زیبایی بزرگ شنبه: دوست داشتن پوست ما در شهری پوست Rx

Category: کیمیا | No comments

امریکا ممکن است به طور آزمایشی بود بازگشایی اما پس از آنچه احساس بی پایان هفته قرنطینه, بسیاری از ما در حال ظهور با برخی عادات جدید—که ممکن است شامل یک مطلب کامل محصولات مراقبت از پوست رژیم. سرزنش از آن در زمان بیشتری را صرف به تنهایی و آرایش-رایگان (و یا به سادگی زمان بیشتری را صرف نقد خودمان) اما اساسی گوگل از “قرنطینه محصولات مراقبت از پوست” نشان می دهد که افزایش بهره در پوست ما بود بهار سال 2020 روند; یکی از ما نبود ایمنی به عنوان روز تاری به ماه. با ذهن ما مجموعه ای که به عنوان سالم به عنوان ممکن است پوست ما محدود بود به برخی از مقدار مورد نیاز با توجه به عنوان به خوبی به عنوان ما به طور ناگهانی به حال زمان کافی برای سعی کنید از برخی از بسیاری از محصولات جمع آوری گرد و غبار در تب و تاب بودن تا زیبایی گنجه.

اعطا اینجا در تب و تاب بودن وجود دارد بسیار سنگین ذخیره کردن به حفاری به همین دلیل است که ما آغاز شده و با یکی از پیشگامان معاصر در melanated مراقبت از پوست شهری پوست Rx. تاسیس شده توسط پزشکی استتیشن & ملانین متخصص راشل Roff 10 ساله با نام تجاری یکی از اولین را به آبگرم-سطح خدمات به طور خاص فرموله شده برای کسانی از ما با پوست تیره تر به بازار و یک دلیل وجود دارد محصولات خود شده اند چنین موفقیت: آنها کار می کنند.

تبلیغات

همچنین شایان ذکر است که به عنوان یک زن سفید است که دارای تخصص در complexions آنها تیره تر Roff چیزی است که از یک پرت در قومی محصولات مراقبت از پوست فضا—و یکی از شاد برای به اشتراک گذاشتن در حال رشد پلت فرم.

“این واقعا یک سود برای همه ما,” او گفت: تب و تاب بودن تا اوایل سال جاری فریاد برخی از سیاه و سفید متعلق به مارک های که به اشتراک گذاری فضای قفسه در فروشگاه جعبه بزرگ مانند هدف است. “بیشتر مردم که کشیده شده به بخش—یا نه اگر آن را به دنبال بولدن یا خاص و زیبایی است که قرار است به من—آن را هنوز هم می دهد بیشتر چشم بر روی محصول. پس از آن واقعا یک پیروزی برای همه است.”

تبلیغات

در حالی که تب و تاب بودن تا در درجه اول ویژگی های سیاه و سفید متعلق به مارک های ما هم احترام راف ، اخلاق و این واقعیت است که محصولات خود باقی می ماند بی نظیر از نظر درمان شرایط خاص به پوست تیره تر دارند. به عنوان او به ما گفت که او را با نام تجاری تمرکز متولد شد و از تمایل واقعی برای دیدن برابری در زیبایی فضا.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“من فکر می کنم فقط از سن بسیار جوان من آگاه بوده است و از چیزهایی است که نمی فراگیر یا [هستند] تعصب,” راف ، به یاد می آورد ، تأمل در خود تربیت در یک خانواده لیبرال وکلای مدافع. “زمانی که من شروع به نما این سوالات در زیبایی شناسی مدرسه در مورد ‘آنچه در مورد درمان های پوستی برای پوست تیره تر?’ این بود که همیشه در این پیام که: “که نوع پوست بسیار حساس است و می سوزد و به راحتی و بنابراین ما اصلا به درمان آن’…بنابراین ما نمی گرفتن مقدار زیادی از فرصت های به عمل مانند غیر سفید مردم است. بنابراین من فقط در ابتدا مایل به درمان مردم است که من دوست داشتم و تخصص کامل, [I] فقط به حال به فشار برای آموزش و پرورش بیشتر…آن را فقط مانند اگر من میخوام یک متخصص پوست من نمی تواند چشم پوشی از این نوع پوست. که باعث می شود هیچ حس,” او اضافه شده است.

تبلیغات

راف ، ثابت خواهد بود و جلوتر از منحنی در یک صنعت است که تا حد زیادی به نظر می رسید به تنها اذعان complexions آنها تیره تر در سال های اخیر—و کنجکاوی او پرداخت می شود فوق العاده به عنوان شهری پوست Rx در حال حاضر در سطح بین المللی به فروش می رسد و دارای یک زیر وفادار. و همانطور که امریکا همچنان به روی چیزی حساب کردن با آن مداوم نژادی و بی عدالتی Roff می گوید او امیدوار است که برای انجام همان در زیبایی فضا.

“بزرگ وجود دارد عدم ورود در این صنعت و به طور کلی, و من در واقع احساس وظیفه من این است که برای رفع آن” Roff گفت. “من این فرصت را به چیزی که من خیلی دوست دارم که بالينی محصولات مراقبت از پوست و واقعا کار بر روی چیزی است که پس از ستم رفتن در صنعت است که من خیلی در مورد.”

تبلیغات

البته محصولات مراقبت از پوست ممکن است به نظر می رسد حداقل از ما سهام مسائل در حال حاضر, اما در یک لحظه هنگامی که مراقبت از خود نیز تبدیل به یک ضرورت ما با خوشحالی تبدیل اوقات فراغت ما به آبگرم زمان با یکی از این بیشتر تهدید آمیز محصولات در شهری پوست Rx را در خانه ارائه: dermaplaning.

تبلیغات

اگر شما نا آشنا با dermaplaning آن را کمی مانند تراش—خوب در واقع که دقیقا آنچه در آن است: sloughing کردن سلول های مرده پوست و صورت خوب موها با یک microblading ابزار آشکار تر نورانی زیر پوست است که بیشتر پذیرای محصولات مانند لایه برداری شیمیایی سرم و مرطوب کننده. این روند به طور منظم مورد استفاده توسط aestheticians و نیست و بدون خطرات آن—در واقع, Keke Palmer ساخته شده اخبار در اوایل این هفته هنگامی که او انجام razored کردن نوزاد موها در این روش (h/t جذبه)—از همه بیشتر دلایل چرا شما ممکن است بخواهید به این روش برای خودتان.

درست اعتراف: من می خواهم در اختیار داشتن شهری پوست Rx را Dermapeel صاف و درمان تب و تاب بودن 2 مرحله سیستم (در حال حاضر در فروش برای $44) برای بسیاری از سال قبل از من در نهایت کردم تا عصب سعی کنید آن را برای خودم. در واقع, آن را تنها در حالی که منزوی و پناه در جایی که من در نهایت سوار بر آنچه که تبدیل شدن به یک ماه است از پوست در سفر با نام تجاری dermaplaning ابزار و رنگ اصلاح لایه برداری شیمیایی پد. همانطور که معلوم شد من تا به حال چیزی برای از دست دادن حتی کودک موها—و همه چیز را برای به دست آوردن به من تاکید کردن پوست لذت می برد تدریجی تازه کردن. اتمام این هفته تصویری برای دیدن مراحل و (بازی های آرایش-رایگان) نتایج!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>