نسکار تحقیق در مورد طناب دار موجود در بابا والاس گاراژ در آلاباما مسابقه

Category: کیمیا | No comments

آلاباما: نسکار راه اندازی کرده است یک بررسی پس از یک طناب دار داشت در گاراژ غرفه بابا Wallace, تنها, سیاه, راننده در نخبگان جام سری که فقط دو هفته پیش با موفقیت تحت فشار قرار دادند سهام ماشین سری به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آن سالن.

نسکار گفت: طناب دار داشت در بعد از ظهر یکشنبه و متعهد به انجام همه چیز ممکن است برای پیدا کردن کسی مسئول بود و “از بین بردن آنها را از این ورزش است.”

“ما در حال قهر و خشم و نمی تواند دولت به شدت به اندازه کافی چگونه به طور جدی ما را به این عمل شنیع” این سری در بیانیه ای گفت. “همانطور که ما به صراحت اعلام کرده اند وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در نسکار و این عمل تنها باعث تقویت عزم ما را از ورزش باز و استقبال و….”

در توییتر والاس گفت: “این عمل نفرت از نژاد پرستی و نفرت برگ من فوق العاده غمگین و خدمت به عنوان یک یادآوری دردناک از چقدر بیشتر ما باید به عنوان یک جامعه و چگونه مداوم ما باید در مبارزه با نژادپرستی است.”

“به من گفت:” من امروز آنها را فقط در تلاش برای ترساندن شما,” او نوشت. “این نمی خواهد شکست من نمی خواهد به در خواهد شد و نه من به پایین. من ادامه خواهد داد به افتخار ایستادن برای آنچه که من به آن معتقدم.”

طناب دار کشف شد در همان روز در نسکار نوپای پرچم ممنوعیت مواجه شده بزرگترین چالش است. ممنوعیت اثر در زمان قبل از هفته گذشته مسابقه در نزدیکی میامی وجود دارد اما تنها حدود 1000 نفر از اعضای نظامی به بستری که در مسابقه.

در آلاباما در قلب جنوب 5000 عنوان بسیاری از طرفداران اجازه داده شد در, حتی اگر باران به تعویق افتاد مسابقه تا جمعه و بازدید کنندگان محروم شدند از زمین زیر کشت. هیچ پرچم خال خال شد یکشنبه اما ماشین ها و کامیون وانت رانندگی در امتداد جاده ها در نزدیکی پرواز بودند پرچم و راهپیمایی های گذشته ورود به superspeedway بیش از آخر هفته. یک هواپیما در طول مسیر یکشنبه کشیدن یک بنر با پرچم و کلمات “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.”

والاس 2013 پیروزی در یک کامیون سری مسابقه تنها در دوم نسکار ملی سری توسط یک سیاه راننده (Wendell اسکات, 1963) و کمک به او فشار به جام سری که در آن او درایوهای No. 43 برای Hall of Famer Richard Petty است و مجبور به تقلا برای حمایت از دلار.

Wallace 26 ساله آلاباما بومی گفت: او حمایت پیدا کرده و در میان رانندگان برای موضع خود را بر روی پرچم. او اشاره کرد که در صدای جیر جیر خود را پس از طناب دار اعلام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>