دیزل در حال حاضر گران تر از بنزین در دهلی نو قیمت سوخت پیاده برای 18 روز

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: برای اولین بار قیمت دیزل پیشی گرفته است این بنزین به عنوان سوخت رای پیاده برای 18 روز در یک ردیف. دیزل قیمت روز شنبه بود پیاده 48 paise در حالی که قیمت بنزین شاهد هیچ افزایش پس از 17 روزانه افزایش.

در دهلی نو قیمت دیزل افزایش یافته بود به تومان 79.88 هر لیتر با اثر از 6 صبح از Rs 79.40 در هر لیتر و میزان بنزین باقی مانده بود بدون تغییر در Rs 79.76 هر لیتر با توجه به اطلاعیه از دولتی و نفتی هند شرکت این کشور بزرگترین خرده فروش سوخت

در 18 روز, قیمت بنزین افزایش یافته است توسط یک تجمعی تومان 9.41 در هر لیتر در سرمایه های ملی و دیزل توسط Rs 9.58 در هر لیتر.

نرخ های افزایش یافته در سراسر کشور و ایالتی به ایالت متفاوت است بسته بروز محلی مالیات بر فروش و یا مالیات بر ارزش افزوده.

18 روزانه افزایش نرخ, پس از شرکت های نفتی در ماه ژوئن 7 دوباره تجدید نظر در قیمت ها در خط با هزینه های پس از پایان یک 82 روز وقفه در رای تجدید نظر, گرفته, دیزل, قیمت به اوج. قیمت بنزین بیش از حد است که در یک دو سال اخیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>