مادر و پسر تبعیض در مریلند رستوران

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Black Mother and Son Discriminated Against in Maryland Restaurant

تصویر: مارسیا گرانت (Facebook)

ناهار خوری در حالی که سیاه و سفید می تواند یک تجربه خسته کننده. همیشه وجود دارد که آزار دهنده سوء ظن است که در پایان دریافت خدمات ضعیف است به دلیل در بخشی به نژاد خود را. متاسفانه برای یک مادر و 9-سال-پسر آن پرهیاهو و روشن که چرا آنها علیه تبعیض در بالتیمور رستوران.

تبلیغات

NBC گزارش های خبری که مارسیا اعطای بود در Ouzo خلیج هنگامی که او را تکذیب سرویس به دلیل راه پسرش بود ، پسر او با پوشیدن یک نایک پیراهن و یک جفت ورزشی,کوتاه, که ظاهرا رفت و در برابر این رستوران ، در یک ویدیو اعطای ثبت حادثه یک مدیر در رستوران او اطلاع از کد لباس. اعطای تابه دوربین به یک کودک با پوشیدن لباس شبیه لباس به عنوان پسر خود را که در حال خروج با خانواده اش پس از خدمت شده است. مدیر سپس می گوید: او نمی توانید با یک نگاه به کودک است.

مطمئن Jan.

اعطای ابراز ترس او را در وضعیت on Facebook. “من مواجه نژادپرستی در وقت و زمان دوباره, اما آن را سخت AF هنگامی که شما باید برای دیدن فرزند خود را (9yo) ناراحت چرا که او می داند او را تحت درمان های مختلف [از] یک کودک!!!” اعطای نوشت.

تبلیغات

اطلس رستوران که صاحب Ouzo خلیج به نام ویدئو “نگران کننده است.” “این هرگز اتفاق افتاده است مدیر دیده می شود در این ویدئو قرار داده شده است در مرخصی نامحدود. ما بیمار توسط این حادثه است. ما صمیمانه عذرخواهی به مارسیا گرانت و همه تحت تاثیر این حادثه دردناک.” بیانیه منتشر شده توسط این شرکت اعلام کرد. این شرکت در ادامه می گویند که آنها می تواند در ایجاد تغییرات به کد لباس که محروم کردن کودکان 12 و تحت. “در حالی که لباس کدهای سراسر اطلس خواص هستند در نتیجه از جریان ورودی از مشتریان به هیچ وجه در آنها در نظر گرفته شده بود تبعیض آمیز است.” در این بیانیه ادامه داد.

این اولین بار نیست اطلس رستوران به دست آورد تا اختلاف خود را با استفاده از کدهای لباس. در سپتامبر گذشته یک کد لباس برای اجرا در Choptank ممنوع “شل, لباس, عینک آفتابی, عینک بعد از تیره و bandanas.” با توجه به ارتباط روابط عمومیess, رستوران را به تغییر لباس پس از واکنش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>