آلبرت لی در نظر روابط خود را با مؤتلفه اسم

Category: کیمیا | No comments

آلبرت لی, MINN. — هانا Goodemann به یاد می آورد یادگیری است که او در شهر بود به نام یک مرد با یک تفرقه گذشته در یک مدرسه زمینه سفر به شهرستان Freeborn موزه تاریخی.

اما Goodemann و دیگر دیرین ساکنان این شهر از 18000 نفر — 98 درصد از آنها را سفید می گویند که واحد ان وفاداری به slaveholding جنوبی است به ندرت ذکر شده است.

آلبرت لی بود Tennessean که در خدمت به عنوان یک مؤتلفه سرهنگ چندین دهه پس از بررسی نقاط چه شد در جنوب ایالت مینه سوتا برای ارتش ایالات متحده در سال 1835. وجود دارد یک مجسمه از او در موزه شهرستان, اما او را به خاک سپرده 900 کیلومتر دور پایین بزرگراه بین ایالتی 35 در کورسیکانا ،

“من فکر می کنم این امر می تواند جالب برای باز کردن در که گفت و گو و ببینید که چه افراد دیگر در جامعه فکر می کنم” گفت: Goodemann, 22 یک متصدی بار و فعال جامعه.

یک گروه دو حزبی از قانونگذاران در واشنگتن دی سی است که در تلاش برای حذف نام مؤتلفه ژنرال از پایگاه های نظامی و شورشی مجسمه در حال غلت از تگزاس به ویرجینیا. در پی جورج فلوید را کشته و در مینیاپولیس برخی نژادی عدالت طرفداران می گویند چنین نمادهای جلال نیروهایی که مبارزه برای حفظ بردگی است.

هنوز بحث در مورد محل مؤتلفه نام در قرن 21 امریکا تا حد زیادی کنار آلبرت لی دور از مکان های که در آن برده داری کمک درایو جنگ داخلی.

“من نمی دانم که واقعا به عنوان یک جامعه ما صحبت کردیم در مورد آلبرت لی … من سرمایه گذاری به حدس می زنم که بسیاری از افراد در شهر حتی نمی دانند” گفت: شهردار Vern راسموسن جونیور

راسموسن بزرگ شده در جنوب ایالت مینه سوتا اما گفت که او را نمی شنوند و خیلی از آلبرت لی را مؤتلفه روابط تا سال 2015 زمانی که یک آتش نشان داوطلب پرواز مؤتلفه پرچم بر پشت یک هارتلند, Minn., آتش سوزی کامیون در طول یک رژه روز استقلال در آلبرت لی.

این حادثه موجب جنجال در زمانی که مقامات کارولینای جنوبی به دنبال حذف مؤتلفه پرچم در خانه ملت در پی یک سفید supremacist تیراندازی نه آفریقایی-آمریکایی churchgoers در چارلستون.

راسموسن گفت: یکی از شورای شهر نیل به اهداف بهبود توسعه و فراگیر با جامعه و اضافه کرد که “مهم ترین چیز برای ما انجام دهید این است برای ادامه کار ما در روابط.” اگر آلبرت لی نمی کند هر کس خوش آمدید, او گفت: آن را نمی خواهد رشد کند.

“نام خود را فکر نمی کنم در جامعه ما هر منفی یا مثبت مفهوم” گفت: راسموسن. “این واقعا فقط یک نام … من فکر می کنم [آن] است که مقدار زیادی از پول و زمان صرف شده و من مطمئن هستم که آن را به نفع ما به همان اندازه به عنوان آن را به تلاش برای ساخت یک جامعه پذیرای همه است.”

ملیسا اشمیت, 41, گفت که او موافق با شهردار. واحد ان مؤتلفه خدمات او گفت: “تا به حال چیزی برای انجام با آنچه او در آلبرت لی در آن زمان است.”

ناراحت کننده گذشته

لی متولد شد در سال 1808 در Knoxville دنیاست. و فارغ التحصیل از آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت. او به عنوان یک ستوان در اولین هنگ از ایالات متحده Dragoons در فورت Des Moines و اختصاص داده بود به یک توپوگرافی اعزامی در سال 1835 از قلمرو میشیگان پوشا چه شد northern Iowa و جنوبی مینه سوتا است.

