بیشتر افراد به عنوان مینیاپولیس تماس در سازمان های دیگر برای کمک به برقراری نظم

شوک تیراندازی و کشتار در بالای شهر که در سمت چپ یک مرد کشته و 11 نفر دیگر زخمی کرده بود به سختی فروکش دوشنبه هنگامی که چندین تیراندازی در جای دیگر در این شهرستان دارای عقاید تعداد تلفات.

در روز سه جداگانه تیراندازی بعد از ظهر دوشنبه در شمال سمت چپ نه نفر مجروح شهردار یعقوب فری اعلام جزئیات پشت multiagency تلاش برای سرکوب خونریزی که داشت در چند هفته گذشته.

پیوستن به مینیاپولیس اداره پلیس خواهد بود و تقریبا در هر سازمان اجرای قانون در دسترس: Hennepin شهرستان کلانتر دفتر حمل و نقل مترو پلیس و مقامات فدرال از دفتر از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره اف بی آی و سرویس مخفی و با توجه به شهردار.

“خشونت و بی قانونی است که ما دیده ایم چند روز گذشته قابل قبول نیست در هر فرم” فری گفت. “ساکنان و کسب و کار و همه را انتخاب کنید که به در مینیاپولیس به هر دلیلی سزاوار به احساس امن است.”

رئیس پلیس Medaria Arradondo کاهش یافته است که نشان دهد چگونه سازمان های دیگر ادغام خواهد شد با گروه خود را, اما او گفت: این امر شامل حال حضور قابل مشاهده و همچنین ارائه اطلاعاتی است.

Arradondo شهر اولین, سیاه, رئیس پلیس ساخته شده یک نقطه به یادآوری است که بسیاری از قربانیان گلوله “از اعضای آفریقایی-آمریکایی جامعه … مردان جوان است. زندگی خود را نه یک بار مصرف است. این نمی تواند تبدیل به ما طبیعی است.”

پلیس می گویند 111 نفر بوده است به ضرب گلوله در چهار هفته پس از جورج فلوید بود کشته در برخورد با چهار مینیاپولیس, افسران پلیس, راه اندازی گسترده ناآرامی های مدنی. Arradondo گفت که او باور ندارد که در بالای شهر تیراندازی با مته سوراخ کردن هر گونه اتصال به Floyd مرگ است.

در عین حال سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: “ما در حال ساخت خوب پیشرفت” در بالای شهر بررسی است.

وجود دارد هیچ اولیه کلمه در یک انگیزه و یا حتی چگونه بسیاری از بورس درگیر شدند جرقه هرج و مرج در حالی که این منطقه شلوغ بود با فعالیت شرکت که در کافه ها و رستوران ها را سست مشتری محدودیت از COVID-19 بیماری همه گیر.

بعد از ظهر دوشنبه شاهد پلیس در دو صحنه از تیراندازی. مدت کوتاهی پس از 2:30 بعد از ظهر ShotSpotter تکنولوژی ضبط صدا از 41 دور در N. 16 و نیوتن راه, پلیس گفت:. یک نفر به بیمارستان رفت در شرایط بحرانی, در حالی که سه نفر دیگر آمد دور با noncritical زخم. سپس در مدت کوتاهی پس از 4 بعد از ظهر چهار نفر دچار زخم گلوله در یک تجاری کشش در 600 بلوک W. برادوی است. یک نفر دیگر مجروح شد و مدت کوتاهی قبل از 7 p. m. در 25th Ave و 4 خیابان.

قربانی, شوهر, پدر

این مرد کشته شده در این آخر هفته گذشته را به جرم تیراندازی در بالای شهر یاد شده به عنوان یک شوهر و پدر و با استعداد hairstylist.

کودی پولارد “تا به حال یک استعداد هیچ کس دیگری می تواند دارای” گفت: برادر خود را Troy پولارد که بزرگ شد با کودی در سنت پل.

یک شب با یک مشتری در زمان 27 ساله کودی پولارد به بالای شهر در روز شنبه و آن را درست پس از نیمه شب هنگامی که تیراندازی زمانی آغاز شد که دو تن از آنان ترک کابوی باریک را برای مرکز شهر مینیاپولیس.

کودی تصادف شد و درگذشت که همان روز پشت سر گذاشتن همسرش, Quinesha Adams 4-year-old son Ochean و نوزاد Khodi که عضو خانواده خود را در اوایل این سال است.

“خانواده او همه چیز بود و بچه های خود بودند اموال باارزش” تروی Pollard گفت.

کودی پولارد در زمان برای برش مو در حالی که تماشای مادر خود تمایل به بچه ها در, St. Paul صفحه اصلی تروی گفت.

“او شروع به برش مو من” تروی پولارد به یاد می آورد. “من در اولین آزمون ساختگی است.”

توسط سن 15 سالگی او پریدن از فروشگاه به فروشگاه در حالی که حد عالی رساندن خود آرایشگر با وجود مهارت های فاقد مجوز است. او نگه داشته تا خود را نظافت حرفه پس از حرکت به Norfolk, Va., به عنوان یک دانشجوی سال دوم دبیرستان برای حضور در مدرسه نظامی.

او و همسرش شده است بالا بردن فرزندان خود را در دانشگاه-Dale منطقه سنت پل. با آرایشگر مجوز امن او مشغول به کار بود در نزدیکی مچ دست کار آرایشگر سالن یک خانواده متعلق به فروشگاه که او را استخدام حدود یک سال پیش.

انتظار برای کوتاه کردن مو

در روز شنبه قبل از کودی Pollard چپ بالای شهر و یک شب از پایین کلید معاشرت او قرار بود به تروی کوتاه کردن مو.

“پسر من تا به حال انتظار در صندلی خود را برای دریافت یک برش در حالی که او در بالای شهر” تروی Pollard گفت. “او همیشه فراموش می کند.”

اما تروی علاقه خاطره به زودی راه داد به افکار و اندیشه های بالای شهر را ضرب وشتم سرقت برادر کوچکتر او به اشتراک گذاشته و لباس با و که تا به حال یک راه بودن مربی خود را.

“او همیشه تحت فشار قرار دادند من به یک طرح,” او گفت:. “من کودک من او را دوست داشتم خیلی.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de