دلوت شورای شهر جداول پیشنهادی فرمان به حذف ‘رئیس’ از عناوین شغلی

دلوت – شورای شهر رای دادند به اتفاق آرا دوشنبه شب به جدول پیشنهادی فرمان که حذف کلمه “رئیس” از یک شغل عنوان یک تغییر شهردار امیلی لارسون ترویج از حساسیت به مردم بومی.

هفته گذشته لارسون خواست این شورا برای حمایت از این شهر-led اندازه گیری “به طوری که ما بیشتر شامل رهبری و کمتر زبانی که ریشه در آزار و توهین عمدی به حاشیه رانده است.”

اعضای شورا دریافت کرده اند ده ها تن از ایمیل های از ترکیبات و out-of-towners در روز پس از درخواست تجدید نظر او, از جمله بسیاری از اشاره به کلمه لاتین ریشهشناسی و استفاده گسترده نظامی و شرکت های بزرگ در زمینه های.

“من احساس می کنم مانند رئیس شده است محترم عنوان برای سال های بسیاری ، و آن را حتی نمی بنیادی از بومی جامعه” عضو شورای درک Medved گفت: در مصاحبه روز شنبه. حرکت خود را به جدول یک رای در فرمان بود seconded توسط عضو شورای Joel Sipress.

“اگر این ریشه از شکایت من ممکن است دیدگاه های مختلف” گفت: Medved که اضافه شده است که او به خودش خواستار اجرایی محلی خود را به ایستگاه های گاز و فروشگاه کسب و کار. “من می تواند یک منافق به رای دادن در این امشب و بازگشت به میز من مثل هیچ چیز اتفاق افتاده است.”

فرمان با هدف تغییر رئیس اداری افسر نوح Schuchman عنوان به شهرستان administrator. سوئیچ نیاز به یک منشور اصلاح است که باید به اتفاق آراء تصویب از شورای.

لارسون نیز مطرح موضوع تغییر عنوان از دلوت پلیس و آتش روسای هر چند هیچ رسمی تلاش برای انجام این کار راه اندازی شده است.

“هرگز من تا به حال رای که” Medved گفت. “در بعد از 3.5 سال از آن هرگز اتفاق می افتد در حالی که من در شورا.”

عضو شورای Arik Forsman و Medved در مورد امکان ویرایش فرمان بیانیه هدف برای نشان دادن تغییر به Schuchman را عنوان خواهد استخدام یک اصطلاح بیشتر استفاده می شود معمولا توسط دیگر شهرداری. هر دو اعضای شورا گفت: بحث در مورد شهرستان های دیگر عناوین شغلی خواهد بود حواس پرتی در زمانی که دلوت چهره بیشتر به مشکلات مانند 25 میلیون دلار کسر بودجه.

عضو شورای رنه ون بدون, اولین بومی آمریکا زن برگزیده, Duluth, شورای, گفت که او امیدوار است برای دیدن بیشتر مکالمات در مورد استفاده از کلمه شروع در شهرستان بومی کمیسیون — هر چند او نمی خواهد به عنوان دور به عنوان از بین بردن “رئیس” از اجرای قانون واژگان.

“که زبان استفاده شده است در برابر ما,” او گفت:. “و آن را مضر است.”

 

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de