COVID-19 بستری شدن در بیمارستان تا کمی در مینه سوتا

بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 افزایش یافته است در مینه سوتا تا کنون در این هفته ارائه یک یادآوری است که این بیماری همه گیر باقی می ماند یک تهدید وجود تدریجی کاهش روزانه مرگ و میر در ماه گذشته است.

مینه سوتا وزارت بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد که 340 نفر در بیمارستان بستری شدند برای COVID-19 یک بیماری تنفسی ناشی از یک رمان coronavirus و 160 مورد نیاز مراقبت های ویژه. که از 322 بستری موارد گزارش شده در یکشنبه, اما و زیر دولت, مارس 28 اوج 606.

دولت در روز چهارشنبه نیز گزارش داد 5 کشته و 304 تازه تشخیص داده COVID-19 موارد آوردن مجموع تا کنون در این بیماری همه گیر به 1,397 مرگ و میر و 33,763 موارد شناخته شده. در میان مرگ و میر 1,102 شامل ساکنان مراقبت طولانی مدت و یا کمک امکانات زندگی هستند که در افزایش خطر شدید COVID-19 با توجه به سن و یا شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و آسم و بیماری های ریه ها و قلب و کلیه ها.

Minnesotans 70 و بالاتر را تا 12 درصد از موارد شناخته شده و 82 درصد از مرگ و میر در حالی که Minnesotans 40 و جوان را تا 66 درصد از موارد شناخته شده اما 2 درصد از مرگ و میر. در میان 12 مرگ و میر افراد 30 و جوان ترین, اما نه همه حال اساسی شرایط بهداشتی.

تحقیقات در دانشگاه مینه سوتا و نهادهای دیگر پیدا کرده است چاقی به عنوان یک عامل خطر بیشتر عفونت های شدید. دولت بهداشت و تحلیل اولین 2,428 بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 یافت که 35 درصد مربوط به بيمار چاق است که کمی بالاتر از کلی میزان چاقی در کشور 30 درصد است.

دولت گزارش داد که 9,547 تست های تشخیصی برای COVID-19 پردازش شد شنبه, بازتاب رشد ادامه داد: در تست با توجه به ثبات لوازم تست و مجموعه کیت. دولت برنامه ریزی تسهیلات گسترده ای تست از ساکنان و کارکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات با شیوع بیماری و توصیه می شود تست برای هر کسی که درگیر در اعتراضات پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید با توجه به قرار گرفتن در معرض خطرات در این حوادث دسته جمعی.

محدودیت های طراحی شده برای کاهش چهره به چهره و تماس و سرعت گسترش ویروس شده اند کاسته بیش از ماه گذشته شروع و با پایان یک ایالت اقامت در خانه سفارش پس از 51 روز در مارس 18.

مقامات بهداشت در حال تماشای روزانه COVID-19 اعداد برای دیدن اگر آرام محدودیت در نتیجه هر گونه افزایش در عفونت. تاثیر 10 ژوئن بازگشایی داخلی رستوران و مکانهای تفریحی و باشگاه های بدنسازی در ظرفیت محدود نمی شود شناخته شده برای یک هفته دیگر به دلیل جوجه کشی چرخه coronavirus.

آخرین تغییر شروع می شود امروز با کمک هزینه از, هوای آزاد, ورزش جوانان scrimmages ها و بازی ها.