Netflix بکشد مستند می گوید تمام داستان از یک ورزشکار,’ مگی نیکولز

Category: کیمیا | No comments

گذشت زمان انجام نشده زیادی برای تسکین درد خود را. اگر هر چیزی, Gina و جان نیکولز در حال عصبانیتر شدند که یکی دیگر از گریم سالگرد آمده و رفته کشش خود را صبر کنید برای عدالت به یک ششم مشقت بار در سال است.

مستند جدید “ورزشکار یک” می گوید تمام داستان. چگونه نیکولز’ دختر, مگی, اولین ورزشکار که به گزارش ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, دکتر تیم لری Nassar تا به حال مورد آزار جنسی او. چگونه است که سازمان — و دیگران — را بلافاصله عمل می کنند که اطلاعات را در سال 2015 ترک Nassar رایگان تجاوز به دختران دیگر. چگونه Nassar به زندان رفت اما بسیاری از توانمندسازها شده اند پاسخگو باشند.

“برخی از مردم می گویند, ‘دریافت بیش از آن. آن بوده است مدت پنج سال’ ” گفت: Gina نیکولز از کانادا. “آنها نمی توانند درک کنند که چرا ما هنوز هم ناراحت است. اما عدالت بوده است در خدمت. ما هنوز در حال مبارزه با این. آن را هنوز هم بسیار خام برای ما است.”

فیلمسازان Bonni کوهن و جان Schenk صرف 2½ سال ساخت “ورزشکار, یک,” نام مستعار است که محافظت نیکولز ” هویت در اوایل اسناد دادگاه. این فیلم آغاز می شود که جریان روز شنبه در Netflix بکشد, جزئیات, چگونه ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک,’ شهوت مدال و پول اجازه Nassar به قربانی های بی شماری ورزشکاران است.

مگی جینا و جان نیکولز برجسته برجسته همراه با دو نفر دیگر مورد آزار قرار گرفته ژیمناستیک — راشل Denhollander و جیمی Dantzscher — و خبرنگاران تحقیقی در ایندیاناپولیس ستاره گفت که داستان های خود را. نیکولز خانواده امیدوار است “ورزشکار یک” را به ارمغان خواهد آورد آگاهی بیشتر به coverup که شده است به طور گسترده ای پوشش داده شده به عنوان Nassar تکان دهنده جنایات.

Gina و جان نیکولز گفت: آنها می دانستند که قبل از المپیک 2016 محاکمه که مگی نمی خواهد این تیم را برای المپیک ریو به عنوان مجازات برای دمیدن سوت در Nassar. آنها به یاد بیاورید که دروغ به دوری و در تاریکی نگه داشته شده توسط ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و کمیته المپیک ایالات متحده در افغانستان ،

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک را رد کرده درگیر شدن در یک coverup گفت: در یک سال 2018 بیانیه ای که آن را “نگه داشته و این موضوع محرمانه به دلیل FBI در بخشنامه دخالت نمی کنیم و با بررسی است.” مگی نیکولز شکایت کرد ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, این ادعا آن موفق به نظارت بر Nassar و محافظت از او; سازمان تخلف را رد کرده است.

کنگره گزارش در سال گذشته گفت: ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و USOC “آگاهانه پنهان سوء استفاده توسط Nassar” و کسانی که سازمان اف بی آی “تا به حال فرصت برای توقف Nassar اما موفق به انجام این کار است.”

این فیلم نیز به شرح زیر مگی نیکولز در طول ستارگان حرفه ای در اوکلاهما به عنوان او غالب ورزشکار در تاریخ کالج, ژیمناستیک زنان. هر چند مگی گفت: او “چیزهای زیادی برای فکر کردن در مورد” هنگامی که او نزدیک شد فیلمسازان او معتقد است این مستند را تازه قدرت و صدای خود را به بازماندگان آنها به عنوان نگه داشتن فشار برای پاسخگویی.

“مردم می دانند که چگونه مشکل آن این بود که آیا این فیلم گفت:” نیکولز که اتمام کالج حرفه ای آخرین بهار با دو NCAA تمام اطراف عناوین و دو تیم در مسابقات قهرمانی. “من هنوز هم بسیاری از احساسات: دل شکستگی و خشم و ناامیدی احساس من شکست خورده توسط ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک.

“این بسیار قدرتمند فیلم های. آن را به باز کردن چشم بسیاری از مردم است.”

