این یک تامپون در یک لیوان و یا به علت مسائل اخلاقی ؟


Illustration for article titled Is This a Tampon in a Frappuccino or Nah?

عکس: مگان رینولدز

به خصوص ناگوار پرینت گردش اواخر صبح روز دوشنبه به تصویر می کشد چه در نگاه اول به نظر می رسد به یک عمل ناجوانمردانه و نفرت انگیز بی احترامی در برابر پلیس. در یک حادثه مشابه به اتهام مسمومیت از NYPD افسران by Shake Shack کارکنان یک داستان که معلوم بود دروغ اختراع توسط پلیس این بار خارج از وظیفه افسر پلیس لس آنجلس گفته است که او در بر داشت یک تامپون در لیوان, اخبار که گزارش شده توسط Fox 11 خبرنگار لایحه Melgulin. این عکس که به همراه صدای جیر جیر نشان داد چیزی که قطعا تعلق ندارد در یک لیوان اما به چشم ایزابل کارکنان کاملا شبیه یک تامپون یا.

تبلیغات

فاکس 11 گزارش آمده است که لیوان در سوال در استارباکس مجوز محل در داخل یک هدف و خارج از وظیفه افسر پلیس لس آنجلس مورد استفاده خود را پلیس اتحادیه کارت اعتباری برای پرداخت هزینه برای نوشیدنی. یک سخنگوی پلیس لس آنجلس محافظ لیگ گفت: Fox 11 در یک بیانیه گفت: “این نفرت انگیز حمله به یک افسر پلیس انجام شد توسط کسی که با نفرت در قلب خود را و کسی که فاقد نجابت انسانی. ما امیدواریم که آنها علنا در معرض اخراج و بازداشت و محاکمه خود را بزدل و منفور اقدامات است.” این افسر پلیس که به اتهام دریافت این لیوان تعجب بنا به گزارش “عصبانیت رفت و برگشت در داخل برای مقابله با کارکنان هنگامی که او ساخته شده کشف و به جام بازگشت در برخی از نقطه.” برای کسانی که نگران این حادثه و تهدید از دیگران مانند آن در سراسر کشور, فیلم های نظارت در حال بررسی توسط اداره پلیس.

تبلیغات

در حالی که من اعتماد که با فیلم های نظارت آشکار خواهد شد هیچ نامطلوب فعالیت, قرار دادن هر گونه اعتماد به پلیس توانایی خود قربانی ماموریت یک احمق است.
همچنین من آشنا تنگاتنگی با تامپون و مکانیک; هیچ چیز در مورد این شبیه یک تامپون. مطمئنا افسر پلیس دروغ می گوید اما چه کسی واقعا می تواند می گویند ؟ من تا به حال به دنبال حقیقت است.

ماده موجود در لیوان شبیه نیست هر نوع تامپون است که من تا کنون استفاده می شود و یا دیده می شود در وحشی. آن را طولانی آن را clumpy و اگر شما به آن نگاه کنید به سرعت شبیه به یک گربه hairball و یا شاید برخی از حوله کاغذی. تامپون نمی گسترش درازا و اگر آن را شکل خواهد بود و نه lumpen و نامنظم به این مورد است. تامپون گسترش widthwise به جای طیف گسترده ای از شکل بدن و انواع. هر کس مهبل (واژن) متفاوت است اما یک تامپون که شبیه مسکن عایق و یا یک لخته از پنبه پنبه حلاجی شده خواهد بود به طور کامل بی اثر است. اما حتی اگر من می دانستم که در قلب من است که این مطلق مزخرف من تا به حال به آن را ببینید از طریق برای خودم برای روزنامه نگاری و برای عدالت است. در اینجا این است که من بررسی است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

Illustration for article titled Is This a Tampon in a Frappuccino or Nah?

عکس: مگان رینولدز

من تهیه یک رسانه کارامل لیوان در استارباکس در خیابان و تقبل قایق از آب عبور آن را به عقب به صفحه اصلی. تنها تامپون من تا به حال در دسترس بود Tampax تابشی فوق العاده که کافی است برای اهداف من. پس از دستکاری کمی از لیوان بالا برای مصرف شخصی من اکسترود شده با ‘pon از آن پلاستیکی صفحه اصلی قرار می گیرد و آن را در نوشیدنی ترک string آویزان برای دسترسی آسان.

تبلیغات

She is in there.

او در آن وجود دارد.
عکس: مگان رینولدز

این طرح به شما اجازه تامپون marinate برای مقدار زمان آن را ممکن است برای ایجاد یک لیوان, آن را در خدمت به مشتری و پس از آن که مشتری نوشیدن به اندازه کافی از آن را برای کشف سوال در مورد. آن زمان barista در استارباکس حدود چهار دقیقه به من نوشیدنی و آن را در زمان سه دقیقه یا بیشتر برای من به راه رفتن به خانه است. من نمی دانم چه مدت آن طول می کشد یک فرد عادی به نوشیدن یک لیوان نه من می خواهید را به هر گونه پیش فرض در مورد پلیس لس آنجلس مامور منجمد نوشیدنی مصرف. در یک حرکت به سمت عدالت است که انعکاسی از عالم طبیعت من منتظر مورد 4o دقیقه قبل از بررسی در آزمایش علوم.

تبلیغات

Illustration for article titled Is This a Tampon in a Frappuccino or Nah?

عکس: مگان رینولدز

این لیوان در حال شروع به ذوب شدن و بنابراین تامپون شد غرق شدن بیشتر پایین به جام, جذب بیشتر مایع و تبدیل شدن سنگین تر است. گسترش و بافت مورد بسیار مهم هستند; به عنوان انتظار می رود تامپون گسترش widthwise نمی درازا و همچنین حفظ تمامیت ساختاری خود را. این توده در بالای ‘pon ناهمسان هستند در ظاهر به قرار ترجیح متخلف جیر اما پس از بررسی دقیق تر من مشخص بود که فقط بیت یخ از لیوان خود را. من منتظر برای یک ساعت یا بیشتر پریشان کار و مختصر ماموریت سپس چک در بهداشتی زنانه آیتم در آشپزخانه.

تبلیغات

Illustration for article titled Is This a Tampon in a Frappuccino or Nah?

عکس: مگان رینولدز

حدود دو ساعت پس از شروع آزمایش این لیوان در سوال ذوب شده به طور کامل. توجه کنید که چگونه کف در بالای تامپون است که تنها بیت است که هر گونه شباهت به ماده در سوال ذوب شده است. تامپون گسترش widthwise به عنوان مظنون و یخ ذوب ترک جوشانده پنبه تامپون آغشته به قهوه-مجاور مایع است. وجود دارد هیچ چیز در مورد صدای جیر جیر در سوال است که شبیه به نتایج حاصل از این آزمایش است. من نه در عادت و گفت هر کسی که دروغگو است مگر اینکه آنها کاملا هستند اما در مورد unnamed افسر پلیس لس آنجلس که یک “tampon” در “لیوان” این حکم روشن است. عدالت بوده است در خدمت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de