است Jamie Foxx حجیم کردن به تصویر بکشد مایک تایسون در Biopic? ‘آن را قطعی Yes’

Category: کیمیا | No comments


Jamie Foxx attends the American Black Film Festival Honors Awards Ceremony n February 23, 2020, in Beverly Hills, Calif.; Mike Tyson attends Gushcloud Los Angeles Opening Party on June 10, 2019, in Studio City, Calif.

Jamie Foxx, حضور آمریکا فیلم سیاه و سفید, جشنواره, جوایز, جوایز, مراسم n 23 فوریه سال 2020 در بورلی هیلز کالیفرنیا.; مایک تایسون در مراسم Gushcloud لس آنجلس افتتاح حزب در 10 ژوئن 2019 در استودیو سیتی کالیفرنیا.
عکس: امی Sussman (گتی ایماژ), Jerritt کلارک (گتی ایماژ)

او در طول کمدی حرفه ای, Jamie Foxx به دست آورده شهرت به عنوان یک استاد impersonator. اما با خود برنده جایزه اسکار عملکرد در سال 2004 را ری, فوکس ثابت کرد او تا به حال اقدام به لغو احکام صادره ی بسیار فراتر از بیت جای دیگری جا زدن.

تبلیغات

با توجه به سی ان ان به نظر می رسد مانند 52 ساله بازیگر خواهد شد آوردن که همان انرژی دیگری معروف به شکل او یک بار impersonated—مایک تایسون. در روز پنج شنبه فوکس صحبت با هالیوود تولید شده را علامت Birnbaum از طریق Instagram زندگی می کنند در مورد بازی یاد باکسر.

“این قطعی بله” این بازیگر را تایید کرد. “انجام شرح حال یک چیز دشوار است. گاهی اوقات آن را طول می کشد 20 سال آن را انجام داده اما ما رسما کردم واقعی توپ نورد.”

تبلیغات

فوکس همچنین تایید کرد, او در یک ورزش شدید رژیم (60 pull-ups 60 نرخهای پایین و 100 فشار یو پی اس هر روز دیگر) بنابراین او می تواند به مبارزه با اندازه و شکل. “ما فقط در حال تغییر بدن” او اشاره کرد. “ما خواهد بود 216 پوند زمانی که ما شلیک و سپس ما را با بالون به 225, 230—که شبیه به 250 صفحه.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“من نمی توانم صبر به مردم نشان می دهد آنچه در آن است” فوکس اضافه شده است.

ما نمی توانیم هر دو. این فیلم برای اولین بار اعلام کرد در سال 2014 وجود دارد و تا به حال نشده است هر بیشتر تحولات پس از آن. اگر شما شده است در رسانه های اجتماعی برای مقدار مناسب از زمان, شما ممکن است در سراسر آمده قبلی ویدئو ویروسی نشان دادن فوکس های باز کردن صحنه برای فیلم ترکیب تایسون را بدنام lisp. در کمتر از دو دقیقه او به طور کامل به فروش می رسد و هنگامی که من برای اولین بار آن را دیدم به نظر من این یک کلاس برای تبادل فیلم.

تبلیغات

فوکس همچنین یک عکس از پیشرفت خود را تا کنون که در حال حاضر لعنتی خیلی قابل توجه است.

تبلیغات

“تکنولوژی چگونه من قصد دارم به نگاه من به شما تضمین می کنند مردم را اجرا خواهد کرد تا بر من در خیابان و درخواست امضا و فکر می کنم که من مایک” فوکس گفت.

تبلیغات

مصاحبه کامل با علامت Birnbaum می توان در زیر مشاهده:

تبلیغات

x

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>