اگر Damon Lindelof ‘doesn’t آن را ببینید’ به صورت نگهبانان فصل 2 ‘آن را ‘ یک هیچ’ به صورت Regina King, بیش از حد

Category: کیمیا | No comments


Regina King in Watchmen (2019)

Regina King در مراقبان (2019)
عکس: HBO

بله طرفداران هنوز هم تماشای Watchmen—و نه تنها نشان می دهد تلویزیون خود را اما تماشای ممکن است فصل 2 اخبار با وجود باریک شانس است که اتفاق می افتد.

تبلیغات

Regina King و ریس ویترسپون اخیرا به نظر می رسد تنوع را دیرین بازیگران در, بازیگران سری مصاحبه (یک سری لذت بردم شراب خواری-مشاهده پس قبل از من می دانستم که یک اصطلاح) که در آن آنها صحبت کردیم به هر یک از دیگر آنها عظیم تلویزیون پروژه هایی مانند مراقبان و کمی آتش در همه جا. پس ما در یک دنیای مجازی این دو هنرپیشه نمی شد نشسته در سراسر از یکدیگر در یک اتاق زیبا بودند مصاحبه با هر یک از دیگر از طریق زوم یا اسکایپ خود را از خانه های مربوطه.

ویترسپون در لمس یک سوال طرفداران این سری متوقف نخواهد شد درخواست در مورد: وجود خواهد داشت یک فصل 2 از نگهبانان? نشان می دهد خالق Damon Lindelof در حال حاضر گفت: ما در بالای سال است که او تا به حال هیچ علاقه در فصل دوم نشان می دهد که او راضی بود با داستان او در حال حاضر می خواهم گفت.

تبلیغات

هنوز این امکان وجود دارد که HBO می خواهم یک فصل دیگر. پس از همه Lindelof به شبکه خود را “برکت” به دنبال یک دانشجوی سال دوم فصل با دیگر نویسنده-تهیه کننده است. اگر که اتفاق می افتد خواهد شاه شود ،

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“من نمی دانم” پادشاه گفت:. “راستش من احساس می کنم فکر می کنم HBO می خواهم آن را در یک ضربان قلب اما اگر [showrunner] Damon Lindelof نمی بینم یک نقطه ورود برای فصل 2 من فکر می کنم که امکانات نامحدود هستند. اما من احساس می کنم که اگر دیمون نمی کند آن را ببینید و سپس آن را برای رفتن به یک هیچ برای من است.”

وجود دارد شما آن را دارند. هیچ Lindelof, هیچ پادشاه. آنها یک دسته کوچک موسیقی جاز غذا میشم.

عنوان قبلی همکاران (آنها به ویژه با هم کار کرده در باقی), Lindelof احساس مشابه خویشاوندی با شاه ،

تبلیغات

“رجینا را نشان می دهد و آیا چیز عالی است و من فقط به نظاره نشست و به قرآن من فقط احساس خوش شانس ترین فرد در جهان,” Lindelof گفت ریشه در جهان برتر از نگهبانان سال گذشته است. “وجود دارد این ایده را از یک الهه شعر و موسیقی برای نویسندگان است که مانند کسی که واقعا به شما الهام بخش. من فکر می کنم که هنگامی که شما می دانید که رجینا در حال رفتن به گفتن کلمات و یا اقدام در یک صحنه نوار بسیار بالا است. او را بالا می برد همه بازی یک هزار درصد است. او شماره یک ما تماس ورق. او متولد و رهبر. [و] او را یک مدیر در حق خود است. من فقط احساس قدردانی بسیار زیاد است که ما به همکاری دوباره.”

آن را نمی ممکن است نگهباناناما من قطعا نگاه به جلو به یک پروژه در آینده که در آن Lindelof و شاه را وادار به دوباره با هم کار کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>