Patanjali دارو می تواند درمان COVID-19 ادعا می کند Ramdev; واقعا ؟ می پرسد Ayush وزارت

Category: کیمیا | No comments

هریدور/New Delhi: Yoga guru Ramdev طب گیاهی شرکت Patanjali Ayurved روز سه شنبه ادعا کرد که کشف یک دارو است که می تواند درمان coronavirus فقط در هفت روز – یک ادعا می کنند که Ayush وزارت تمسخر به دنبال توقف تبلیغات برای مواد مخدر است.

در حالی که Ramdev ادعا کرد که Ayurved مبتنی بر ‘Coronil و Swasari’ پزشکی نشان داده اند که 100 درصد مطلوب نتایج در آزمایش های بالینی بر روی COVID-19 بیماران آلوده به جز کسانی که در زندگی پشتیبانی سیستم Ayush وزارت به دنبال از شرکت گزارش مفصلی در ترکیب آزمایش و سایر اطلاعات مربوط به مواد مخدر است.

این وزارتخانه همچنین با استفاده از قدرت زیر یک سال 1954 قانون به درخواست شرکت به “توقف تبلیغات/انتشار” ادعای تاج درمان مواد مخدر تا این موضوع مورد بررسی قرار گرفت.در آن زمان ،

دولت میله اطلاع رسانی شرکت ها از تبلیغات درمان بدون موافقت دولت. اما آن را بلافاصله روشن اگر دارو هنوز هم می تواند به فروش می رسد.

صحبت کردن به PTI Ramdev گفت: داروهای توسعه یافته اند Patanjali مرکز تحقیقات هریدور و خصوصی متعلق به موسسه ملی علوم پزشکی جیپور پس از تمام پروتکل های بالینی با کنترل مبتنی بر شواهد است.

“Patanjali اول انجام بالينی مورد مطالعه بالینی و انجام آزمایشات کنترل پس از تمام پروتکل کشف مواد مخدر,” او گفت:.

Sidestepping سوال در مورد این دارو مورد تایید سازمان های دولتی مانند ICMR, Ramdev گفت بالینی کنترل شده مطالعه از این دارو انجام شد و در چندین شهر از جمله دهلی نو احمدآباد و مرتا و RCT (Randomized Clinical Trial) کنترل شده با دارونما انجام شد در جیپور-بر اساس موسسه ملی علوم پزشکی و تحقیقات.

“این انجام شد و پس از اخذ تایید از کارآزمایی بالینی رجیستری از هند (CTRI) و همه دیگر مورد نیاز تشریفات,” او گفت:. “ما باید به دنبال تمام پارامترهای تنظیم توسط علم مدرن برای چنین آزمایش های بالینی.”

در واکنش به اعلام وزارت Ayush با صدور بیانیه ای گفت: “واقعیت این ادعا و جزئیات اظهار داشت: مطالعه علمی شناخته شده نیست” به آن است.

“Patanjali Ayurved Ltd خواسته شده است برای ارائه در اولین جزئیات از نام و ترکیب داروهای بودن ادعا برای COVID درمان; سایت(s)/بیمارستان(s) که در آن پژوهش و مطالعه برای COVID-19; پروتکل حجم نمونه نهادی کمیته اخلاق ترخیص CTRI ثبت نام و نتایج داده های مطالعه (ies) و توقف تبلیغات/انتشار چنین ادعا می کند تا این موضوع است که بموقع بررسی” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت:.

این وزارت همچنین خواسته نگران مقامات دولتی مجوز Uttarakhand دولت به ارائه کپی مجوز و تایید محصول جزئیات از داروهای آیورودا بودن ادعا برای درمان COVID -19.

تحت وزارت دستورالعمل برای توسعه مواد مخدر آیورودا فرمولاسیون مقامات دولتی مجوز مجوز برای ساخت و تولید هر گونه آیورودا Siddha یا Unani medicine.

Ramdev در راه اندازی یک کنفرانس مطبوعاتی در هریدور که در آن شرکت خود را بر اساس ادعا کرد که او آیورودا مواد مخدر نشان داده اند 100 درصد نتایج مطلوب در این کارآزمایی بالینی.

“ما به انجام یک مورد بالینی و مطالعه بالینی کنترل شده آزمایشی و 69 درصد بیماران بهبود در 3 روز و 100 بيمار بهبود در 7 روز,” او گفت:.

به گفته وی این دارو مفید است برای پیشگیری از COVID-19 و همچنین برای درمان.

این ادعا که در طول محاکمه عوارض دیگر از بیماران نیز درمان و پارامترهای بحرانی شد normalised او گفت: هیچ آلوده بیمار از دست داده و زندگی خود را در دادگاه.

Patanjali او گفت: تا به حال شروع به کار بر روی تاج دارو در ماه دسامبر 2019.

تاج کیت, قیمت 545 تومان خواهد بود در دسترس پان هند در عرض یک هفته. این کیت را دارو برای 30 روز.

Ramdev گفت: این دارو می تواند سفارش آنلاین از طریق یک برنامه تلفن همراه از دوشنبه آینده.

این COVID-19 درمانی پیشنهاد شده توسط Patanjali قابل استفاده برای بزرگسالان اعم بین 15-80 سال سن در حالی که کودکان توصیه به نیمی از دوز تجویز شده برای بزرگسالان است.

Patanjali ضد COVID, قرص, Divya Coronil قرص متشکل از Giloy Tulsi و Ashwagandha است و تجویز به توان سه بار در روز با آب گرم 30 دقیقه بعد از صبحانه و نهار و شام.

کارشناسان پزشکی نه متقاعد ادعا می کند.

دکتر راوی Shekhar Jha رئیس بخش و ارشد مشاور Pulmonology Fortis اسکورت بیمارستان Faridabad گفت فیزیولوژیکی آن است که کاملا غیر ممکن است که هر پزشکی که می تواند در پایان بار ویروسی از بدن در 5-7 روز.

“این ادعا می تواند بسیار مضر است چرا که مردم به جای مصرف واقعی به کمک های پزشکی ممکن است شروع به عجله به این نوع ادعا می کند که هیچ اثبات شده بالینی,” او گفت: PTI.

به جای در نظر گرفتن واقعی کمک های پزشکی برای امید بستن به “انجمن nuskha” نوع از چیزی است که فقط رفتن به از دست دادن زمان با ارزش در درمان این بیماری Jha گفت.

اشاره کرد بر اساس شهر ریه جراح Dr Arvind Kumar گفت: تنها مناسب کارآزمایی بالینی می تواند به اثبات اثربخشی این دارو است.

هریدور مبتنی بر Patanjali گروه برآورد گردش در اطراف 10,500 تومان کرور. آن را تا به حال به دست آورد بدهی زده Ruchi سویا در یک شرکت عجز از پرداخت دیون با وضوح روند حدود 4,350 تومان کرور روپیه پس از رقابت با Adani ،

این گروه نیز شناخته شده برای جسارت در مناطق ناشناخته آن را به عنوان تا به حال در ماه اوت سال 2018 راه اندازی نرم افزار پیام ‘Kimbho که نمی تواند را خاموش و در حال حاضر از بین رفته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>