کره جنوبی خواستار شمالی به ارسال جزوات میان تنش

Category: کیمیا | No comments

سئول: کره جنوبی روز دوشنبه خواست کره شمالی به قراضه برنامه ریزی برای راه اندازی تبلیغات جزوات سراسر مرز پس از شمالی گفت: آن را آماده شناور 12 میلیون جزوات در چه خواهد بود بزرگترین چنین روانی علیه جنوبی آن رقیب.

Animosities در شبه جزیره کره به شدت افزایش یافت در هفته گذشته پس از کره شمالی نابود شده یک اینتر-کره ای دفتر رابط در قلمرو خود در خشم بیش جنوب کره ای پخش اعلامیه در برابر آن. کره شمالی گفت: آن را به پرواز تبلیغ جزوات و اقدامات دیگر برای خنثی 2018 معاملات برای کاهش تنش ها در مرز است.

Yoh Sangkey سخنگوی در سئول وحدت وزارت به خبرنگاران گفت که کره شمالی باید به حالت تعلیق در طرح خود برای ارسال anti-سئول جزوات که “مفید نیست به جنوب-شمال (کره شمالی) روابط در همه.”

اوایل روز دوشنبه کره شمالی در گفت و گو با تولید 12 میلیون تبلیغ جزوات به شناور به سمت کره جنوبی روی 3,000 بالن و سایر نامشخص تحویل تجهیزات.

“ما طرح توزیع جزوات در برابر دشمن است یک فوران سیری ناپذیر خشم همه مردم و کل جامعه” شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری گفت:. “زمان برای تلافی جویانه عذاب نزدیک است.”

برخی از ناظران می گویند مداوم شرایط آب و هوا نیست مطلوب برای کره شمالی به پرواز تبلیغاتی بالن به کره جنوبی به طوری که آن را ممکن است استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای راه اندازی آنها. آنها می گویند این می تواند باعث درگیری بین کره چرا که کره جنوبی باید در پاسخ به هواپیماهای بدون سرنشین ورودی به قلمرو آن است.

کره جنوبی و وزیر دفاع Jeong Kyeong-دوو قانونگذاران گفت شنبه که چگونه نظامی خود در پاسخ به پتانسیل کره شمالی پخش اعلامیه بستگی دارد به آنچه تحویل تجهیزات شمالی را استفاده کنید.

یک کره جنوبی فعال به تازگی گفت که او نیز افت حدود یک میلیون جزوات بیش از مته حدود پنج شنبه در سالگرد 70 از شروع 1950-53 جنگ کره. مقامات کره جنوبی گفته اند که آنها غیر نظامی بان فعالان از راه اندازی بالن به سمت کره شمالی.

کارشناسان می گویند کره شمالی به احتمال زیاد با استفاده از کره جنوبی غیرنظامی پخش اعلامیه به عنوان یک فرصت برای افزایش داخلی آن وحدت و اعمال فشار بیشتر در سئول و واشنگتن در بحبوحه مذاکرات هسته ای دیپلماسی است.

در سال 2018 رهبران دو کره توافق برای توقف هر گونه اعمال خصمانه علیه یکدیگر در امتداد مرز خود از جمله جنگ روانی از قبیل پخش اعلامیه و تبلیغات پخش می شود. اما توافق خود را ندارد به وضوح می گویند که آیا غیر نظامی پخش اعلامیه نیز ممنوع و کره جنوبی فعالان پس از آن نگه داشته و راه اندازی بالن بزرگ حمل جزوات انتقاد کره شمالی از برنامه هسته ای و حقوق بشر.

کره شمالی به تازگی منتشر شده عکس نشان دادن ته سیگار آشغال در جزوات با تصویر کره جنوبی به رئیس جمهور مون جائه در آن گفته خواهد پرواز جنوب. یک پیام در این اعلامیه گفت: ماه “خراب شمالی-جنوبی (کره ای) موافقت نامه.”

کره شمالی در هفته گذشته گفت: این امر ارسال نیروهای خود را به حال-توقیف همکاری مشترک سایت در خاک خود نصب مجدد پست گارد و رزومه نظامیان در خط مقدم مناطق در نقض جداگانه 2018 معاملات با کره جنوبی. Jeong گفت: کره جنوبی را “فوری و سریع مربوط به” مراحل برای هر کره شمالی تحریک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>