سبزیجات لایق کبابی در اینجا چیزی است که شما نیاز به شروع


Illustration for article titled Vegetables Deserve to Be Grilled, Heres What You Need to Get Started

عکس: آنجلا هندرسون Orr (Pixabay)

بالا محصول ویژه: تسلیم 12″ دیگچه آهن | $39 | آمازون

جهان شده است پخت و پز سبزیجات نادرست برای بیش از حد طولانی است.

من معتقدم که ما به عنوان یک گونه در حال به تنهایی مسئول رپ بد از سبزیجات بدست. مطمئن بخارپز کلم بروکسل روشنی نفرت انگیز است. اما آن را نمی جوانه گسل. برای دهه ها و پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ انجام داده اند سبزیجات زیانی پخت و پز آنها را در blandest راه ممکن است و ما را وادار به خفه کردن آنها را حصول اطمینان از که ما می خواهم جلوگیری از آنها را در همه هزینه ها هنگامی که ما در نهایت به دست آورده آژانس بیش از زندگی ما است. اما در حال حاضر من می دانم که بهتر است و هیچ بهانه ای برای نادیده گرفتن گیاه خوشمزه مبتنی بر طرف در سال 2020—به ویژه هنگامی که آن را بسیار آسان و خوشمزه به بازی شیر یا خط آنها را در کوره.

تبلیغات

به طور جدی کباب را می توانید فقط در مورد هر سبزی خوشمزه است. آن را حتی می توانید صرفه جویی در کلم بروکلیبه unholiest از سبزی. هر سبزی قطع آن را درازا و پرتاب آنها را در سمت راست دریچه های شبکه ای—شاید خار با کمی روغن و نمک. تضمین می کنم آن را تغییر ادراک خود را. من پیشنهاد می کنم یک سیلیکون برس مانند این دو به خوبی کار می کند—شما می خواهید با یک آبرومندانه دسته بلند در مورد یک دستور غذا خواستار کوک در کوره. همان می رود برای خود انبرککه نیاز به بیش از معمولی خود را آشپزخانه انبرک برای جلوگیری از سوختن دست خود را (به من اعتماد).

تبلیغات

البته که نه تنها راه به کوره و سبزیجات و بسته به آنچه که شما در حال پخت و پز آن را حتی ممکن است ایده آل است. کوه در می رم یک دسته از سبزیجات است وقت گیر و/یا خطرات نوار فلفل در حال سقوط از طریق ترک. اگر شما می خواهید چیزی کمی آسان تر برای کار با با محاکمه و درست سیخ روش. این کار بیشتر در صف مقابل skewering همه چیز اما خیلی راحت تر به تلنگر در گرما (هه) از لحظه ای هنگامی که شما در حال تلاش برای کوره یک دسته از چیزها را در یک بار. سیخ کباب چوبی کلاسیک ارزان و یکبار مصرف, زمانی که شما در حال کباب برای بسیاری از مردم است. اما برای گروه های کوچکتر من همیشه در بر داشت فولاد ضد زنگ سیخ مانند این می شود آسان تر است. برخی از مردم مانند ثبات فوق العاده که دو جانبه سیخ ارائه هر چند که من هرگز آنها را مورد استفاده خودم.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون
تبلیغات

اگر skewering همه چیز را مانند تلفن های موبایل بیش از حد damn کار شما باید گزینه های دیگر. برای اطلاعات بیشتر ریز خرد شده موارد—و یا شما از جمله قارچ jalapenos و کوچک دیگر سبزیجات—کوره سبد یک نعمت غیر مترقبه. اجازه سبد قبلا گرم در کوره به مجموعه متوسط به بالا. پس از آن فقط شیر یا خط آنها را در سبد—دوباره خار با برخی از نفت—و آنها را هم بزنید گاهی اوقات خود را با انبرک بنابراین تمام سبزیجات یک به نوبه خود در سطح. این است که قطعا دردسر ترین روش و در حالی که شما نمی توانید کاملا خوشمزه کاراکتر شما از داشتن آنها را به طور مستقیم در کوره اما شما هنوز هم مقداری از آن نوعی مرغابی وحشی واکنش قهوه ای شدن و این طرف و راحتی معاوضه می توان به ارزش آن هنگامی که توجه خود را تقسیم شده است.

بسیاری از مردم سوگند فولاد ضد زنگ کوره سبدهای بیشتر-کف صاف بود و این یکی از وبر (که همچنین می آید با یک اندازه بزرگتر). این چیزی است که من استفاده از, اما تسلیم است قبل از چاشنی یکی است که به من بسیار شیفته. نیز وجود دارد که سیم سبد, اگر شما ترجیح می دهند یا آنهایی که با دسته اجازه می دهد که به صورت فوق العاده آسان کوه در می رم (در درجه اول طراحی شده برای ماهی, اما آنها کار زیادی با سبزیجات بیش از حد). برخی از مردم جست و خیز سبد به طور کامل و فقط چوب خود را ظرف چدن در کوره هر چند من معمولا ترجیح می دهند چیزی است که اجازه می دهد تا روغن و رطوبت به چکه کردن.

تبلیغات
تبلیغات

کسانی که در حال رفتن به روش برای کباب کردن سبزیجات, اما شما پیدا کردن ارقام از همه از بالا. می خواهم شکل از مخلوط سبزیجات با راحتی از یک سبد ؟ بوم: سیخ سبد. می خواهید یاوه سرایی کردن-ارزش کار افتاده چدن بدون چربی و رطوبت ایجاد می کند از یک نمونه پان ؟ معرفی کوره wok. ظاهرا سرو پیچد حتی یک چیزی که اگر شما می خواهید برای انتقال یک بیت از آن عطر و طعم دودی به خود مارچوبه.

تبلیغات

نمی overthink آن ، زیبایی کباب است در همه کاره بودن آن و بازی شیر یا خط-هر چیزی-در سهولت. به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید برخی از این خوشمزه, browning, شما در واقع ممکن است قادر به متقاعد کردن خودتان را به خوردن آن بسیار مورد نیاز سبزی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de