#SayTheirNames: فرشته McCoughtry دادخواست WNBA به اجازه می دهد بازیکن برای پوشیدن اسامی قربانیان خشونت پلیس در خود کشباف


Atlanta Dream player Angel McCoughtry attends an Alliance of American Football game between the Orlando Apollos and the Atlanta Legends at Georgia State Stadium on March 23, 2019 in Atlanta, Georgia.

آتلانتا رویای بازیکن فرشته McCoughtry حضور یک اتحاد از بازی فوتبال آمریکایی بین اورلاندو اپلس و آتلانتا Legends at Georgia State ورزشگاه در 23 مارس 2019 در آتلانتا ،
عکس: لوگان Riely (AAF/گتی ایماژ)

پس از پاره شدن رباط در زانو و از دست رفته کل 2019 WNBA فصل لاس وگاس مطلب ستاره فرشته McCoughtry در زمان به Instagram تا اعلام کند که او را در نهایت بازگشت به دادگاه اين فصل آینده. اما نبود او تنها اعلام, به عنوان او در نظر دارد به استفاده از پلت فرم خود را به آدرس پلیس با خشونت های نژادی و نابرابری است که نفوذ جامعه ما است.

تبلیغات

“من خواهد بود این بازی آینده @wnba [فصل] و من به دنبال به جلو به ادامه مبارزه با بی عدالتی اجتماعی مسائل در حالی که بازی و حمایت از خط مقدم کارگران” او posted on Instagram.

به این منظور پنج-زمان WNBA همه ستاره نشان داد تمایل خود را به شعار “گوش دادن به سیاه” به سطح دیگری.

تبلیغات

“من در حال حاضر با [لاس وگاس مطلب] و @wnba به استفاده از صدای ما ما لباس و ورزشی ما برای ادامه به تاثیر و ایجاد تغییر واقعی,” او نوشت. “من ایجاد یک دادخواست (لینک در بیو) به بازیکنان اجازه می دهد توانایی برای قرار دادن اولین و آخرین نام انسان است که مجروح شده اند و یا کشته شده در حوادث مربوط به خشونت پلیس!”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

McCoughtry دادخواست می آید در یک زمان که در آن NBA است که درگیر یک جنگ داخلی از نوع به عنوان یک ائتلاف از بازیکنان را آشکارا ابراز تردید خود را برای از سرگیری 2019-20 NBA فصل با توجه به این باور که آن را کاستن از پیشرفت های ساخته شده توسط سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

تبلیغات

در بیانیه ای به سی ان ان, لس آنجلس لیکرز مرکز دوایت هاوارد مشترک خود بی میلی.

“بسکتبال و یا سرگرمی و دوره مورد نیاز نیست در این لحظه و فقط یک حواس پرتی,” او نوشت. “مطمئن شوید که آن را نمی ممکن است منحرف کردن اذهان ما بازیکنان اما ما باید منابع در دست اکثریت جامعه ما ندارد. و کوچکترین حواس پرتی برای آنها می توانید شروع به چکه کردن اثر است که ممکن است هرگز متوقف شود. به خصوص با راه آب و هوا در حال حاضر. من دوست دارم چیزی بیش از پیروزی از اولین قهرمانی NBA. اما وحدت مردم من خواهد بود حتی بزرگتر قهرمانی که فقط به (sic) به تصویب است.”

تبلیغات

بازیکنان دیگر مانند LeBron James اند که ورزشکاران می تواند جویدن آدامس و راه رفتن در همان زمان که آنها می تواند در ادامه فصل خود را در حالی که با استفاده از سیستم عامل خود را برای کمک به این جنبش—که چیزی است McCoughtry است که به وضوح متعهد به انجام.

“سکوت یک متحد برای شر و زمانی که ورزش رزومه ما را نمی خواهد, خاموش,” او نوشت: در Instagram.

تبلیغات

گفته شده است زمان و وقت و زمان و زمان دوباره که زنان را هرگز نمی تواند ما را گمراه و در حالی که بعید است که WNBA اجازه خواهد داد که بازیکن را به پوشیدن اسامی قربانیان خشونت پلیس در لباس آن را روشن است که فصل آینده نمی خواهد جلوگیری از McCoughtry از کمک به این علت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de