اف بی آی می یابد هیچ جرم و جنایت نفرت متعهد بابا والاس گاراژ


Illustration for article titled FBI Finds No Hate Crime Committed In Bubba Wallaces Garage

عکس: کریس Graythen (گتی ایماژ )

بحث در گرفت آخر هفته گذشته هنگامی که راننده نسکار بابا والاس گزارش پیدا کردن یک طناب دار در گاراژ خود را در غرفه. والاس بود تا حدی مسئول نسکار ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن حوادث و طناب دار در ابتدا اعتقاد بر این بود در پاسخ به این رویداد.

تبلیغات

با توجه به واشنگتن پستیک بررسی انجام شده توسط اف بی آی نشان داده است که جرم و جنایت نفرت شده بود متعهد در برابر والاس چون tاو طناب دار حلق آویز شده بود در گاراژ پس حداقل آخرین اکتبر. “اف بی آی گزارش نتیجه گیری و عکاسی شواهد تایید می کند که درب گاراژ طناب از مد افتاده مثل یک طناب دار شده بود قرار وجود دارد از اوایل پاییز گذشته. این بدیهی است که قبل از 43 تیم ورود و گاراژ انتساب” بیانیه منتشر شده توسط نسکار بخوانید.

از واشنگتن پست:

آمریکا وکیل Jay شهر و FBI Special Agent مسئول جانی تیز جونیور گفت: در یک بررسی مشخص شد “اگر چه طناب دار است که در حال حاضر شناخته شده در گاراژ شماره 4 در سال 2019 هیچ کس نمی تواند شناخته شده آقای والاس می توان به گاراژ شماره 4 هفته گذشته است.”

نسکار جمهور استیو فلپس خطاب توسعه سهشنبه شب اما پرسش در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

“برای ما در نسکار این است که بهترین نتیجه ما می تواند امید برای” فلپس گفت. “آن که نگران کننده بود به شنیدن این که تصور می شد که یکی از خود ما تا به حال مرتکب این عمل شنیع. این فوق العاده است برای شنیدن از FBI قطعی که وجود دارد نه یک جنایت نفرت.

“من نمی خواهم به مطمئن شوید که هر کس می داند که اگر با توجه به شواهدی که ما تا به حال تحویل داده شد به ما [یکشنبه] در شب و یا [یکشنبه] بعد از ظهر ما همان کار را انجام دهد. ما انجام داده اند همان بررسی است. این برای ما مهم بود به انجام. وجود دارد هیچ جایی در ورزش ما برای این نوع از نژادپرستی و نفرت. آن بخشی که ما به عنوان یک ورزش.”

تبلیغات

نسکار جمهور استیو فلپس روشن است که والاس تیم تا به حال هیچ دخالت در قرار دادن طناب دار. “43 تیم تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این. شواهد بسیار روشن است که طناب دار بود که در آن گاراژ شده بود در گاراژ قبلا. آخرین مسابقه ما تا به حال تا به حال وجود دارد در ماه اکتبر که طناب دار بود که در حال حاضر و آن را—این واقعیت است که آن را نمی یافت تا زمانی که یک عضو از 43 تیم آمد وجود دارد چیزی است که یک واقعیت است. ما تا به حال نشده است به گاراژ. این یک سریع یک روز نشان می دهد. عضو خدمه رفت و برگشت در آن وجود دارد. او نگاه کرد و دیدم طناب دار آورده آن را به توجه خود را خدمه ارشد که پس از آن رفت و به نسکار سری مدیر جی Fabian و ما از راه اندازی این تحقیق” فلپس گفت: در یک کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه.

والاس تنها سیاه راننده نسکار بالاردیف جام سری. والاس شده است صریح خود را برای حمایت از سیاه و سفید زندگی متer. این باعث شده است تا طرفداران نسکار انکار ورزش و یک راننده اعلام بازنشستگی خود را پس از مؤتلفه پرچم ممنوعیت. یک راننده تیم احساس نیاز به پرده آبی “زندگی موضوع” ماشین چون مردم سفید تو سفید مردم است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

پس از طناب دار داشت در گاراژ متعدد رانندگان و خدمه عضو بسیج در سراسر والاس. در یک حرکت نشان از حمایت تیم های متعدد راه می رفت ماشین خود را برای شروع شبکه در طول روز دوشنبه نژاد در آلاباما Speedway در آلاباما. در حالی که این ممکن است یک هشدار اشتباه قضاوت توسط واکنش به پرچم ممنوعیت و والاس‘s, فعالیت, هنوز هم وجود دارد مقدار کار انجام شود تا در این ورزش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de