در بزرگترین تقلب در سال های اخیر fintech عمده Wirecard اذعان 1.9 میلیارد یورو از دست رفته

Category: کیمیا | No comments

Frankfurt Am Main: در چه چیزی می تواند یکی از بزرگترین تقلب های مالی در سال های اخیر, آلمانی پرداخت ارائه دهنده Wirecard روز دوشنبه اعتراف کرد 1.9 میلیارد یورو است که حسابرسان می گویند گم شده از آن حساب به احتمال زیاد “وجود ندارد”.

رسوایی در حال حاضر ادعا کرد که سر از بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی مارکوس براون و می افزاید: به یک سری اخیر آلمان بزند.

بیش از دهه گذشته کسب و کار عناوین شده اند تحت سلطه مالی تکرار تخلفات در دویچه بانک و “dieselgate” انتشار تقلب است که هزینه فولکس واگن بیش از 30 میلیارد یورو رسید.

در Wirecard مورد 1.9 میلیارد یورو ($2.1 میلیارد دلار) ظاهرا نشسته در اعتماد حساب در فیلیپین ساخته شده تا یک چهارم از ترازنامه شرکت.

اما “بر اساس بررسی بیشتر… وجود دارد که غالب احتمال که بانک حساب اعتماد توازن در میزان 1.9 میلیارد یورو وجود ندارد” Wirecard روز دوشنبه گفت:.

پذیرش به شرح زیر بیش از یک سال از گزارش, به خصوص توسط بار مالی در حسابداری بی نظمی در شرکت آسیا را بدست آورد.

در حال حاضر Wirecard است که در مذاکرات با طلبکاران است و “بررسی طیف گسترده ای از ممکن است اقدامات بیشتری برای اطمینان از ادامه عملیات کسب و کار” از جمله بازسازی و فروش و یا به سادگی توقف برخی از فعالیت های.

مدیر عامل موقت جیمز Freis به وظیفه بانک سرمایه گذاری Houlihan Lokey با مذاکرات سخت.

اما سرمایه گذاران اعتماد به نفس به نظر می رسد تبخیر سریع به عنوان سهام در Wirecard و تجارت بود که زیر 16 یورو در اوایل بعد از ظهر دوشنبه به پایین از تقریبا 100 روز شنبه ،

سر از بازارهای مالی ناظر BaFin فلیکس Hufeld گفت: “ما در هولناک ترین وضعیت من تا کنون دیده ام یک داخ شرکت” با اشاره به این رنگ آبی تراشه شاخص سهام.

در ضمن اعتبار آژانس رتبه بندی مودی خود کناره B3 ارزیابی Wirecard بدهی “مبتنی بر کافی و به طور مستقل قابل تایید اطلاعات مالی”.

داستان موفقیت

رسوایی نشانه سقوط از فضل برای باواریا, راه اندازی, راه اندازی در سال 1999 و جهانی موج الکترونیکی پرداخت برای تبدیل شدن به عزیزم از fintech صحنه.

از آغاز فروتن لوله کشی های نقدی به انجمن و سایت های قمار شرکت وارد شده معتبر DAX 30 با هیاهو در سال 2018 پس از elbowing سنتی دهنده Commerzbank.

در حال حاضر Wirecard نام است که اغلب شنیده می شود در ارتباط با انرون.

این تگزاس انرژی شرکت اوایل 2000s فروپاشی شامل حسابداری تقلب همدست حسابرسان و ارتباطات سیاسی را تکان داد اقتصاد ایالات متحده.

وجود دارد به خوبی می تواند بیشتر آیات آمده در Wirecard رسوایی.

از دست رفته نقدی برگزار شد برای پوشش ریسک در تجارت ظاهرا انجام شده توسط اشخاص ثالث در Wirecard طرف.

اما هیئت مدیره گفت: در بیانیه ای که معلوم نیست “که آیا در آن صورت و تا چه حد” به اصطلاح شخص ثالث دستیابی به کسب و کار “است در واقع انجام شده است” در سال های اخیر است.

روز یکشنبه فیلیپین بانک مرکزی گفته بود که هیچ یک از وجوه از دست رفته بود وارد فیلیپین سیستم مالی. نام دو تا از بزرگترین بانک ها – BDO و BPI – مورد استفاده قرار گرفت به تلاش برای گمراه کردن احتمالی محققان آن اضافه شده است.

هر دو BDO و BPI باید گفت که Wirecard بود نه مشتری و نه یک شریک کسب و کار بانک مرکزی گفت:, و اضافه کرد که در آن هشدار داده بود Wirecard را حسابرسان ارنست و یانگ.

Wirecard که در استخدام نزدیک به 6000 نفر است و در حال حاضر خارج نتايج مقدماتی آن برای 2019 و سه ماهه اول این سال به عنوان به خوبی به عنوان اهداف مالی برای سال 2025 است.

“اثرات بالقوه بر سالانه حساب های مالی سال های گذشته را نمی توان حذف شدند” Wirecard اضافه شده است.

دنده رسوایی

Wirecard execs در ابتدا پیف-poohed FT گزارش در مورد بی نظمی های مالی و بازارهای مالی ناظر BaFin گفت: آن بررسی این مقاله به صورت بالقوه روابط کوتاه-فروشندگان شرط بندی در برابر سهام.

اما در این میان حسابرسان KPMG شد بررسی Wirecard حساب برای 2016-18.

BaFin در نهایت پرونده با اتهامات مونیخ دادستان ادعا “دستکاری در بازار” توسط گروه چهار-قوی هیئت مدیره هدف خود را تلاش برای در حال حاضر متوسط مراحل حسابرسی در یک مطلوب نور است.

براده “می داده اند گمراه کننده سیگنال برای سهام این شرکت در بازار قیمت” دادستان گفت.

چکش ضربه آمد و هنگامی که حسابرسان ارنست و جوان گفت: 1.9 میلیارد یورو از دست رفته بودند از Wirecard حساب و براون استعفا داد و روز بعد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>