بحران همراه لاک با توجه به سیاست های اشتباه سوء مدیریت از دولت مودی: سونیا

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز سه شنبه گفت: بحران کنونی در مرز با چین است نسبت به “سوء مدیریت” از بی جی پی به رهبری دولت و “اشتباه سیاست” دنبال آن است.

بحران در مرز اگر نه پنجه بصورتی پایدار و محکم می تواند منجر به یک وضعیت جدی سابق نخست وزیر مانموهان سینگ گفت: در جلسه کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) در مورد وضعیت در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) — این 3,500 کیلومتر بالفعل مرز با چین است.

پرداختن به دیدار گاندی نیز آمار در دولت برای “بیرحمانه” افزایش قیمت بنزین و دیزل برای 17 روز متوالی حتی زمانی که قیمت های جهانی نفت خام در حال سقوط بودند.

او همچنین اشاره کرد که “سوء مدیریت” از COVID-19 pandemic ثبت خواهد شد به عنوان یکی از “ترین فاجعه شکست” از دولت نارندرا.

“بدبختی نمی آیند به تنهایی. هند شده است آمار وحشتناک بحران اقتصادی همه گیر از نسبت بزرگ و در حال حاضر با یک بحران تمام عیار در مرز با چین است. مقدار هر یک بحران است مربوط به سوء مدیریت بی جی پی به رهبری NDA دولت و اشتباه سیاست های آن,” او گفت:.

در لاک بحران گاندی گفت: “آینده است که هنوز به شکل میگیرد اما ما امیدواریم که که مادر دیپلماسی و قاطع رهبری را اطلاع رسانی از اقدامات دولت در حفاظت از تمامیت ارضی.”

“…واقعیت غیر قابل انکار این است که از آوریل-مه 2020 تا تاریخ, چینی, سربازان مرتکب شده اند بی باک تجاوزات به خاک ما در Pangong Tso منطقه و Galwan دره Ladakh. درست به شخصیت خود دولت است که در انکار. نفوذ بود شناسایی و گزارش شده در آوریل 5 سال 2020 است. به جای یک قطعنامه وضعیت رو به وخامت گذاشته و به سرعت در حال وجود دارد و درگیری های خشونت آمیز در ماه ژوئن 15-16,” او گفت:.

هندی و چینی ارتش شده اند در شش هفته بن بست در مناطق مختلف شرق لاداخ. روابط بین دو کشور تحت شدید فشار پس از چینی نظامی کشته و 20 هندی پرسنل ارتش و مجروح شدن حدود 76 در یک برخورد خشونت آمیز در Galwan دره در 15 ژوئن.

او گفت: هر چند حزب کنگره برای اولین بار ارائه شد کل خود که به حمایت از نیروهای مسلح و دولت وجود دارد “رشد احساس در میان مردم است که دولت به شدت سنن و وضعیت”.

“ما می خواهیم به دولت است که صلح و آرامش و ترمیم وضعیت موجود حول و حوش همراه لاک بود تنها اصول راهنما در منافع ملی ما. ما ادامه خواهد داد تا از نزدیک به تماشای وضعیت,” او گفت:.

در COVID-19 گیر گاندی گفت: “کمبود قبر در سلامت زیرساخت معرض شده اند. وعده داده شده ” اوج ” است که هیچ جا در چشم. مرکز گذرانده باک به دولت اما با توجه به آنها صفر اضافی امور مالی. در واقع مردم گذاشته شده اند برای محافظت از خود را به بهترین شکل ممکن.”

با وجود اطمینان از “نخست وزیر که متمرکز تمام قدرت در دست او همه گیر در ادامه به خشم” او گفت:.

حمایت گاندی سخنان سینگ گفت: “این بیماری همه گیر است که پنجه با شجاعت و بزرگی و تلاش مورد نیاز برای مقابله با بحران. مثال دیگر این است که بحران در مرز که اگر نمی بود ٬ بصورتی پایدار و محکم می تواند منجر به یک وضعیت جدی.”

به عنوان coronavirus ناشی از مستند توقف فعالیت های اقتصادی در این کنگره رئیس جمهور گفت: بحران اقتصادی تنها بدتر شده. “این مودی دولت حاضر به گوش دادن به مشاوره خوب است.”

او گفت: نیاز ساعت است عظیم محرک های مالی قرار دادن پول به طور مستقیم در دست فقیر حفاظت و پرورش MSMEs و تحریک تقاضا است.

“به جای دولت اعلام کرد توخالی مالی بسته است که تا به حال مالی جزء کمتر از 1 درصد از تولید ناخالص داخلی. دولت اضافه کرده است توهین به جراحت توسط بیرحمانه افزایش قیمت بنزین و دیزل برای 17 روز متوالی در زمانی که قیمت های جهانی نفت خام کاهش یافته است,” او گفت:.

در نتیجه او گفت: این است که یک اقتصاد در حال حاضر برخورد نسبت به رکود اقتصادی برای نخستین بار در 42 سال.

“من می ترسم خواهد شد وجود نرخ بیکاری بالا در حال سقوط درآمد و حقوق و دستمزد و کاهش سرمایه گذاری است. بازیابی است به احتمال زیاد به مدت طولانی و بیش از حد تنها در صورتی که دولت تصحیح آن دوره و تصویب صدا و سیاست های اقتصادی” او گفت:.

نشست CWC بالاترین تصمیم کنگره آغاز شده توسط ادای احترام به ستون B Santosh ببو و سربازان شجاع که گذاشته زندگی خود را در برخورد با نیروهای نظامی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>