فرمانده ارتش MM Naravane بازديد به جلو در مناطق شرق لاداخ بررسی آمادگی

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane روز چهارشنبه در بازدید های مختلف رو به جلو در مناطق شرق لاداخ و در زمان انبار از ارتش در مبارزه با آمادگی در این منطقه در پی تلخ مرز مناقشه با چین, مقامات گفت.

ژنرال Naravane که وارد له در یک سفر دو روزه به این منطقه تعلق می گیرد نیز تقدیر و کارت را به تعدادی از سربازان که شجاعانه جنگیدند در طول های اخیر صورت آف با ارتش در منطقه, مردم آشنا با این موضوع گفت.

رئیس ستاد ارتش بررسی کلی وضعیت امنیتی در منطقه شمالی ارتش فرمانده Lt Gen Yogesh کومار Joshi فرمانده 14 سپاه Lt Gen Harinder سینگ و دیگر مقامات ارشد ارتش و مقامات روز سه شنبه بعد از ظهر.

“به طور کلی M M Naravane #کام بازدید به جلو در مناطق شرقی #لاداخ و بررسی وضعیت عملیاتی بر روی زمین است. #کام تقدیر از نیروهای خود را برای بالا روحیه و ترغیب آنها به ادامه کار با شوق و شور و شوق” ارتش گفت: در یک صدای جیر جیر.

به زودی پس از ورود در له ژنرال Naravane بازدید از یک بیمارستان ارتش که در آن 18 سربازان مجروح در برخورد در Galwan دره در 15 ژوئن هستند تحت درمان است.

بیست هندی پرسنل ارتش کشته شدند و 18 بودند به طور جدی زخمی در خشونت برخورد با چینی نظامی در Galwan Vally.

وقتی پرسیده شد که در مورد اعطا از “Commendation کارت” توسط ژنرال Naravane ارتش منبع گفت: “هر زمان که رئیس ارتش کارکنان بازديد سازند و یا واحد آن است که یک هنجار به جایزه در نقطه تقدیر کارت به پرسنل که نمایشگاه استثنایی ارادت به وظیفه.”

“در مورد فوری همچنین پرسنل اعطا شده است برای ارادت به وظیفه” این منبع گفت. آن را آموخته است که سربازان اعطا شده است “Commendation کارت” شجاعانه جنگیدند در Galwan ولی برخورد.

این Leh-بر اساس 14 سپاه است که وظیفه مراقبت از وضعیت امنیتی در امتداد خط کنترل واقعی در منطقه لاداخ.

روز دوشنبه Lt Gen سینگ برگزار شد نزدیک به 11 ساعت دیدار با فرمانده تبت نظامی منطقه Maj Gen لیو لین.

در این دیدار دو طرف وارد یک “متقابل اجماع” به “خلاص” از تمام درگیری در شرق لاداخ.

دور اول Lt Gen مذاکرات برگزار شد در ژوئن 6, که در طی آن هر دو طرف نهایی توافق برای خلاص به تدریج از تمام بن بست نقاط ابتدا با Galwan دره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>