Jodie نیست فقط Daria سیاه و سفید اچ—Comedy Central میدارد جدید Spinoff بازیگران Tracee Ellis Ross


Illustration for article titled Jodie Isnt Just Darias Black Friend—Comedy Central Picks Up New Spinoff Starring Tracee Ellis Ross

“سیاه sidekick” شخصیت استعاره قطعا نیست اما آن را هنوز هم مربوطه—خیلی مربوط است که هنوز هم وجود دارد که اشاره به آن در Infinite ویدئوها.

تبلیغات

پس Daria یک تلویزیون نشان می دهد چکیدن با امیز طنز یکی از آن حمایت از شخصیت جودی Landon نام آن را به طور مستقیم. خسته از آشکار tokenism پشت سر او ملکه بازگشت به خانه نامزدی هر لعنت سال Jodie یک بار به او گفت: بازگشت پادشاه ماک “ما ممکن است نشانهاما ما لعنتی خوب به دنبال،”

تبلیغات

خوشبختانه Jodie دیگر نمی خواهد یک نشانه از آنجا که او خود را نشان می دهد در آینده به Comedy Central! در مهلت جدید سری آینده با تمرکز بر Jodie “میدارد تا با شخصیت او فارغ التحصیل شدن از دانشگاه و ورود به یک جهان پیچیده.”

Tracee Ellis Ross خواهد بود ابراز جودی (در اصل اعلام شده توسط جسیکا Cydnee جکسون در Daria) و اجرایی تولید این پروژه است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“به عنوان یک بسیار سرد, جایزه, Jodie خواهد بود که اولین فیلم انیمیشن نشان می دهد در حدود 20 سال است که ستاره یک زن سیاه پوست” راس بانگ زد که سری بود اعلام کرد در ماه ژوئن گذشته. “این خواهد بود که یک smart خنده دار در محل کار کمدی پر از تفسیر در مورد همه چیز از gentrification به رابطه جنسی به تکنولوژی به تماس از فرهنگ است.” با توجه به این اطلاعات را حتی بیشتر هیجان انگیز است که این مجموعه در نهایت در بر داشت یک خانه.

کمدی مرکزی آزادی مطبوعات به ما می دهد حرکت شبیه چمچه زنی در انتظار چه چیزی را از جودیو همچنین به عنوان یادآوری در تاثیر Daria:

چه Daria آیا برای نشان دادن چگونه پوچ دبیرستان بود برای Gen X, Jodie را انجام خواهد داد برای کاوش در مصیبت ها و اولین کار برای نسل جدید است. نشان خواهد satirize محل کار فرهنگ Gen Z مبارزات, the artifice از رسانه های اجتماعی و بیشتر. با تم توانمندسازی همراه جنسیتی و نژادی خطوط اکتشافات امتیاز و یک حس شوخ طبعی, Jodie خواهد درخشش نور بر روی شخصی و مسائل حرفه ای جوان سیاه چهره زنان امروز.

Daria زد برای پنج فصل از سال 1997 تا سال 2002 آغاز شد و به عنوان یک اسپین آف از Beavis and Butthead حق رای دادن. از طریق آن گروه بازیگران, Daria خطاب مسائل کلیدی در نمایش – نژاد و جنسیت و طبقه و هویت – همه از طریق لنز از خم کردن عقل از شخصیت اصلی آن بود که اعتبار فرهنگی توسط منتقدان به عنوان یک مورد علاقه داستانی فمینیستی است که به شکل یک نسل از زنان است.

تبلیغات

ما لازم نیست که برتر تاریخ رتبهدهی نشده است, اما ما به شما نگه دارید ارسال شده است! هیچ طعنه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de