چیدمبرم: Nadda نمی خواهد جرات به درخواست مودی در 2,264 چینی پس از تهاجم 2015

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم روز سه شنبه گزارشی در BJP رئیس JP Nadda برای بالا بردن این موضوع از 600 چینی تهاجم تحت UPA حکومت کرد و گفت: این زعفران حزب رئیس نمی خواهد جرات به درخواست نخست وزیر نارندرا مودی به توضیح “2,264 چینی تهاجم پس از 2015”.

در یک سری از توییت چیدمبرم گفت: BJP جمهور Nadda خواسته سابق نخست وزیر مانموهان سینگ به توضیح 600 چینی تهاجم به هند بین سال های 2010 و 2013.

“بله, وجود دارد, تهاجم, اما, هیچ, هند سرزمین اشغال شده بود توسط چین و هیچ زندگی از سربازان هندی را از دست داده بودند در درگیری های خشونت آمیز.”

“خواهد J P Nadda لطفا بپرسید در حال حاضر PM به توضیح 2,264 چینی پس از تهاجم سال 2015 ؟ من شرط می بندم او نمی خواهد به جرات پرسیدن این سوال” خانه سابق وزیر گفت.

چیدمبرم حمله آمد زیر Nadda اظهارات روز دوشنبه نخوری مانموهان سینگ پس از وزیر سابق در زمان هدف خود را جانشین او دست زدن مداوم ایستاده با چین است.

Nadda گفته بود سینگ و حزب او باید متوقف شود “توهین به نیروهای ما” بارها و بارها و سوال خود را بگیریم.

“تنها خواسته است که دکتر سینگ بود که نگران چینی طرح که به عنوان PM او abjectly تسلیم صدها کیلومتر مربع از هند زمین به چین است. او ریاست بیش از 600 تاخت و تاز شده توسط چین بین سال های 2010 تا 2013!” Nadda کرده ایم.

برای حمله به دولت چیدمبرم همچنین با اشاره به گزارش رسانه ها در روز سه شنبه است که به نقل از منابع رسمی عنوان کرد و گفت که فرمانده-سطح مذاکرات با هدف “بازسازی status quo ante”.

“این (گزارش) همچنین می گوید که” چین نقل مکان کرد تا به انگشت 4 و متعهد شده است که عمده ساخت تا بین انگشت 4 و 8′,” چیدمبرم گفت در توییتر.

“همه اینها در Ladakh. آیا این نه نقطه به تهاجم و اشغال سرزمین های هندی؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>