رایان Cos., اکسل برنامه انرژی زیادی آرایه های خورشیدی برای, St. Paul فورد سایت

با تشکر از 31 پانل های خورشیدی نصب شده در خانه و گاراژ و یک بانک از باتری برای ذخیره قدرت آنها را تولید وجود دارد که Jukka Kukkonen را Highland Park صفحه اصلی تولید انرژی بیش از آن نیاز دارد.

“برخی از روزها اکسل حتی نمی دانم خانه من وجود دارد” گفت: Kukkonen یک مشاور که با این نسخهها کار برای ترویج خودروهای برقی.

این می تواند بسیار مشابه در سابق فورد سایت. مقامات این هفته اعلام کرد قصد دارد برای ساخت یک 6 هکتار آرایه های خورشیدی به عنوان بخشی از پروژه توسعه مجدد. همراه با برق تولید شده توسط یک نزدیکی کارخانه برق آبی فورد سایت نه تنها به اندازه کافی تولید انرژی های تجدید پذیر به قدرت خانه و ساختمان در آن 122 هکتار اما هزاران نفر دیگر خانه و کسب و کار در سراسر منطقه به عنوان به خوبی.

اکسل انرژی گفت: مقامات جدید آرایه های خورشیدی و آبی گیاه خواهد شد که ظرفیت تولید نزدیک به 20 مگاوات برق 1 مگاوات از انرژی خورشیدی 18 از سد. آرایه جدید است که انتظار می رود به بزرگترین زمینه انرژی خورشیدی ساخته شده در خیابان و یا مینیاپولیس.

سایت فورد حتی زمانی که به طور کامل ساخته شده است انتظار می رود به مصرف بیش از 5 مگاوات است.

حدود 28 درصد از انرژی اکسل تولید می آید از منابع تجدید پذیر مانند باد و انرژی خورشیدی.

مقامات قصد ساخت آرایه بالای بتن عظیم کلاه در آنچه شناخته شده به عنوان منطقه C, a 22 هکتار سابق کمپرسی سایت است که نشسته است در بین سایت فورد و رودخانه می سی سی پی به غرب است. برای چند دهه منطقه C استفاده شد به دور از ناشناخته مقادیر رنگ لجن و حلال است. فورد هنوز هم صاحب منطقه C, مقامات گفت.

دال پوشش بخشی از سایت استفاده شده است به عنوان یک پارکینگ برای سال, از جمله برای دولت Fairgoers.

درخواست برای پیشنهاد شد ارسال شده در اکسل انرژی سایت در هفته گذشته. پیمانکاران باید تا سپتامبر. 1 برای ارسال نظر دارد.

“این واقعا یک فرصت منحصر به فرد” گفت: تونی Barranco, رایان, معاون ارشد رئیس جمهور از توسعه است. “آن را اغلب شما پیدا کردن یک منطقه بزرگ در شهرهای مرکزی مثل ما.”

این آرایه های خورشیدی انتظار می رود که تنها یکی از بسیاری از “سبز” ویژگی های برنامه ریزی شده برای این سایت که بیش از 50 هکتار از پارک ها و فضای سبز عمومی. بررنکو گفت: ساختمان ها و خانه ها در سراسر سایت را برنامه ریزی شده از 40 بلوک خواهد بود با انرژی خورشیدی کار آماده است. خودرو الکتریکی ایستگاه های شارژ نیز نصب شده در سراسر توسعه است.

“اگر ما کافی ندارد [الکتریکی] شارژ ایستگاه, ما نمی خواهد بود قادر به فروش و یا اجاره بسیاری از کسانی که خانه,” او گفت:.

رایان در نظر دارد برای ساخت بیش از 3,800 واحدهای مسکن از جمله مسکن ارشد و 35 زیادی خانه های تک خانواری در امتداد رودخانه می سی سی پی بلوار و بیش از 760 واحد مسکن مقرون به صرفه. رایان مقامات درخواست کرده اند 107 میلیون دلار در مکان یارانه ها برای کمک به توسعه مسکن ارزان قیمت و سایت زیرساخت ها است. شهرستان جلسات در تامین مالی عمومی درخواست نشده است برگزار می شود.

کریس کلارک رئیس جمهور اکسل انرژی برای مینه سوتا و داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی گفت: ترکیبی از انرژی خورشیدی و نیروگاه متصل به سایت فورد می دهد ابزار شانس را به طرز چشمگیری افزایش آن تولید انرژی تجدید پذیر. برای سال آبی گیاه صاحب بروکفیلد فروخته است قدرت آن تولید شده است در بازار آزاد. در حال حاضر اکسل آن را خرید — و همچنین به عنوان آنچه که آرایه های خورشیدی تولید می کند.

برنامه های اکسل را به آن سایت فورد انرژی های تجدید پذیر طرح به دولت خدمات عمومی کمیسیون برای تصویب در اوایل سال آینده کلارک گفت.

در حالی که آرایه های خورشیدی خواهد بود که بزرگترین در مینیاپولیس یا St. Paul, اکسل, به گفته مقامات متعددی وجود دارد که قابل ملاحظه خورشیدی زمینه در داکوتای, واشنگتن, Chisago و اسکات شهرستانهای استان است. آن را نیز نخواهد بود اولین بار خورشیدی استفاده شده است به repurpose یک کمپرسی در مینه سوتا است. خورشیدی امکانات نصب شده اند در سابق محل های دفن زباله در سنت مایکل و در نزدیکی لیک المو.

اما این نادر است که یک فرصت برای ساخت چنین بزرگ آرایه های خورشیدی در “لوح سفید” در مرکز شهر کلارک گفت.

“این فقط یک فرصت هیجان انگیز,” او گفت:.

Kukkonen زندگی می کند که تنها چند بلوک از سایت فورد است هیجان زده به عنوان به خوبی.

“این یک ترکیب عالی,” او گفت: سد و آرایه های خورشیدی. “انرژی های تجدید پذیر است که واقعا راه تولید انرژی در آینده است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de