونت تشخیص داده شد. دولت سلامت داده ها همچنین نشان داد که 56 تا به حال شده است در خدمات مذهبی در مدت کوتاهی قبل از عفونت و 141 شده بود در جمع های خانوادگی و یا احزاب است. دیگر نه گزارش شده است که در رویدادهای ورزشی در مدت کوتاهی قبل از عفونت تشخیص داده شد.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>