فرزندان مؤتلفه کلی بابک جان گوردون درخواست خود بنای حذف از Georgia State Capitol

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Descendants of Confederate General John B. Gordon Request His Monument Removed From Georgia State Capitol

عکس: جو Raedle (گتی ایماژ)

مبارزه برای حذف مؤتلفه بناهای تاریخی تنها به تشدید بیش از ماه گذشته در سراسر کشور تظاهرات. در حال حاضر آن را نه تنها معترضین درخواست برای این آثار برداشته شود اما حتی بستگان کسانی که تا به حال آثار ساخته شده در حافظه خود را.

تبلیغات

AJC گزارش می دهد که 44 فرزندان از مؤتلفه ژنرال بابک جان گوردون را با ارسال نامه ای به گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ (R) درخواست کرد که این بنای تاریخی از گوردون در دولت capitol ساختمان برداشته شود. در تماس برای حذف مجسمه خانواده نوشت که “هدف اصلی از مجسمه بود به جشن و mythologize سفید supremacists کنفدراسیون.” این نامه در ادامه می گویند: “ادامه حضور این مجسمه در اموال عمومی در خدمت به نفی و تضعیف گذشته و در جریان مبارزه گرجی به غلبه و معکوس میراث برده داری و ظلم و ستم از آمریکایی های سیاه و سفید.”

بنای برنز به تصویر می کشد گوردون بر یک اسب کامل مؤتلفه لباس. گوردون نه تنها کلی در مؤتلفه ارتش است اما همچنین به طور گسترده ای اعتقاد بر این بوده است یک رهبر در Ku Klux Klan. هیچ چیز می گوید: دولت ما نیست یک کشتی برای سفید برتری مانند در اختیار داشتن یک بنای تاریخی را به یک لفظ سفید supremacist در مقابل یک دولت capitol ساختمان.

تبلیغات

در پی جورج فلوید کشتن معترضان همواره دیده شده است در capitol اعتراض بنای تاریخی است. مبارزه برای حذف این بنای تاریخی دارای یک مانع قابل توجهی از a law دولتی کمپ گذشت در 2019. که قانون ممنوع مؤتلفه آثار از اینکه به طور کامل حذف شده و به جای آنها باید نقل مکان به یک “سایت مشابه برجسته.”

از AJC:

اما حذف یک Confederate monument در دیکیتر در هفته گذشته — مدنی دولت معادل یک نیمه شب رعد و برق اعتصاب نشان داد یک مسیر بالقوه.

دکالب شهرستان مدیر عامل شرکت مایکل Thurmond تصمیم به از بین بردن این اثر تاریخی در یک پنجره زمان ایجاد شده توسط برتر قاضی دادگاه کلارنس Seeliger که تا به حال حکم داد که 30-پا ستون هرمی شکل سنگی تا به حال تبدیل به یک مزاحمت عمومی و مجاز Thurmond برای دور زدن 2019 قانون است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

امیدوارم یک سابقه در حال تاسیس در دکتور همراه با خانواده به معنای واقعی کلمه محکوم میراث خود را به مجسمه بودن حذف شده است. هر چند با توجه به کمپ مناسب دیدم از نظر قانونی برای حفاظت از بناهای تاریخی تحت اللفظی سفید supremacists من شک دارم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>