Hennepin County, ستاره مدیر فعال برای به چالش کشیدن شروع پیشرو عظیم Hennepin بهداشت و درمان

Category: کیمیا | No comments

جنیفر DeCubellis شده بود مدیر عامل شرکت Hennepin, بهداشت و درمان, آلاینده سیستم است که در عمل بخش گل سرسبد تروما در بیمارستان ها و درمانگاه ها به صورت دو هفته زمانی که COVID-19 طرح میتوانست به او انتقال برنامه های.

سپس در روز یادبود جورج فلوید وارد Hennepin County مرکز پزشکی تثبیت اتاق توقف برای بیمارانی که نیاز به سریع ترین اقدامات نجات بخش در دسترس است.

پس از آن شورش آوردن عصبی شب به عنوان DeCubellis و کارکنان girded برای هجوم بيماران ترومايی و نگران دود از آتش سوزی در سراسر شهر نفوذ مرکز شهر, مینیاپولیس, بیمارستان که در آن بیماران در فن مبارزه برای زندگی خود را.

“به عنوان خسته به عنوان مردمی به عنوان ترس به عنوان مردمی هستند … شور و شوق است که همواره مردم در اینجا باور نکردنی است,” او گفت: از کارکنان در بیمارستان ها و درمانگاه که Hennepin بهداشت و درمان نظارت.

مدیر عامل جدید می آید از طریق این حرفه ای-تعریف چالش های متعهد به نظر HCMC به عنوان یک رهبر در جامعه, سلامت, ایمنی خالص برای فقرا بلکه یک رهبر در آموزش تروما و نوآوری است.

“این در مورد انجام درست اول و بدانند سیاست و بودجه اهرم بعد” DeCubellis گفت: در یک مصاحبه آنلاین از دفتر او. “ما در آن به پد pocketbooks; ما در اینجا برای بهتر سلامت.”

DeCubellis 50 و آمد به HCMC از شهرستان که در آن او کار می کرد برای خیلی از دهه گذشته و ایستاده برای او تعهد به بهداشت عمومی نوآوری های دانش عمیق و unflagging اخلاق کاری. او مورد ستایش قرار داد مراقبت های بهداشتی “راک استار” در این شهرستان و در حال حاضر او می رود به Hennepin بهداشت و درمان پیشرو مبتکر و ارائه دهنده مراقبت.

به او COVID-19 نشان داده چرا, Hennepin, بهداشت و درمان باید یک رهبر در سراسر نژادی و تقسیم درآمد. “اگر ما نگه داشتن همه چیز سالم ما در حال نگه داشتن خودشان ما سالم,” او گفت:.

او چشم انداز وسیع به او کمک کرد تا زمین ، او نه پزشک و نه MBA. او سابقه در آموزش و پرورش ویژه و او دارای کارشناسی ارشد روانشناسی, اما او همیشه به دنبال شغل است که او را در مرکز یک چالش است.

به عنوان یک دختر 13 ساله در حال رشد در Deephaven او تدریس زبان اشاره آمریکایی به کودکان مبتلا به سندرم داون. در اولین کار خارج از دانشگاه ویسکانسین-مدیسون او تدریس ویژه آموزش و پرورش به خشونت عاطفی آشفته نوجوانان در شیکاگو است. او رویکرد نوآورانه فرود آمد و او را در شیکاگو تریبون پوشش داستان.

در شهرستان او کمک کرد تا شکل Hennepin سلامت یک سازمان جداگانه که مختصات پزشکی, بهداشت روان و خدمات اجتماعی نیاز برای کسانی که برای دریافت مزایای پزشکی. تغییرات شامل آوردن نسخه به پناهگاه بی خانمان به طوری که بیماران نمی آمد به اورژانس برای پر کردن مجدد و راه اندازی یک کلینیک دندانپزشکی در مرکز شهر.

در Hennepin, بهداشت و درمان, یک شرکت تابعه از شهرستان DeCubellis نظارت 7,000 کارکنان با بودجه سالانه 1.1 میلیارد دلار است. Hennepin بهداشت و درمان شامل HCMC و شبکه ای از درمانگاه در مینیاپولیس بروکلین پارک Golden Valley, ریچفیلد و سنت آنتونی. این سیستم شامل یک بزرگ روانی برنامه مراقبت در منزل و آسایشگاه به علاوه یک پژوهش موسسه خیریه بنیاد و Hennepin بهداشت و درمان خدمات پزشکی اورژانس.

HCMC است گل سرسبد بیمارستان که شامل سطح 1 در بزرگسالان و کودکان مراکز تروما یک 473-تخت علمی مرکز پزشکی زیادی درمانگاه و یک مرکز فوق تخصصی.

بودجه است که همیشه یک موضوع به دلیل HCMC بخت و اقبال هستند و وابسته به دولت و بازپرداخت فدرال. “هر مالیاتی دلار شمارش” DeCubellis گفت.

