هند-نظامی چین مذاکرات رسیدن به اجماع برای خلاص از اصطکاک مناطق در Ladakh

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: هند و چین به یک “اجماع برای خلاص” از “همه اصطکاک مناطق” در شرق لاداخ در طول فرمانده کل سپاه دیدار بین دو ارتش در روز دوشنبه.

“وجود دارد یک متقابل اجماع برای خلاص. روش برای متارکه از همه اصطکاک مناطق در شرق لاداخ مورد بحث قرار گرفت و گرفته خواهد شد به جلو با هر دو طرف گفت:” منابع فرماندهان سپاه جلسه. محلی و فرماندهان از دو طرف دیدار خواهد کرد در چند روز آینده به بحث در مورد گام عاقلانه روند disengagements در نقاط مختلف در Ladakh بخش.

اما هند که احساس خیانت پس از حمله سربازان خود را در 15 ژوئن توسط چینی ارتش را صبر کنید برای چیزهایی که به واقع حرکت بر روی زمین قبل از رسیدن به هر نتیجه گفت: منابع. ارتش هند است که در بالا هشدار برای جلوگیری از هر گونه حادثه ناگوار با ارتش. فرمانده ارتش فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane در روز سه شنبه رسید لاداخ برای دیدن عملیاتی آمادگی ارتش هند و بحث در مورد جزئیات عملیاتی با فرماندهان محلی خود را. “مهم نیست که چه چینی می گویند بر روی کاغذ ما باید برای دیدن نتایج بر روی زمین. در روز موافقت خود را برای مشارکت در ژوئن 6, ما تا به حال Galwan گفت:” یک مقام ارشد.

نشست بین ارتش هند را 14 فرمانده سپاه Lt Gen Harinder سینگ و افراد ارتش آزادی بخش جنوب سین کیانگ نظامی منطقه, فرمانده, Maj Gen لیو لین در Moldo است که در طرف چینی از خط کنترل واقعی (LAC) آغاز شده و در ساعت 11:30 صبح روز دوشنبه و رفت تا 11 ساعت در شب. “جو صمیمی بود. چینی کنار می خواستم برای قرار دادن در 6 ساعت اما ما به آنها گفتم که ما می خواهیم برای پایان بحث در تمام نقاط” گفت: منابع.

Lt Gen سینگ و دیگر افسران که به همراه او تا به حال خود را در ناهار و شام در Moldo میزبانی چینی.

هند اعتراض قبل از واسطه کمین سربازان خود را با وجود موافقت خود را برای مشارکت در ژوئن 6 جلسه.

منابع گفت که چینی عذرخواهی کرد برای Galwan حادثه و گفت که آن را نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد.

هند گفت: چینی است که آنها تا به حال نقض توافقات صلح بین دو کشور با آوردن “سلاح های دست ساز” برای هدف قرار دادن سربازان ما که در آن 20 سرباز کشته شدند از جمله افسر فرمانده از 16 بیهار سرهنگ Santosh ببو . “چینی گفته شد که آنها پایبند به توافقات صلح. در حالی که گفت که آنها نمی خواهد با استفاده از سلاح گرم آنها با استفاده از سلاح های دست ساز در برابر سربازان ما. به آنها گفته شد که ما داده اند ما پسران دست در عملیاتی احتمالات. شما را به سلاح های دست ساز ما آتش خواهد شد” گفت: منابع. هند گفت که با توجه به توافقات صلح بین دو طرف یک حادثه مانند Galwan باید هرگز اتفاق افتاده است.

اصلی درگیری بین دو ارتش در حال Galwan دره چشمه های آب گرم Gogra پست و Pangong Tso.

در Galwan ولی در حالی که چینی رها از گشت نقطه 14 بعد از ژوئن 15, برخورد, آنها هنوز هم در حال حاضر در تعداد زیادی در چند فاصله دور از محل گفت: منابع. در شمال بانک Pangong Tso است که موضوع اصلی مشاجره بین دو طرف وجود دارد ساخت چین سربازان در اطراف انگشت 4 جایی که آنها ساخته اند ساختار و پناهگاه وجود دارد برای جلوگیری از سربازان هندی برای گشت زنی در این منطقه است. سربازان هندی که یک پایگاه در اطراف انگشت 3 استفاده می شود به گشت تا انگشت 8 منطقه است. منابع گفت که ممکن است “یک نفس” مشکل چینی برای از بین بردن ساختار خود را در انگشتان منطقه پس از مقدار زیادی ساخت.

“متارکه را برخی از زمان بیشتر است. وجود خواهد داشت بیشتر بحث. اما حتی در Pangong Tso آنها خواهد شد که در نهایت حرکت می کند گفت: یکی دیگر از رسمی. نیز وجود دارد یک ساخت چین ارتش در طول لاک. در عمق مناطق چینی منتقل توپخانه سنگین و تانک, جنگنده, هواپیما و وسایل نقلیه زره پوش. هند نیز انجام می شود counter-استقرار نیروهای خود و سلاح های خود را در لاک. هند خواسته چین شروع به حرکت بازگشت نیروهای خود را از لاک زدن به صلح زمان و مکان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>