‘زندگی همه مسائل’: محمد علی جونیور ظهور از غرق محل می گویند پدرش نمی توانست پشتیبانی سیاه زندگی ماده


Muhammad Ali Jr., son of boxing legend Muhammad Ali, participates in a forum titled ‘Ali v. Trump: The Fight for American Values’ about immigration enforcement with Democratic members of the House of Representatives in the House Visitors Center at the U.S. Capitol March 9, 2017, in Washington, DC.

محمد علی جونیور پسر افسانه ای بوکس محمد علی شرکت در یک فروم با عنوان “علی v. مغلوب ساختن پیشی جستن: مبارزه برای ارزش های آمریکایی’ در مورد مهاجرت با دموکرات عضو مجلس نمایندگان در خانه بازدید کنندگان مرکز در کنگره 9 مارس 2017, در واشنگتن, DC.
عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

غرق شده است و ظاهرا ادعا بعید است قربانی—پسر یاد بوکسور سنگین وزن و مشهور فعال مدنی محمد علی.

تبلیغات

47 ساله محمد علی جونیور شده اند باید بیش از حد شلوغ حضور در خانه negro حمایت از گروه به عنوان خوانده شده تا در مورد آنچه پدرش ایستاده بود برای در مورد mattering سیاه و سفید زندگی می کند چرا که او را در اینجا گفتن این رسانه ها که سیاه زندگی مهم جنبش است “نژادپرستانه” و پدر او را بیشتر از یک “تمام زندگی موضوع” نوع مرد و نمی باید از آن حمایت کرد.

در مصاحبه اخیر علی جونیور گفت: نیویورک پست که پدرش را گفت: “آنها نمی خوای چیزی جز شیاطین.’ پدرم گفت: “همه چیز در زندگی مهم است.’ من فکر نمی کنم او می خواهم به توافق برسند.”

تبلیغات

“این فقط سیاه و سفید زندگی می کند و ماده سفید زندگی می کند, ماده, چینی, زندگی, ماده, همه زندگی مهم زندگی همه مسائل ادامه داشته باشد. “خدا همه را دوست دارد. او هرگز به طور خاص کسی را. کشتن اشتباه است مهم نیست که در آن است.”

گوش دادن: مردم هرگز نباید بر این باورند که آنها می دانند که بیشتر در مورد افراد مشهور از گفته مشهور خود کودکان است. برای مثال زمانی که مارتین لوتر کینگ سوم توییتی در مه “به عنوان پدر من توضیح داد که در طول عمر خود یک شورش است که زبان از بی سابقه” بهمن سفید اشک آمد مواج پایین سمت کوه Caucasity به مردم اقدام به whitesplain به پادشاه سوم چه پدر خود را به معنای آنچه که او انجام داد و ایستادن نیست ، واضح است که آن دسته از مردم بودند نه فقط از خود لین, اما در اشتباه لعنتی بزرگراه.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

اما این متفاوت است.

علی نمی فداکاری خود را عنوان و حرفه ای به عنوان یک قهرمان بوکس به منظور مبارزه با مبارزه خوب سیستمیک نژاد پرستی فقط تا پسر خود را از دست بدهد خود را پنبه چیدن ذهن به تصویر بکشد و او را به عنوان برخی از بوت زدن “تمام زندگی” موضوع حمایت کند. جهنم, حتی, Laila Ali—who نیز گفت: برخی از سوال “تمام زندگی ماده” گه در گذشته گفته KTLA 5 در روز شنبه که این “شرم” که مردم هنوز در حال مبارزه برای برابری و پدر او را “نوه ها و حتی نیاز به مبارزه با دو نسل بعد از آن ما در حال رفتن به آن را نگه دارید چرا که این همه در مورد برابری برای مردم سیاه و سفید و همه مردم است.” بنابراین حداقل she ain’t کاملا تا آنجا رفته که در نیار.

تبلیغات

همچنین شایان ذکر است که علی جونیور رابطه با پدر او پس از جدا برای آخرین دهه از علی زندگی است که یک زن و شوهر از سال قبل از مرگ پدرش جونیور در مصاحبه ای گفت که او واقعا نمی گه در مورد علی تندرستی است.

“من می دانم که آخرین چیزی که در مورد پارکینسون است که بستری و او گذاشته شده است تا در بستر برای ماه” علی جونیور گفت. “این فقط چیزی است که من نگران من بیشتر از همه چیز به نگرانی در مورد از پدرم من رو به زندگی من رو به سقف بر سر من که آیا شخص دیگری در حال انجام است خوب است یا نه این است که هیچ نگرانی به من.”

تبلیغات

بنابراین شاید هزینه یک تکه بزرگ از زندگی بزرگسالی خود را بدون داشتن عشق و هیچ رابطه ای با پدر خود باعث می شود جونیور اشتباه فرد را بپرسید در مورد آنچه که حرکات این قهرمان را پشتیبانی کرده ایم.

او همچنین باید فقط پیش بروید و shut the fuck up در مورد زمان سیاه زندگی مهم جنبش و تظاهرات اخیر.

تبلیغات

از پست:

صحبت از فلوید را کشتار در دست یک سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, Ali گفت: “افسر اشتباه بود با کشتن آن شخص اما مردم درک نمی کنند وجود دارد فیلم بیشتر از آنچه آنها نشان داد. مرد در برابر بازداشت افسر بود انجام کار خود را اما او با استفاده از اشتباه تاکتیکی.”

او موافق با رئیس جمهور تهمت که Antifa fomented خشونت در طول فلوید تظاهرات و باید دارای برچسب یک سازمان تروریستی است.

“آنها هیچ تفاوتی از تروریست ها مسلمان. آنها باید تمام آنچه سزاوار آنها است. آنها f–شاه تا کسب و کار, ضرب و شتم مردم بی گناه در محله فوق العاده ای از ایستگاه های پلیس و مغازه ها. آنها تروریست — آنها ارعاب جامعه است. من موافق با تظاهرات مسالمت آمیز اما Antifa آنها نیاز به کشتن هر کس در آن چیز.

“سیاه و سفید زندگی مهم است نه یک اعتراض مسالمت آمیز. Antifa می خواستم هرگز آن صلح آمیز است. من آنها را از همه.”

“همه پلیس بد هستند وجود دارد فقط چند. وجود یک تعداد انگشت شماری از پلیس که کج هستند آنها باید قفل شده است,” او گفت:. “من تا به حال هرگز یک صحنه بد با یک پلیس. آنها همیشه خوب و محافظت از من. من مشکلی ندارم با آنها.”

این با وجود دو بار برگزار می شود و در مواجهه با TSA تحت مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون در هفت اکثریت مسلمان کشور ، علی منتشر شد و هر دو بار.

به جای علی می رود یک گام بیشتر, تماس, سیاه زندگی ماده به عنوان یک تفرقه جنبش است.

“این یک نژادی, بیانیه,” او گفت:. “این حفره سیاه مردم در برابر هر کس دیگری. آن شروع می شود نژادی چیزهایی اتفاق می افتد; من از آنها بدم میاید که.”

تبلیغات

(پایان بلوک)

در این مرحله هیچ یک از شما باید شوکه به یاد بگیرند که او یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی که تکرار همه رئیس جمهور را افشا و خنثی و بی معنی در مورد Antifa…اما آره.

تبلیغات

“من فکر می کنم برگ برنده خوبی است رئیس جمهور” علی جونیور گفت: پست قبل از رفتن به دروغ بر پدر نام خوب دوباره. “پدر من می خواهم که او را پشتیبانی می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرستانه او را برای همه مردم است.”

*sigh*

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de