Mysuru از دست می دهد COVID-رایگان برچسب پس از موج جدید در coronavirus موارد

Mysuru: Mysuru که در نظر گرفته شد تاج بعد از همه آن 90 نفر درمان و مرخص و آن 43 مهار مناطق نسخ یک ماه پیش بار دیگر تبدیل به یک coronavirus کانون. تعداد موارد باید دو برابر در یک ماه گذشته به ویژه پس از آخرین هفته است.

قبلا یک خوشه مربوط به ننجنگود مبتنی بر شرکت داروسازی دبی عودت و Tablighi Jamaat عودت شد عمده ناقل ویروس. در حال حاضر منابع باید multipled با ماهاراشترا عودت مسافران از آندرا پرادش تامیل نادو و افرادی که بازدید بنگلور تست مثبت برای COVID-19.

در سه روز گذشته به عنوان بسیاری از پنج موارد مانند بیماری آنفلوانزا (بدون تماس با COVID مثبت و یا سفر تاریخچه) از جمله میوه فروشنده Rammanahalli در Mysuru taluk و نساجی مالک در Hullalli از ننجنگود taluk ایجاد کرده اند ترس از جامعه در Mysuru.

دو شهر مبتنی بر پزشکان از جمله یک خانم دکتر از Bharath بیمارستان سرطان که در حال بازگشت از بنگلور, سندیکای کارمند بانک و تاجر از Krishnavilas جاده در اینجا باید آزمایش مثبت برای COVID-19 ایجاد وحشت.

پس از یک پلیس از ننجنگود روستایی ایستگاه پلیس که تا به حال کار کرده و به مدت 15 روز در جنوب محدوده IGP و Mysuru SP ساختمان اداری در Mysuru آزمایش مثبت برای Covid 19 جنوب غرب محدوده IGP Vipul کومار Mysuru منطقه SP Rishyanth, ASP, Sneha و کل تیم از افسران که خدمت در ساختمان شده اند خانه قرنطینه و گفت: به کار از خانه.

در ننجنگود روستایی پلیس ایستگاه پلیس در میان 18 پلیس از Mysuru از جمله 16 KSRP پلیس که در حال بازگشت از وظیفه در بنگلور (از جمله مهار مناطق وجود دارد) و یک CISF پلیس از RBI چاپ که آزمایش مثبت برای COVID-19.

با 32 سال سن-مرد که از دهلی نو به آلی مرکز تحقیقات در Bylkuppe تبت حل و فصل در Periyapatna taluk و فرد از Ankanahalli در نرسیپور taluk (با آنفلوانزا مانند بیماری), COVID-19 در حال حاضر گسترش بال خود را در سراسر همه taluks از Mysuru منطقه به جز HD Kote taluk.

در واقع تعداد COVID-19 موارد باید دو برابر در کمتر از یک هفته در Mysuru. پس از ژوئن 17, 50 مورد گزارش شده و بیش از 10 مهار مناطق فنر در سراسر منطقه است.

فقط در مدت سه روز از 26 عودت از بنگالور (از جمله 17 پلیس) یک BMTC راننده و همسرش که کارکنان در یک قرنطینه مرکز در حوره در ننجنگود taluk و بنگلور می توان یافت با ILI آزمایش مثبت است.

Mysuru منطقه در حال حاضر دارای 58 فعال موارد از مجموع 80 موارد گزارش شده در یک ماه گذشته.

قبل از شروع موج دوم از عفونت حداقل 90 نفر درمان و مرخص شده از جمله 74 مرتبط با خوشه مورد یک شرکت داروسازی, 10 مذهبی و واعظان از Tablighi Jamaat از دهلی نو در ماه ژانویه یک نفر که در بازگشت از دبی یکی Keralite از دبی یکی از اصلی تماس Keralite و دو موارد شدید عفونت های حاد تنفسی (ساری) که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

زمانی که Deccan Chronicle تماس گرفت و پرسید که آیا ILI موارد نشان می دهد جامعه گسترش در Mysuru, Mysuru DC Abhiram G شانکار گفت: “این چیزی است که کارشناسان باید بگویم. اما همه ما می توانیم می گویند در حال حاضر این است که ما باید آماده تر از زمان”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de