سیاتل حرکت خواهد کرد برای از بین بردن اعتراض منطقه, شهردار می گوید

سیاتل — در مواجهه با فشار در حال رشد برای سرکوب یک “اشغال” در اعتراض به منطقه پس از دو آخر هفته تیراندازی در سیاتل شهردار روز دوشنبه گفت که مقامات حرکت خواهد کرد به باد کردن بلوک-دوره طولانی از خیابان های شهر گرفته شده بیش از دو هفته پیش که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهار اجرا توسط “آنارشیست ها.”

شهردار جنی Durkan گفت: خشونت مانع شد از تغییرات پی توسط هزاران نفر از معترضان مسالمت آمیز در مخالفت با نابرابری نژادی و خشونت پلیس. او گفت: در یک کنفرانس خبری که در شهر در حال همکاری با جامعه را به “کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به” منطقه و یا ریز ریز به پایان است و پلیس به زودی خواهد حرکت به عقب به یک حوزه ساختمان آنها تا به حال تا حد زیادی رها شده در این منطقه است.

Durkan همچنین قول داد که به آدرس برخی از معترضان خواسته های خود از جمله سرمایه گذاری بیشتر در جوامع reimagining پلیس در همکاری با رهبران جامعه و فشار برای پاسخگویی اقدامات و ایالت اصلاحات از پلیس اتحادیه های کارگری.

شهردار انجام نمی دهد فوری یک جدول زمانی برای پاکسازی اشغال اما گفت: “مراحل اضافی” مورد بررسی قرار خواهد بود اگر مردم نمی ترک داوطلبانه. با تعداد زیادی از مردم کمپینگ در پارک در اعتراض به منطقه Durkan گفت: تظاهرات مسالمت آمیز می تواند ادامه دهد اما شب اختلال تا به حال به متوقف شود.

“اثرات تجمعی از تجمعات و تظاهرات و شب جو و خشونت منجر شده است به طور فزاینده ای دشوار است شرایط برای کسب و کار ما و ساکنان” Durkan گفت. “اثرات افزایش یافته و ایمنی کاهش یافته است.”

عکسبرداری یکشنبه شب دوم در کمتر از 48 ساعت در لبه منطقه است که به نام کاپیتول هیل محله در نزدیکی مرکز شهر سیاتل و ظهور در سراسر کشور تظاهرات قتل جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

17 ساله قربانی شات در بازو و کاهش یافته است به صحبت می کنند با, کارآگاهان, پلیس گفت:. تیراندازی اوایل شنبه چپ 19 ساله کشته و یک نفر دیگر زخمی شد.

قربانیان گرفته شد به یک بیمارستان توسط پزشکان داوطلب در خودروهای شخصی و پلیس گفت: آنها ملاقات کرد خصمانه جمعیت است که مانع از آن شد بلافاصله به صحنه است.

آن بود که آشکار نیست اگر تیراندازی به حال چیزی برای انجام با اعتراض — تیراندازی گاهی اوقات رخ می دهد در این محله به خصوص در شب های گرم تابستان.

معترضان محاصره چندین بلوک منطقه ای در نزدیکی پلیس شرق حوزه پس از سیاتل جوخه های ضد شورش به راه انداخته گاز اشک آور اسپری فلفل و فلش-چتری بر جمعیت زیادی از عمدتا مسالمت آمیز معترضان نقشه کشی محکومیت از بسیاری از رهبران شهر و فدرال به دستور دادگاه به طور موقت به منع استفاده از سلاح در تظاهرات ،

بعد از پلیس تا حد زیادی رها شده ساختمان معترضان در زمان بیش از این منطقه — با تظاهرکنندگان نقاشی بزرگ “Black Lives Matter” نقاشی دیواری در خیابان, توزیع رایگان مواد غذایی پخش موسیقی و کاشت باغ جامعه. وجود آن خشم تهمت که انتقاد Durkan واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee هر دو حزب دموکرات.

صلح غالب در طول روز. روز دوشنبه مردم lounged روی چمن در یک پارک در حالی که داوطلبان دست از غذا و آب و لوازم آرایش. هنرمندان نقاشی شده و طرح های در چوبی موانع و چند شمع سوخته در مقابل یک ثبت نام در پلیس ساختمان لیست افراد کشته شده توسط افسران.

در شب این جو تبدیل شده است بیشتر شارژ با تظاهرکنندگان راهپیمایی و مسلح داوطلب سپاه پاسداران نگه داشتن سازمان دیده بان.

“با داشتن یک پلیس حضور در اینجا مردم به انجام هر کاری که آنها می خواهند به انجام” گفت: بابی عکسهای یک سیاتل ساکن است که صرف زمان داوطلبانه در اعتراض به منطقه. “شما هرگز نمی دانید که رفتن به نشان می دهد تا. همین دلیل است که مردم در اینجا در چنین هشدار — آنها نمی دانند که چه کسی یا چه چیزی یا نیت خود را.”

Durkan که در مواجهه تماس از معترضان و حتی برخی از اعضای شورای شهر به استعفا بیش از او دست زدن به تظاهرات و رئیس پلیس کارمن بهترین گفت: آنها را بلافاصله باید یک جدول زمانی برای بازگشت افسران به شرق حوزه تاسیس شد برای بهتر پاسخ دادن به تماس های اضطراری در این شهر تاریخی سیاه و سفید در منطقه. گفتند افسران خواهد بازگشت با خیال راحت و در آینده نزدیک. بهترین ذکر است که برخی از جرایم دیگر از جمله تجاوز به عنف و آتش سوزی و سرقت گزارش شده بود در نزدیکی یا در اعتراض به منطقه.

تظاهر کنندگان که در حال راهپیمایی به غرب حوزه پلیس ساختمان در مرکز شهر بودند بازگشت به منطقه که یکشنبه شب تیراندازی رخ داده است, پلیس گفت:.

Andre تیلور که تاسیس anti-پلیس-تیراندازی سازمان نه در این زمان! پس از برادر خود کشته شد توسط پلیس سیاتل در سال 2016 گفت: به او هشدار داده بود در اعتراض سازمان است که این شهرستان نیاز به پس گرفتن این منطقه به دلیل خشونت.

“که ریز ریز کردن منطقه است و جذب این نوع از فعالیت و آن را نا امن” تیلور گفت: در Facebook تصویری. “من به آنها گفتم: همه کسانی که در حمایت از شما بچه ها, آنها در حال رفتن به شروع به راه رفتن به دور از شما, به خصوص همه کسانی که مردم سفید است که شما به دنبال. … آنها نمی خواهند به ارتباط با هر بخشی از این خشونت است.”

سابق کنگره ایالات متحده دیو Reichert یک جمهوری خواه که قبلا به عنوان کلانتر در شهرستان که در سیاتل واقع شده است و نیز نام این شهر را به کنترل.

– و چند شهر بلوک.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de