COVID-19 خرد, هندی, دانش آموزان آرزوی تحصیل در خارج از کشور

Category: کیمیا | No comments

کوچی: ماه های ژوئن و ژوئیه مشغول هستند ماه در خارج از کشور برای مشاوران آموزش و پرورش به عنوان هر سال صدها نفر از دانش آموزان رویکرد آنها به دنبال رویای خود را به تحصیل در خارج از کشور. هند و چین دو کشور که با ارسال بیشترین تعداد دانشجویان در خارج از کشور.

اما این تصویر همان است که در این سال و هزاران نفر از دانش آموزان مشغول به تحصیل در دانشگاه خارجی نگران هستند بیش از عدم اطمینان بیش از اتمام دوره. هر دو ثبت نام دانش آموزان و کسانی که می خواهند برای پیوستن به خارجی دانشگاه هستند به همان اندازه نگران بیش از این افزایش گراف از coronavirus انتقال محدودیت در پرواز بین المللی خدمات و کاهش فرصت های شغلی.

چندین دانشگاه های خارجی ارسال می شود دانش آموزان در بازگشت به خانه در حالی که طبقات در حال حاضر شده است به روشن آنلاین. اگر دانشگاه را از سر گرفت مجازی جلسات بسیاری از دانش آموزان و پدر و مادر راضی نیست با دیجیتال کلاس.

“بسیاری از ما را انتخاب کرده اند یک خارجی موسسه تحصیلات عالی برای یک تجربه از دانشگاه فرهنگ و زندگی اجتماعی است. بسیاری از ما نیز می خواهند به کار و اقامت در این کشور است. صرف چند lakhs فقط به حضور در کلاس آنلاین و ناعادلانه است. این دانشگاه در حال حاضر به کاهش هزینه کمک درسی. به پرداخت هزینه برای دسترسی به دیگر امکانات در این دانشگاه مانند کتابخانه و آزمایشگاه و سایر خدمات است. از آنجا که خدمات در دسترس نیست, آن است که ناعادلانه به درخواست دانش آموزان به پرداخت کامل هزینه” گفت: Midhun توماس دانشجویی در استرالیا.

کسانی که تصمیم به اقامت در کشورهای خارجی در حال پیدا کردن آن را دشوار است به پرداخت برای مسکن و آب و برق دیگر به عنوان بسیاری از آنها را از دست داد ، پس از قطعیت غالب در اطراف زمانی که دانشگاه ها خواهد بازگشایی هر دو دانش آموزان و خانواده های آنها در یک ثابت.

وجود دارد همچنین گزارش می دهد که چند چینی دانشگاه/کالج خواسته اند سال آخر دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه. آنها را نمی توان با توجه به ویزای دانشجویی و در صورت نیاز آنها می توانند در یک بازدید ویزای یک بار همه گیر وضعیت را بهبود می بخشد. وجود دارد در حال شکایت است که برخی از دانش آموزان در حال گرفتن دیجیتال کلاس ها به طور منظم و دانشگاه ها پاسخ نمی دهد.

“سالانه معاینات را شروع کرده اند که در حال invigilated بسیار دقیق شیوه با استفاده از دوربین ها و دستگاه های دیگر. از ما خواسته شده است نه برای آمدن به دانشگاه را برای زمان حال به عنوان وجود دارد بدون اجازه در انتقال ویروس در سطح جهان است. و در چین مورد جدید گزارش شده در حال حاضر. از این رو مراسم فارغ التحصیلی از دانش آموزان سال آخر انجام شده است آنلاین در بسیاری از کالج ها. در دانشگاه وجود دارد هیچ محدودیت برای دانش آموزان برای آمدن به عقب یک بار این وضعیت را بهبود می بخشد. آنها همچنین وعده داده شده برای بازپرداخت هزینه پرداخت شده برای مسکن و دیگر امکانات” گفت: یک MBBS دانشجو از Ernakulam, تحصیل در سین کیانگ پزشکی دانشگاه چین است.

در ضمن چندین دانشگاه و کالج در ایالات متحده, کانادا و کشورهای اروپایی اقتباس عاقلانه به وضعیت نامطلوب زیرا آنها می دانستند که دانشجویان بین المللی هستند واقعا مهم است برای آنها. رها در دانشجویان خارج از کشور که پرداخت هزینه های بالاتر به معنی از دست دادن بزرگ برای موسسات آموزشی.

“کالج/دانشگاه شروع کلاس های آنلاین حتی برای آخرین مصرف دسته ای از دانش آموزان. آنها داده شده است گزینه ای را برای تکمیل سال اول/ترم اول از خانه خود را و بازگشت به کالج زمانی که وضعیت به حالت عادی بازگشت. اما کلاس های آنلاین هستند کمی دشوار است برای مبتدیان به عنوان خارجی در نظام آموزش و پرورش متفاوت است” گفت: Jayesh یعقوب از Royalae جهان, آموزش و خدمات حرفه ای.

“هیچ دانشگاه یا کالج در کشورهای غربی را رد کرده اند اجازه برای دانش آموزان به بازگشت هنگامی که محدودیت ها برداشته,” او اضافه شده است.

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت امور خارجی در جولای سال 2019 بیش از 7.5 لاخ, هندی, دانش آموزان در حال تحصیل در خارج از کشور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>