او کمک کرد تا نقشه منطقه و انتشار جزوه سال بعد بود که با اعتبار نقشه کشی امواج مهاجران به نام تجاری جدید ویسکانسین خاک و همچنین به آیووا نام آن است. فرانسه نقشه کش یوسف Nicollet بعد از تغییر نام فاکس لک پس از لیا و این شهر که بر خاست تا در اطراف این دریاچه در 1850s زمان در نام ،

لی رفت و در یک محدوده گسترده ای حرفه ای از جمله روی لئامت دادن به عنوان وزیر جنگ دوران ریاست جمهوری میلارد فیلمور. او در تگزاس زندگی می کنند زمانی که جنگ داخلی آغاز شد و در سال 1861 و پیوست مؤتلفه ارتش حتی اگر پسرش ادوارد یک اتحادیه افسر نیروی دریایی. در سال 1863 لی دیدم ادوارد مرگ پس از مؤتلفه سربازان حمله قایق که در آن او رئیس نزدیکی گالوستون تگزاس.

توسط 1874 با مینه سوتا یک استوار اتحادیه دولت و زخم های جنگ داخلی هنوز هم تازه و برخی از آلبرت لی شهروندان شد تلاش برای تغییر نام شهر. آنها مخالف بودند توسط یک گروه که اعتراض شور و نشاط در شهرستان Freeborn استاندارد است که تغییر می تواند منجر به پستی سردرگمی و نیروی آلبرت لی به ساخت شهرت خود را تحت یک نام جدید.

لی آنها نوشته شده بود “فقط یک تابع مامور دولت در زمان سفر برخوردار از مشتاق قدردانی از موقعیت خود را.” آنها را ستایش این شهر تاریخی ریشه و چگونه لی تا به حال خواري با شوق و ذوق در نوشته های خود را در این منطقه زیبایی: “باید آن را کنار بگذارند چرا که آقای لی متاسفانه در جنوب زندگی می کردند که جنگ شروع شد[?]”

این نام باقی ماند. پس از جنگ Lea افتتاح یک کتابفروشی در گلوستون و به عنوان شهر مهندس. استاندارد بوق و کرنا سفر خود به آلبرت لی در سال 1879 خود را بیان کرد مؤتلفه روابط matter-of-factly: “در شکستن شورش [او] ارائه خدمات خود را به کنفدراسیون که پذیرفته شد. او در خدمت شورشی علت در ظرفیت های مختلف.”

در حالی که در شهر لی تحویل یک آدرس قبل از 3,500 مردم در مراسم سالانه از مهاجران از شهرستان Freeborn اما هیچ اشاره ای به جنگ داخلی. درگذشت او در سال 1891.

‘تاریخچه تاریخچه’

یک هفته پس از فلوید مرگ Goodemann سازماندهی یک تجمع در آلبرت لی خواستار عدالت به خود جلب کرد که حداقل 200 نفر در خارج از دادگاه شهرستان. او گفت که او دریافت برخی از واکنش های بعد از آن با پیام او را متهم بودن ضد پلیس و مرتبط با ضد فاشیستی در ایران ،

لیزا Hanson, 55, گفت که او فکر نمی کنم آلبرت لی را مؤتلفه گذشته “است لزوما چیزی است که هر کسی واقعی است افتخار” اما نمی نمایندگی از جامعه او را دوست دارد.

“آلبرت لی نمی کند نشان دهنده این مؤتلفه سرباز” گفت: Hanson صاحب تبادل شراب و قهوه اغذیه فروشی و مشروب فروشی. “بله آن را پس از نام او, اما من فکر می کنم به هیچ وجه ما خودمان را … به شرح زیر رد پای خود.”

شاون Biggins, a 30-year-old مشتری در تبادل گفت که او نمی تواند ببینید که چرا این امر می تواند یک مشکل به تغییر نام شهرستان. “اما من فکر می کنم بسیاری از مردم در اطراف در اینجا نمی خواهد بیش از حد با مهربانی به او گفت:” آن را یک محافظه کار منطقه و “به نظر می رسد[s] به مانند تغییر بسیار زیاد است.”

در Conger گوشت در بازار مرکز شهر behind-the-counter کارمند Tammy Eggum, 58, ابراز ترس در تلاش برای حذف مؤتلفه نام از پایگاه های نظامی. او گفت: او پسر است در ارتش و به او آموزش های پایه در گرجستان در Fort Benning, نام برای یک مؤتلفه به طور کلی. تاریخچه باید حفظ شود, خوب و بد, او گفت:, و این شامل نگه داشتن آلبرت لی نام.

“تاریخچه سابقه است — آن را باید باقی بماند که در آن است,” او گفت:.

“تاریخچه می تواند زشت” توافق مشتری جولی Sorenson, 54, منطقه مدرسه کارگر. اما از بین بردن مؤتلفه نام و مجسمه او گفت: “آیا پاک کردن آن است.”

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>