جیمی کیمل می آید زیر آتش برای کشف Blackface N و N-استفاده از کلمه

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Jimmy Kimmel Comes Under Fire for Unearthed Blackface Skit and N-Word Usage

عکس: جیمی مک کارتی (گتی ایماژ)

جیمی کیمل تا به حال واقعا جالب هفته, و آن را فقط شنبه.

اواخر شب نشان می دهد بحث میزبان اعلام کرد روز شنبه که او را به یک مرخصی از خود ABC نشان می دهد با شروع در ماه جولای به منظور گذراندن وقت با خانواده خود را. در حالی که او را در وقفه های مختلف مهمانان چرخش خواهد شد و میزبان نشان می دهد از طرف او. با توجه به انواع مختلف او را به بازگشت به نشان می دهد در ماه سپتامبر درست قبل از او میزبان این سال جایزه امی.

تبلیغات

در حال حاضر این جایی است که سرگرم کننده می آید.

در میان کیمل اعلام قدیمی skit از کمدی مرکزی را به انسان نشان می دهد مطرح است. در آن او به تصویر می کشد بازیکن NBA کارل مالون با پوشیدن blackface از سر تا پا و قرار دادن در یک واقعا انت blaccent.

تبلیغات

سپس در شب دوشنبه کیمل آمد زیر آتش دوباره برای استفاده از n-word شش بار در طول یک Snoop Dogg برداشت در سال 1996 کمدی کریسمس, آلبوم یک خانواده کریسمس در الاغ خود را. آهنگ “Christmastime در LBC” بود کشف شده توسط Fox News, از همه جا.

کیمل-به-Snoop آواز می خواند در مورد بابا نوئل بودن “یک مرد nigga در یک سورتمه دادن گه دور” و نیز بر خلاف قاعده خطوط مانند “به من گفت که صبح سانتا را انتخاب کنید برای من afro.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“Me and my niggas در LBC ما دود که مخفی, دکتر, درخت کریسمس” کیمل قافیه در ترانه. یادداشت بوش برای آلبوم اعتباری “جیم کیمل” به عنوان شرکت تولید کننده, که همچنین ارائه “همه کمدی مواد است.” او نیز دیده می شود بر روی جلد.

فاکس نیوز نیز به دست آمده صوتی از کیمل در کمدین و مرد نشان می دهد شرکت سازنده Adam Carolla پادکست در سال 2013 که در آن او بحث خود را Snoop Dogg تصور از سال قبل و شلاق خود جورج والاس تصور که Carolla خود را به نام “دیوانه, سیاه, صدای.” وقتی پرسید که آیا او تنها impersonates سیاه مردم کیمل با خنده می گوید: “من ترجیح می دهم آنها را بله.”

کیمل است عذرخواهی برای هر دو بحث به مطبوعات اما بسیاری از اینترنت قوم دعوت او Emmys میزبانی گیگ بعد از این سال به دور محروم و یا او را به مرحله پایین از وظایف خود را به عنوان میزبان.

تبلیغات

به نظر می رسد مانند کمدین واقعا داشتن یک حساب در نظر نژادپرستانه مجادلات. گذشته blackface حادثه مطرح برای امشب نشان می دهد‘s Jimmy Fallon چند هفته پیش پس از آن او عذرخواهی کرد برای یک شنبه شب زنده طرح که میپوشید blackface به تصویر بکشد Chris Rock.

حتی اخیرا Tina Fey عذرخواهی به طرفداران برای درد ناشی از چهار 30 Rock قسمت که در آن شخصیت های برجسته در blackface. در این قسمت به سوال کشیده شده است از جریان و سایت ریاست جمهوری اما ، چرا ما هنوز هم با داشتن مکالمات در مورد اینکه چرا blackface اشتباه است در آبی پیچک اینترنت هست ؟ چرا آن را بار نژادی و ناآرامی های اجتماعی برای مردم را به ایجاد تغییرات و یا به رسمیت شناختن درد که blackface می شود ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>