خشم — و گاهی اشک — هنوز هم جریان آزادانه هر زمان که جان و جینا نیکولز بحث در مورد جرم و جنایت و پیامدهای آن. Nassar های دیرین دکتر تیم برای ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و میشیگان, دولت, مورد آزار جنسی صدها نفر از دختران بیش از چندین سال تحت پوشش درمان های پزشکی. ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک مقامات گفته شد در مورد مگی سوء استفاده در ژوئن 17, 2015.

با توجه به مگی پدر و مادر استیو پنی و سپس مدیر عامل ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, به آنها اطمینان داد او را گزارش آن را به اجرای قانون و گفت: آنها را به انجام این کار خود را. پنی نیست تماس FBI تا ژوئیه و آن را چند ماه قبل از FBI تماس مگی برای مصاحبه.

هر زمان که جان و جینا نیکولز مورد بررسی آنها گفت: آنها گفته شد برای آرام ماندن. مگی تبدیل به یک مدعی برای المپیک تیم تیم برنده طلا در سال 2015 قهرمانی جهان و مبارزه با بازگشت از مصدومیت زانو به مقام ششم در سال 2016 المپیک محاکمه در سن خوزه کالیفرنیا. او بود و نه حتی به عنوان یک جایگزین برای ریو بازی که تعجب بسیاری از مردم — و نه پدر و مادرش.

“در حوادث بزرگ NBC ما را miked و وجود دارد خواهد بود دوربین های زیر با ما” جان نیکولز گفت. “هنگامی که ما به سن خوزه, صندلی ما نیست حتی با پدر و مادر دیگر. وجود دارد هیچ mikes, بدون دوربین در ایالات متحده است.

“ما می دانستیم که پس از آن معامله انجام می شود که مگی نبود رفتن به این تیم است. او یک تهدید به [ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک] چرا که او گزارش شده است.”

“ورزشکار یک” توصیف یک فرهنگ است که در آن ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, مجاز Nassar به قربانی ورزشکاران و دختران نوجوان به کالا است. جینا نیکولز گفت: پدر و مادر ممنوع شد از Karolyi انزال, مرکز آموزش المپیک, که در آن بسیاری از سوء استفاده رخ داده است و حتی گفته Nassar بود و درمان دختران خود.

او احساس می کند مگی بود چپ محافظت نشده توسط هر موسسه به جز دانشگاه اوکلاهما که مگی رونق گرفت و دو شهر مقدس Champlin ورزشگاه که در آن او یک قهرمان است. حتی اف بی آی نا امید Nassar را قربانیان. دست زدن به آن مورد بررسی قرار گرفته توسط بازرس کل وزارت دادگستری ایالات متحده; هر چند یک گزارش تکمیل شد دو سال پیش از آن هنوز منتشر نشده به قربانیان به عنوان وعده داده شده.

چند رهبران ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و USOC استعفا و یا اخراج شدند و در پی رسوایی. نیکولز خانواده و سایر بازماندگان می خواهید همه به چهره عدالت — از جمله پتانسیل اتهامات جنایی — و به دنبال افشای کامل از آنچه اتفاق افتاده است به طوری اصلاحات را می توان به محافظت از ورزشکاران است.

بازماندگان باید حل و فصل نشده با ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک است که در ورشکستگی. پنی شده است به اتهام جنایت برای دستکاری با شواهد است و در انتظار محاکمه است.

“هر کسی که در مورد این می دانستند و نمی جلو آمده باید پاسخگو باشند” جینا نیکولز گفت. “از نظر ما آنها را همدستان به جرم و جنایت. ما نمی توانیم اجازه دهید آنها را دور با آن. بیش از حد بسیاری از مردم بوده است صدمه دیده است.”

در اواخر سال گذشته جینا و مگی نیکولز کردم اولین نگاه خود را در “ورزشکار A.” جینا گریستم او به عنوان بسیاری از بار قبل.

مگی احساس قدرت. با “ورزشکار یک” تقویت بازماندگان صدای در سراسر جهان او امیدوار عدالت ممکن است در نهایت در دسترس است.

“من می دانم که ارتش از مردم را برای مبارزه با آنچه حق است,” او گفت:. “آنها نمی خواهد به پایین. و زمانی که این فیلم بیرون می آید و بیشتر مردم از شنیدن کل داستان من فکر می کنم خیلی بیشتر خواهد شد مبارزه برای عدالت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>