پنج کوره برس که شما نمی کشتن


Clean It With Fire

تمیز کردن آن با آتش
تصویر: نیکلاس Peloso (Unsplash)

پس از نوشتن در مورد تمیز کردن برای تقریبا یک دهه وجود دارد برخی از زمان در من حرفه ای سال است که من با نگاه ویژه به جلو به: قصه از فسق و استفراغ است که در جریان ژانویه 1; در ماه مارس ما را به تخت ما و [فریاد] بزرگ, پیر زمان از آن; و بسیاری excitingly از اوایل تابستان که هر سال من به شما بگویم که کوره خود را با قلم مو است که در تلاش برای کشتن شما!

تبلیغات

“Hmm آنچه در حال حاضر جولی?”

سلام بله در واقع کوره خود را با قلم مو است که در تلاش برای شما بکشند.

در اینجا جم: کوره براش یک عمر. آره! این چیزی است که در طول عمر کوره براش یک چیزی که اکثر مردم در مورد نمی دانم چرا که آنها نمی گفت که این یک چیز است. اما! شما به من داشته باشد و بنابراین در حال حاضر شما می دانید که کوره براش یک عمر—و این مهم است که برای بررسی آن به طور منظم برای نشانه هایی از ساییدگی و پارگی. و در حال حاضر من باید به شما بگویم چرا! بیش از یک برس کوره را موی را تبدیل به چیز ساییده شده و یا شروع به شل شوند. و سپس یکی را تا پایان در مواد غذایی خود را. شما آن مصرف. و من احتمالا می توانید ترک آن را در آن و حرکت پیش رو به بخشی که در آن من پیشنهاد جدید برس کوره توصیه!

تبلیغات

دارای امتیاز بالا بودجه انتخاب

Illustration for article titled Five Grill Brushes That Won’t Kill You

گرافیک: جولی کر

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Weber Grill Brush | $10 | آمازون

در حالی که برخی بسیار گران قیمت جلو پنجره براش وجود داشته باشد در این صورت در کل کوره براش نمی تمایل به بیش از حد گران است—اما از آنجا که شما در حال حاضر می دانم که آنها نیاز به جایگزین هزینه است که قطعا یک عامل در هنگام انتخاب یکی از جدید. در زیر 10 دلار این Weber grill brush یک خرید بزرگ است. این سه bristled طرف: اصلی سر قلم مو برای تمیز کردن سطح های گسترده است و کوچکتر bristled طرف اجازه می دهد تا شما به جستجو در منطقه در بین شبکه کوره.

تبلیغات

یک کوره, پدر, دست کشیدن

Illustration for article titled Five Grill Brushes That Won’t Kill You

گرافیک: گیب کری

فولاد ضد زنگ کوره برس | $10 | آمازون

زمانی که من به ذکر است که وجود دارد گران قیمت جلو پنجره براش در خارج وجود دارد, کوره, پدر, قلم شد, آنچه در ذهن من بود. نکته این است که آنها بسیار خوب کوره برس—اما آنها را به شما هزینه بین $30 و 80 دلار است که مقدار زیادی از پول برای یک کوره برس من فکر می کنم! (آنها همچنین در حال حاضر به فروش می رسد چرا که من حدس می زنم ما در حال داشتن یک کمبود کوره براش در حال حاضر؟) این بد گویی کردن از ویژگی های کلیدی, um, ویژگی های کوره پدر: آب مجلسی که اجازه می دهد تا شما را به spritz کوره هنگامی که آن را داغ ایجاد بخار است که شل گیر-غذا و کاراکتر آن را فوق العاده آسان به خراش کردن دریچه های شبکه ای. و آن را فقط اجرا کنید حدود 10 تا جایگزین آن زمانی که آن را نشان می دهد نشانه هایی از ساییدگی و پارگی خواهد شد بسیار کمتر دردناک در کیف پول خود را.

تبلیغات

یک قلم گزینه

Illustration for article titled Five Grill Brushes That Won’t Kill You

گرافیک: جولی کر

تبلیغات

سرو کوره زداینده | $20 | آمازون

شاید من خوشدل برس کوره fearmongering دارای چنین القا ترور در قلب خود را که شما هرگز نمی خواهم به نگاهی به یکی دیگر از کوره قلم مو را در زندگی خود را. نمایشگاه به اندازه کافی! اما هنوز هم خود را grates آنها نیاز به تمیز کردن و … وارد کوره زداینده. این سرو قرمز زداینده است دست و پا زدن شکل با لبه پخ که سایش در طول زمان و شکل خود را به خطوط کوره خود را grates; آن را نیز می توان در کنار آن برای تمیز کردن در بین دریچه های شبکه ای.

تبلیغات

کوره سنگ

Illustration for article titled Five Grill Brushes That Won’t Kill You

گرافیک: جولی کر

کوره تمیز کردن سنگ | $14 | آمازون

کوره تمیز کردن سنگ—که در حدود اندازه یک اسفنج آشپزخانه—اساسا پا سنگ برای کوره خود را. واقعا آنها ساخته شده از همان مسائل شما با استفاده از اسکراب پوست مرده خاموش پای خود را! برای استفاده از آن فقط آن را اجرا کنید بیش از دریچه های شبکه ای و آن را صیقلی دور گیر-غذا و چرب باقی مانده است. یک چیز خوب در مورد جلو پنجره تمیز کاری سنگ است که بر خلاف بسیاری دیگر از کوره ابزار تمیز کردن آنها به معنای استفاده می شود فقط کمی-گرم یا سرد کوره بنابراین کمتر از یک سوختگی خطر از وجود دارد با محصولات طراحی شده برای استفاده در یک کوره.

تبلیغات

قرار دادن برخی از قدرت به آن

Illustration for article titled Five Grill Brushes That Won’t Kill You

گرافیک: جولی کر

تبلیغات

برس کوره مته پیوست | $10 | آمازون

کمبود کوره برس برای کوره تمیز کردن ربات Grillbot که در حال حاضر فروخته شده در آمازون, اما از آن است که در انبار در انبار خانهو می تواند دستور مستقیم (با حمل و نقل تاخیر هشدار عادلانه) در Grillbot سایت. بنابراین نگاه یک کوره تمیز کردن ربات احتمالا در کارت برای شما در سال 2020 اما اگر ایده استفاده از ماشین آلات برای تمیز کردن کوره خود را تجدید نظر به شما لطفا می دانم که ما معشوق DrillBrush باعث می شود یک سر قلم مو است که می تواند مورد استفاده در کوره!

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de