رئیس پلیس: جورج فلوید مرگ بود ‘قتل’ در مورد عدم آموزش

درک چوین و Tou Thao — دو نفر از افسران درگیر در قتل جورج فلوید مه 25 — هر دو در زمان واحد آموزش در جلوگیری از خفه کننده مردم در حال مهار کردن مینیاپولیس اداره پلیس تایید کرد.

در یکی از پرقدرت ترین نظرات در عین حال در Floyd کشتن, مینیاپولیس, رئیس پلیس Medaria Arradondo با صدور بیانیه ای دوشنبه شب گفت: “چوین می دانست آنچه که او انجام شده بود.”

“آقای جورج فلوید مرگ غم انگیز بود نه به دلیل عدم آموزش — آموزش وجود دارد,” او گفت:. “این قتل بود — آن را عدم آموزش است. این است که چرا من در زمان اقدام سریع در خصوص درگیر افسران اشتغال با MPD,” Arradondo گفت.

در حالی که تعداد قابل توجهی از مقامات دولتی در ایالت مینه سوتا از جمله رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را آغاز کرده اند و خواستار فلوید را کشته و قتل این است که اعتقاد بر این بود که برای اولین بار چنین بیانیه عمومی توسط رئیس پلیس.

Arradondo منتشر شد بیانیه خود را در اواخر روز دوشنبه در پاسخ به سوابق درخواست برای آموزش های خاص پرونده پس از سوالات مطرح شد در مورد اینکه آیا مینیاپولیس اداره پلیس تا کنون تحقق یک وعده در حل و فصل 2013 به نیاز همه سوگند افسران تحت آموزش خطرات ناشی از خفگی موضعی در طول 2014 آموزش چرخه.

Arradondo گفت که MPD “فراتر رفت و الزامات” از حل و فصل. آن را نه تنها ارائه آموزش او گفت: اما با تغییر سیاست های خود در سال 2014 به “صراحت نیاز به حرکت به یک arrestee از یک موقعیت مستعد برای بهبود موقعیت زمانی که حداکثر خویشتن داری روش استفاده می شود و نیاز به نظارت مستمر از یک arrestee وضعیت.”

او در ادامه گفت که MPD در ادامه به تاکید آموزش تاکتیک: “وجود دارد به سادگی هیچ راه است که هر صالح افسر در MPD خواهد بود غافل از این نیاز به یک arrestee به بهبود موقعیت به طوری که او می تواند نفس بکشد.”

چوین وکیل اریک نلسون گفت: او است نه اظهار نظر در مورد.

2013 حل و فصل ریشه از یک طرح دعوی در دادگاه توسط خانواده دیوید کورنلیوس اسمیت یک مرد سیاه و سفید که در سال 2010 بعد از پلیس دوخته او را رو به پایین در حالی که دستبند بر روی زمین از مرکز شهر YMCA در مرکز شهر مینیاپولیس. این شهرستان پرداخت می شود خانواده 3 میلیون دلار برای حل و فصل ادعای خود یکی از بزرگترین پرداخت برای سوء رفتار پلیس در تاریخ این شهر.

در اوایل این ماه اسمیت خواهر آنجلا اسمیت و یک وکیل خانواده ساخته شده یک درخواست مهیجی به این شهر غیر نظامی پلیس انجام نظارت کمیسیون برای پیدا کردن که آیا آموزش خانواده مذاکره به عنوان بخشی از حل و فصل آن بود که تا کنون انجام شده است.

در مصاحبه با جف طوفان یک وکیل است که به نمایندگی از خانواده اسمیت در آن طرح دعوی در دادگاه گفت که او می خواهد به تأیید رئیس اطلاعات است.

“بیانیه ای که منتشر شد توسط رئیس راضی نیست نگرانی های ما و ما ادامه خواهد داد به انجام علت سعی و کوشش به اطمینان حاصل شود که این توافق حل و فصل شد و با هماهنگ است.”

به نظر می رسد اولین بار Arradondo علنا توصیف فلوید کشتن به عنوان “قتل است.” وزارت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون به نام فلوید مرگ “قتل” در مه 29, فقط ساعت قبل از چوین شد به اتهام قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس.

Afsheen فروزان که صندلی های پلیس انجام نظارت کمیسیون نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. عضو کمیسیون ابیگیل Cerra گفت که او نمی تواند صحبت می کنند برای این کمیسیون اما به عنوان یک وکیل و فردی او گفت که او بود “حیرت زده” در بیانیه ای.

“به عنوان دادستان من پرش در آن خواستار Rondo به عنوان شاهد و داشتن Rondo شهادت در مورد آموزشی که ارائه شد چگونه اغلب آن را ارائه شهادت که به عنوان ماموران با حضور در آموزش” Cerra گفت.

Cerra که همراه با استار تریبیون ثبت سوابق درخواست برای داده های آموزشی گفت: او هنوز دریافت نکرده پاسخ از MPD و می خواهد برای دیدن سوابق.

“این سه هفته برای دریافت پاسخ در مورد این آموزش نیاز بود ملاقات کرد,” او گفت:. “در حال حاضر همه ما است Rondo بیانیه.”

مارشال Tanick جانباز دفاع وکیل که وکالت تعدادی از پرسنل اجرای قانون گفت که او “مات و مبهوت” توسط Arradondo بیانیه.

“این می تواند به طور قابل توجهی تعصب حق خود را به یک محاکمه عادلانه” Tanick گفت. “من نسبتا مطمئن شوید که دفاع تیم را بالا خواهد برد این نظر در رابطه با نظرات دیگر ساخته شده توسط مقامات دولتی به دنبال اخراج از اتهامات و یا حداقل تغییر محل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de