‘خاله Jemima لغو شد’ می گوید: بسیار غم انگیز زن ناراحت سیاه زندگی ماده و…کلوچه شربت


Illustration for article titled Aunt Jemima Was Canceled Says Very Sad White Woman Upset About Black Lives Matter and...Pancake Syrup

تصویر: C-SPAN

با توجه به گرامر به چالش کشیده توییتر زیستی نقطه عطف ایالات متحده آمریکا یک “جنبش دانشجویی برای آزادی, بازار آزاد محدود دولت است.” در حالی که من نمی خواهد کاملا آنها را هیتلر ایالات متحده آمریکا, من نمی خواهد نه آنها تماس بگیرید هیتلر ایالات متحده آمریکا ، شما می توانید آنها تماس بگیرید هیتلر ایالات متحده آمریکا اگر شما می خواهید! دوباره, من نمی خواهد آنها را هیتلر ایالات متحده آمریکا است. اما من می گویم که شاید آنها باید تغییر نام خود را به “ما کاملا هیتلر ایالات متحده آمریکا” و این چیزی است که من تماس بگیرید و آنها را برای تداوم خاطر.

تبلیغات

دیروز ما کاملا هیتلر ایالات متحده آمریکا برگزار شد تجمع برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شهر فینیکس به عنوان رئیس جمهور نگاه به دوباره بجای اول برگشتن از چهار تخته سه لا انتشار آلبوم در تولسا در آخر هفته گذشته. این رویداد برجسته چند ما نه کاملا هیتلر ایالات متحده آمریکا سخنرانان از جمله یک زن جوان به نام ریگان Escud—که تبدیل به یک بیت از یک جناح راست قهرمان محلی پس از او گفته اخراج از کار خود را برای جنایات سفیدی. (آیا شما می دانید که جنایات سفیدی بود و به عنوان اصلی از کمی آتش در همه جا?)

در طول سخنرانی خود را کمی از دست Whiteshine تاسف است که او را “دیده می شود شبان تماس برای عبادت به زانو زدن و عذرخواهی و عذر خواهی برای پوست خدا به آنها داد.” من سمت چپ که در همه کلاه دلیل این است که چگونه آن را به نظر می رسد در C-SPAN.org که در آن از متن کامل سخنرانی او می توان یافت. و همچنین من فقط فکر می کنم این جنون و untethered جریان whiteousness برای تلفن های موبایل بهتر است اگر خوانده در Gilbert Gottfried صدای.

تبلیغات

به هر حال Escud در نهایت متصل گرفتاری او به آنچه اتفاق افتاده است به…عمه Jemima—شاید اولین بار در تاریخ رکورد که یک 20-چیزی ورزش در یک نگاه کلوچه بطری شربت و فکر کردم: “من احساس می کنم دیده می شود.”

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

به راحتی بهترین و سرگرم کننده ترین و صادقانه ترین امی شایسته بخشی از این کلیپ نمایشی مکث بین “خاله Jemima” و “لغو شد.” او گفت: آن را با یک جاذبه است که نشان می دهد که عمه Jemima بود به معنای واقعی کلمه عمه اش. و نه فقط عمه اما جمعی, گروه جامعه, عمه. یک گله عمه. نگاه آنچه که این هیولا را برای ما شیرین, سیاه پوست, خاله J.

او در ادامه با برخی از زمینه های نانسی سبز—زن عمو Jemima بر این اساس بود—با استناد او به عنوان مثال از رویای آمریکایی است. اما در واقعیت واقعی وجود دارد که در, شما می دانید, واقعی, واقعیت, وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که سبز به اشتراک گذاشته شده در هر یک از سود حاصل از این شرکت است که فروش مخلوط نان شیرین و پهن. او ادامه داد: کار به عنوان یک خانه دار و درگذشت در سال 1923 پس از با یک ماشین تصادف. این است که در واقع یک وحشتناک , داستان اما حقایق مهم نیست به بطری, ورزش, اوا براون به عنوان مقدار به عنوان نمایشی شکایت می کند.

تبلیغات

خوشبختانه برای من شک دارم او را بیکار می شود ، Tyrannosaurus شپش از دست دادن برخی از درخشش و بهتر است که به جای او در فاکس از عمه Jemima به خواهر زاده?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de