هر سال Hennepin County کاهش چک به HCMC به پوشش مراقبت جبران نشده. معمولا حدود 28 میلیون نفر است. در این سال از آن می تواند به عنوان بالا به عنوان $100 میلیون دلار بسته بازپرداخت برای COVID-19 بيمار.

“ما هر بودجه اهرم ما می توانیم” DeCubellis گفت.

شهرستان کمیسر مایک Opat شده است دیرین تقویت کننده از DeCubellis. شهرستان, هیئت مدیره, رئیس, Marion, گرین در این کمیته که تصمیم او را برای HCMC.

محاکمه او توسط آتش خود را نشان می دهد استعداد Opat گفت. “امید وجود دارد برای این موسسه دوباره,” او گفت:. “او یک راه منحصر به فرد از آوردن یک تصویر بزرگتر تمرکز به محل.”

گرین به همان اندازه effusive و گفت: “با شروع این بیماری همه گیر من تشکر من ستاره خوش شانس است که او را استخدام. مرور چیزی به عنوان پیچیده به عنوان این که انتخاب یک مدیر عامل که می دانستند که به تماس و که تماس را پاسخ داده شود.”

حتی قبل از همه گیر, Hennepin, بهداشت و درمان مواجه شد چالش است.

مدیر عامل سابق دکتر جان پریر چپ ناگهان در اوایل سال 2019 میان اخلاق رسوایی. سازمان غذا و دارو در بر داشت HCMC تا به حال موفق به ارائه نظارت کافی و پادمان در استفاده از کتامین برای آرام کردن بیماران آشفته.

در ماه ژوئن گذشته یک دکتر اورژانس در HCMC مجبور شد برای پایان دادن به کار خود را برای آکسون Enterprise, inc., تیزر stun-gun تولید کننده. دکتر مشغول به کار بود حداقل 32 ساعت در ماه به عنوان پرداخت می شود مشاور به آکسون.

در مقابل فقط در هفته گذشته HCMC را تهاجمی استفاده از یک مشترک استروئید دگزامتازون برای درمان COVID-19 تائید شد توسط یک پژوهش انگلیسی. HCMC پزشکان تا به حال شده است با استفاده از این دارو برای موارد شدید از زمان شروع این بیماری همه گیر.

در حالی که DeCubellis ممکن است رهبر جدید او هدایت نور افکن بر روی کارکنان هم در مصاحبه ها و کار روزانه.

“کار ما به عنوان رهبران برای حمایت از خط مقدم و نه فقط ما پرستاران و اسناد اما ما امنیت کارکنان و مواد غذایی ما کارکنان,” او گفت:.

در طول همه گیر رهبران ارشد باید چرخش کار از خانه و آمدن به دفتر — اگر چه DeCubellis اذعان می کند او را دوست دارد به راه رفتن سالن. او آمد و به او با آنچه او به نام “شکوه 90-طرح روز” برای یادگیری در مورد عملیات. که خرد شده بود در عرض دو هفته به دلیل COVID-19 به عنوان آنها شروع به بسته شدن درب به سرپايي درمانگاه و محدود کردن دسترسی به ضروری کارکنان.

آنچه او دیده می شود پس او گفت: کارکنان متعهد به خدمت بیشتر خوب است.

“اولین پاسخ این است که همیشه آنچه را برای جامعه ما,” او گفت:.

او ارائه نمونه.

وجود دارد کارمند او ملاقات در بخش روانپزشکی قرار می دهد که یک گل تازه در گیر هر روز برای ارائه یک دوز از زیبایی است.

وجود دارد, خنده دار, آموزنده تصویری OB-GYN کارکنان ساخته شده برای نگران مادران باردار امیدوار مبارک “روز تولد” برای نوزادان خود را. “هیچ کس آنها را به انجام خواسته که او گفت:” از این ویدئو.

وجود دارد که کارکنان از دریاچه خیابان درمانگاه صبح پس از شورش که “به جای رفتن به خانه آنها در حال جارو کردن با همه چیز” DeCubellis گفت. “ما نیاز به کمک به سرمایه گذاری در بازسازی این محله,” او اضافه شده است.

در این مصاحبه از DeCubellis بود آرام آرام و آماده با پاسخ. او پنجره اندود شده بود با عکس خانواده اش از جمله همسر او کن و سه تا از بچه 20 ساله پسر Quin, 18 ساله, دختر سیدنی و 12 سال پسر لوکا.

یکی کتاب “شورشی استعداد: چرا آن را می پردازد به شکستن قوانین در کار و در زندگی” بود نشسته به تنهایی در یک قفسه.

هنگامی که او را در دفتر خانواده و شل خارج از منزل و یا قایقرانی در دریاچه نزدیک.

“من نمی تواند بیشتر با الهام از کار در اینجا پس از آن را احساس می کنید مثل شما نیاز به یک گریز” DeCubellis گفت.

سپس هنگامی که آن زمان به سر کار DeCubellis گفت: سیدنی می فرستد و او را با شاد “را فراموش خوب مامان.”

راشل اولسون • 612-673-1747

توییتر: @rochelleolson

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>