کرول: فلوید تصویری هم ” نگاه و صدا وحشتناک,’ اما می گوید اتحادیه در حال scapegoated توسط ‘شکست خورده رهبران

سرهنگ باب Kroll سر از مینیاپولیس پلیس اتحادیه اروپا گفت: آنچه که افسران را که منجر به مرگ جورج فلوید “نگاه می کند و صدای وحشتناک” اما او در حال انتظار برای دیدن ماموران بدن فرسوده دوربین فیلم قبل از قضاوت در مورد خویشتن داری پلیس استفاده می شود.

کرول نظرات در مصاحبه ای پخش شد گفت: “فردا صبح” در اولین اظهارات فلوید پس از مرگ در مه 25. یک شاهد عینی به اشتراک گذاشته شده تصویری از فلوید مرگ در Facebook جرقه روز از شورش و تظاهرات در مینیاپولیس و سنت Paul و در سراسر کشور.

پرداختن به رشد انتقاد از رفتار سابق متهم ماموران در صحنه کرول گفت: پلیس اعضای اتحادیه در حال ناعادلانه “scapegoated توسط رهبران سیاسی در شهر ما و دولت ما و آنها منتقل کرده اند خود را بی کفایت رهبری شکست خورده رهبری بر روی ما و ما, عضویت و آن است که به سادگی ناعادلانه است.”

کرول گفت: افسر بدن فیلم دوربین می تواند در یک عکس فولر و که این اتحادیه حق دارد آن را ببینید.

“این ممکن است به برگ ریزان برخی از نور است که ما غافل از” کرول گفت: در پاسخ به پرسش از لنگر گیل پادشاه. “در حال حاضر ما نمی توانیم تصمیم گیری آگاهانه در مورد دیگر افسران که به نظر نمی رسد در دوربین.”

افسر سابق Derek چوین است به اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است.

رو کمک و معاونت در جرم اتهامات J. Alexander Kueng و توماس لین که هم وزن خود را در غیر مسلح و دستبند فلوید تا زمانی که او تبدیل به بی توجه و درگذشت. یک چهارم شارژ افسر Tou Thao ایستاده بود با نگه داشتن سازمان دیده بان بیش از شاهدان. همه باید از کار اخراج شده است.

“قطعا ما دوست داشتم به دیده تر” کرول ادامه داد: تکرار تمایل خود را برای دسترسی به این ویدئو. “[اما] این بوده است که موفق ورزش در رهبری اینجا. ما می خواهیم اوایل نظر در این. اما آن را تا به دولت را با چوب سیاست و به ما چه ما برخوردار شوند.”

صحبت از طولانی تصویری کشته شدن یک نوجوان 17 ساله اطرافیان که مستند فلوید در حال مهار تکرار “من نمی توانم نفس بکشم” و التماس برای زندگی خود کرول گفت: “آن نگاه می کند و صدای وحشتناک. من با شما موافقم گیل.”

مقامات با دفتر شهردار یعقوب فری خواسته شد سه شنبه برای پاسخ به کرول فراخوان اتحادیه برای دیدن bodycam تصویری از پلیس در صحنه است.

چوین متهم شده است در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه با قتل عمد و غيرعمد در ارتباط با مرگ فلوید شد و به پیاده رو توسط پلیس پس از یک مواد غذایی کارمند متهم او را از تلاش برای تصویب یک تقلبی $20 bill. سه نفر دیگر به اتهام جنایات به اتهام کمک و معاونت در جرم به درجات مختلف.

کرول شده است هدف از تکرار اعتراضات در خارج از مقر اتحادیه و رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت که او تا به حال گفتگو با او در مورد فلوید مورد است اما می گویند که آیا او خواسته کرول به دیگر نمایندگی بیش از 800 مینیاپولیس و پارک پلیس.

“او و دیگران در حال رفتن به مجبور به آمدن به یک حساب که هر دو آنها در حال رفتن به در سمت راست از تاریخ و یا آنها میخوایم در طرف اشتباه تاریخ” Arradondo گفت: “60 دقیقه” مصاحبه پخش یکشنبه, ” … و یا آنها را پشت سر گذاشت.”

کرول مداوم میله رعد و برق برای نقد هر دو خود را برای بی شرم دفاع از افسران متهم به سوء رفتار و از آنجا که منتقدان بر این باورند او نشان دهنده دوران گذشته از پلیس را به عقب رانده و در برابر رئیس در “فردا صبح” ،

“ما خواهد شد در سمت راست از سابقه او گفت:” در حالی که در همان زمان تایید کرد که چه اطرافیان را تصویری نشان داد که اتفاق می افتد به فلوید “وحشتناک است.”

پادشاه نیز مورد سوال اعضای اتحادیه و هیئت مدیره که نشسته کنار Kroll در طول از جمله مینیاپولیس پلیس فدراسیون معاون رئیس جمهور Sherral اشمیت کرول تعیین جانشین.

“من یکی که دوست دارد به دوشنبه صبح کارفرمایی چیز” گفت: اشمیت وقتی پرسید که چگونه ماموران در صحنه باید به کار گرفته فلوید. “اگر من وجود دارد, من احتمالا می خواهم که او را در کنار او در بازیابی موقعیت هنگامی که او رفت و ناخودآگاه.”

دیگر عضو هیئت مدیره ریک واکر, متهم, اخبار رسانه های تغذیه دیدگاه است که پلیس آن را به صورت سیاه و سفید مظنون است.

“روایت است که تحت فشار قرار دادند و در رسانه ها این است که افسران پلیس در این خیابان فقط به کشتن مردان سیاه و سفید و این کاملا دورترین از حقیقت” گفت: واکر که سیاه و سفید است.

“بله, ما در برخورد با غیرنظامیان در این شهر است که به نوبه خود برای بدترین [اما] این روایت نیاز به توقف” واکر گفت. “… ما در حال دفاع از اقدامات آقای چوین. چه اتفاقی افتاد به آقای فلوید یک تراژدی است. [اما] افسران پلیس نیست و در اینجا فقط به طور تصادفی شکار سیاه مردم را به آنها را بکشند. که فقط وحشتناک است.”

در امتداد آن خطوط همان کرول گفت که “مسائل قطعا نیاز به خطاب. و ما مایل به از طریق کار است که به عنوان ما انجام داده اند در سال پس از سال است. … وجود دارد نژادی مسائل. آیا این نژادپرستی نظاممند? نه به نظر من.”

چهار افسر داشتن خود دفاع قانونی برای پرداخت توسط مینه سوتا پلیس و افسران صلح Association (MPPOA) که بالای صفحه رسمی با اشاره به در “فردا صبح” که هنوز به شنیدن تمام حقایق در مورد موارد در برابر مردان گروه خود دفاع است.

اما MPPOA اجرایی Diretor برایان پطرس رفت و به آدرس چوین اقدامات در طول فلوید را بازداشت و گفت: “او به تصویر کشیده و نشان. و هیچ بهانه ای برای آن است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de