پنج ضد آفتاب مناسب برای پوست تیره تر


همه کرم های ضدآفتاب ایجاد شد برابر و دلیل خوب است. بسیاری از آنها ساخته شده با اکسید روی می دهد که شما یک سفید بازیگران بر روی صورت خود را و بقیه بدن خود را. و اگر شما پوست تیره تر می شود بیشتر قابل توجه است. و با وجود شایعات, سیاه عامیانه و هر کس دیگری با پوست تیره تر می توانید یک آفتاب سوختگی. بدیهی است که کرم های ضد آفتاب است که قرار است برای محافظت از شما را از اشعه های مضر uv که منجر به بیشتر آفتاب سوختگی (و همچنین تخریب های نور خورشید و حتی سرطان پوست) اما! نباید خود را قطع کلی, تابستان, تب و تاب بودن با شما شبیه یک لعنت به روح است. که هرگز در مد.

تبلیغات

Supergoop! درخشش نفت (SPF 50)

Illustration for article titled Five Sunscreens Perfect for Darker Skin Tones

تصویر: Supergoop

تبلیغات

Supergoop! درخشش نفت (SPF 50) | $38 | آمازون

Supergoop یک نام تجاری است که می شود یک تن از تلخه چون تصور می شود متعلق به Gwyneth Paltrow که نتواند به درک چگونه به طور منظم و غیر غنی مردم تابع ، Supergoop! خورشید نفت یکی از بهترین کرم های ضدآفتاب من تا کنون متعلق به و آن را در واقع نیست متعلق به خانم Paltrow که در جهنم می دانستند? آن را به معنای واقعی کلمه اسپری و ضد آب است بنابراین نگران نباشید اگر شما عرق و یا گرفتن یک شیب در استخر. نه تنها این, اما آن زندگی می کند تا نام خود را و به شما می دهد به طور کلی تب و تاب بودن, به خصوص اگر شما آن اعمال می شود قبل از اینکه شما را در هر گونه آرایش است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Cetaphil DermaControl مرطوب کننده (SPF 30)

Illustration for article titled Five Sunscreens Perfect for Darker Skin Tones

گرافیک: ایگنکیا Fulcher

Cetaphil DermaControl مرطوب کننده (SPF 30) | $19 | Ulta

بنابراین اگر شما تنبل هستید و در بازار به صورت دوگانه کرم های ضد آفتاب و مرطوب کننده قطعا با اتمام این انتخاب کنید. آن را به کنترل بیش از حد روغن باعث می شود پوست خود را, به خصوص در یک روز گرم تابستان. آن را کنترل درخشش از روغن بدن خود را باعث می شود و همچنین پس از آرایش خود را کاملا مات.

تبلیغات

Glossier سپر نامرئی

Illustration for article titled Five Sunscreens Perfect for Darker Skin Tones

تصویر: Glossier

Glossier Invisible Shield | $25 | Glossi

من لازم نیست که هر چیزی بد بگم در مورد هر Glossier محصول و خود را سپر نامرئی متفاوت نمی باشد. آن را تنها با SPF 30, بنابراین اگر شما به راحتی می سوزاند (مثل من) شما باید به چیزی قوی تر می شود و یا سوپر همیشگی در re-استفاده در طول روز است. آن را به طور کامل شفاف نیست و ترک پوست شما چرب یا, که چیز خوبی است چرا که اجازه می دهد تا واقعی—آن را در حال حاضر داغ در خارج.

تبلیغات

Neutrogena Hydroboost (SPF 50) |

Neutrogena Hydroboost (SPF 50) | $15 | Ulta

Neutrogena بزرگ است گزینه مناسب برای تمام پوست تیره, بئب که پوست خشک دارند حتی در تابستان! آن را پوست و مو با اسید هیالورونیک در حالی که همچنین محافظت از پوست خود را از سوزاندن است که همه شما واقعا نیاز دارید از کرم های ضد آفتاب صادقانه میگویم.

تبلیغات

ذکر شریف: Supergoop! نهان کرم های ضد آفتاب (SPF 40)

Supergoop! نهان کرم های ضد آفتاب | $34 | Sephora

بنابراین من نمی خواهم به ذکر است دو Supergoop! گزینه, اما, مانند, تقصیر من نیست, آنها واقعا تا به حال پوست تیره دختران (و پسران) در ذهن در اینجا. انواع پوست می توانید از آن استفاده کنید بنابراین اگر شما پوست خشک یا دسته کوچک موسیقی جاز پوست, شما قادر خواهید بود به استفاده از حفاظت از آن به عنوان به خوبی به عنوان با ارزش پایه آرایش برای خود بنیاد سرخ و برنزه کننده. این شگفت انگیز است و آن در می رود فوق العاده روشن است. دوست دارم به آن را ببینید.

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de