پایان سفید برتری نیاز به سفید مردم به درک که آزادی نیست یک بازی با حاصل جمع صفر’

Category: کیمیا | No comments

امریکا سفیدی را دوست دارد.

و آن “عشق” است که در هزینه از هر کس دیگری در این کشور به ویژه سیاه مردمی است.

تبلیغات

“چه سفید برتری می کند این است که آن را به طور خودکار افزایش و امتیازات سفیده بدون در نظر گرفتن هر یک از دیگر مشخصه از سفیدی می گوید:” کارول Anderson, چارلز هوارد Candler استاد آمریکایی آفریقایی مطالعات در دانشگاه اموری و نیویورک تایمز نویسنده پرفروش از سفید خشم: ناگفته حقیقت ما نژادی تقسیم.

آشکار است که امتیاز حمله و وجود دارد در هر فضا در ایالات متحده آمریکا; از نژادی شکاف ثروت به جایی که مردم زندگی می کنندو یا اینکه آیا یا نه آنها می توانند رای بدهندو چه دانش آموزان در حال تحصیلفقط به نام چند. حتی اگر آن را به نظر می رسد ظریف سفیدی و مزایای آن بسیار واقعی است.

تبلیغات

به عنوان ما همچنان پرداختن به این کشور سفید supremacist ریشه—آیا اعتراض در خیابان ها و یا تماس از شیوه های نژادپرستانه در محل کار—در نهایت از آن زمان به از بین بردن سرکوبگر سیستم یک بار و برای همه است. اطلاعات بیشتر در مورد سفید “خشم” چرا برخی از سفید مردمی به ویژه در یک زمان سخت بتواند مفهوم امتیاز سفید و بیشتر در ویدیو بالا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>