تغییر آب و هوا و آلودگی هوا مربوط به خطرات دوران بارداری—با مادران و نوزادان با درد و رنج بیشتر


Illustration for article titled Climate Change and Air Pollution Linked to Pregnancy Risks—With Black Mothers and Their Infants Suffering the Most

عکس: شاتر

موج تحقیق و پوشش رسانه ای در طول چند سال گذشته تضمین کرده است که می داند بیشتر در مورد امریکا بعدم سلامت مادران بحران از همیشه قبل از. اما به عنوان یک مطالعه جدید نشان می دهد که عوامل سیستمیک است که سوق دادن چنین نابرابری در بارداری و سلامت نوزاد ممکن است بدتر.

تبلیغات

این مطالعه جدید منتشر شده در پنج شنبه گذشته در شبکه JAMA باز بخشی از مجله انجمن پزشکی آمریکا نشان داد که تغییر آب و هوا است که تاثیر منفی بر عملکرد تولد پدر و مادر و فرزندان خود را—با زنان در گروه درد و رنج شدید ترین اثرات.

به طور کلی محققان دریافتند زنان باردار در معرض درجه حرارت بالا و یا آلودگی هوا با احتمال بیشتری به تولد زودرس کودکان, گزارش نیویورک تایمز. نوزادان نیز به احتمال زیاد به کم وزنی یا مرده. اما سیاه و سفید تولد پدر و مادر و فرزندان خود بودند بیشتر احتمال دارد به تجربه این مضرات از جمعیت ،

تبلیغات

این جارو مطالعه نگاه 32 میلیون تولد در ایالات متحده گردآوری و تجزیه و تحلیل ده ها تن از مطالعات منتشر شده از سال 2007 که با تمرکز بر تولد, نتایج و عوامل محیطی.

آمار اخیر از مراکز کنترل بیماری یافت می شود سیاه و سفید تولد پدر و مادر در سه تا چهار برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از بارداری-عوارض مربوط به بیش از زنان سفید پوست. CDC تحقیقات همچنین نشان می دهد که زنان زایمان زودرس در 50 درصد نرخ بالاتر از سفید پدر و مادر است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

با توجه به نویسندگان این مطالعه تفاوت رانده مشکلات سیستمیک از جمله بدتر شدن آلودگی هوا و تغییر آب و هوا.

دکتر روپا باسو که منجر هوا و آب و هوا اپیدمیولوژیک بخش برای دفتر بهداشت محيط ارزیابی خطر در کالیفرنیا و همکاری نویسنده این مقاله با اشاره به این واقعیت است که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند بیشتر احتمال دارد به زندگی نزدیک به نیروگاه ها و نزدیک شدن به بزرگراه است. قرار گرفتن در معرض دود حاصل از اگزوز دیزل و کارخانجات مرتبط شده است یک تعداد از شرایط اعم از آسم به سرطان ریه و بیماری های قلبی. باسو همچنین با اشاره به رواج است که, سیاه و Latinx محله هستند بیشتر احتمال دارد به “جزایر حرارتی“—داغتر از جوامع اطراف آن به دلیل “بیشتر blacktops, کمتر, فضای سبز.”

تبلیغات

سیاه و سفید خانواده ها نیز به طور معمول منابع کمتر به کمر فشار در برابر این عوامل محیطی. آنها ممکن است همچنان برای پیدا کردن موانع به زندگی در محله های بیشتر فضاهای سبز و خانواده های کم درآمد ممکن است قادر به پرداخت هزینه تهویه مطبوع به کمک خنک کردن خانه های خود. پس از آن وجود دارد مسئله چه اتفاقی می افتد زمانی که یک بیماری جدی مطرح می شود—سیاه مردم هستند احتمال بیشتری برای زندگی “پزشکی بیابان“—مکان های که در آن پزشکان مراقبت های اولیه دشوار است برای پیدا کردن. هنگامی که آنها پیدا کردن یک پزشک سیاه بیماران نیز کمتر احتمال دارد برای دریافت درمان مناسب از همتایان سفید هنگامی که آنها به دنبال کمک—یک داستان است که اغلب می آید تا با توجه به سیاه و میر مادران مراقبت های خاص است.

“ما در حال حاضر می دانیم که این حاملگی هستند و بدتر برای زنان” باسو گفت: بار. “آن را حتی بیشتر تشدید این مواجهه.”

تبلیغات

عدالت زیست محیطی طرفداران می گویند کاغذ برجسته نیاز برای تنگ تر مقررات فدرال در برابر آلودگی هوا است.

“این یک لحظه از حساب به صورت نژادی و بی عدالتی و نابرابری های سلامت,” کاترین گارسیا, گل, زمینه, سازمان, در هوستون برای گروه حمایت از مادران پاک نیروی هوایی گفت: بار. “انجام هیچ چیز در مورد آلودگی هوا که به وضوح دارای تاثیر بیشتری در سیاه و سفید آمریکایی است که نژاد پرستی در عمل است.”

تبلیغات

هزینه برای دولت انفعال سقوط خواهد کرد مستقیما در خانواده یعنی در نوزادان خواهد شد که در دراز مدت عواقب خود و جامعه را در معرض بدتر شدن آلودگی است. تولد زودرس و وزن کم هنگام تولد است جدی در دراز مدت عواقب تأثیر رشد مغز و کودکان بیشتر در معرض خطر بیماری های آینده می گوید: دکتر ناتانیل DeNicola یکی از این مقاله نویسندگان و استاديار گروه زنان و زايمان دانشگاه جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده علوم پزشکی و بهداشت.

به عنوان او گفت: بار “این واقعا مجموعه صحنه را برای یک نسل کامل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de